Skoči na vsebino

TOP LISTA POLICISTA


mopedfan

Priporočene objave

ej stari,hvala za kompliment,samo se mi zdi,da te optika malo daje.sem namrec malenkost starejsi....

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Predlagam, da se naredi lista policajev, s katerimi smo imeli slabe izkušnje.

Ampak naj bodo to res samo tisti primerki, kateri so nastrojeni proti motoristom, ne pa tiste katere mi sprovociramo.

Ne recem, da so vsi policaji nesramni. Jih je pa kar nekaj.

Glede nato , da zdaj nosijo vsi policaji identifikacijske številke bi to celo lahko bilo mogoče.Nisem zato, da bi gor pisali imena in priimke policistov, če pa naletim na kakšnega ''nastrojenega'' proti motoristom, si zapomnim ID. ŠT., in jo ziher tu gor prlimam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda, saj smo 6 let samo tebe čakali, da boš začel s tem! :slap:

Nevem zakej se čutiš tako prizadetga(a si sam policaj),zame je to interesantna tema.Namreč tudi pri nas smo imeli takega policaja,ki je svojo ženo kaznoval za prometni prekršek,k srači je šel z svojimi 47-timi leti v "zaslužen" pokoj.Sam sem še nekaj doživel,namreč šli smo zvečer z policaji na pijačo in je eden od policajev stekel čez cesto,da bi preparkiral policijski avto (civilna tablica),vidi ga lokalni policaj nažene nazaj mu pokaže pločnik in ko pride do avta ga kaznuje.Policist zraven mene mi pojasni,vidiš tole je tako kot bi ti dal tvoj avto v tvojo delavnico in si delo zaračunal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda, saj smo 6 let samo tebe čakali, da boš začel s tem! :slap:

Potem pa še ti kakšno staro temo najdi, ki bi znala biti zanimiva, ne pa da samo bluziš v prazno.

Ali si jezen ali kaj ,ker ti nisi našel tega ali kaj je narobe?Ali si mogoče res policaj in se bojiš, da se tvoja ID.ŠT. pojavi tu gor.Ali bi po tvoje morali vsi pisat v aktualne teme?

Se opravičujem za :topic: ,ampak kar je res, je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kaj pa ti sploh pomaga, če prepoznaš nekega policista po št. in veš da je zajeban.. Ko te enkrat ustavi je itak prepozno in si prepuščen njegovi milosti/nemilosti. Spoštljivo se pa jaz obnašam itak do vseh policistov, pa če so nastrojeni proti motoristom ali ne. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas (v Velenju) imamo enga policaja, ki je pravzaprav že legenda...

On štrafa vse : pešce, kolesarje, mopediste, motoriste (enkrat celo svojga fotra )

Posvecena mu je celo pesem na steni v podhodu : The night is right, the night is hot, just for you Otorepec Drot

Zato vsi tisti, ki se boste vozili po ali cez Velenje pazite - Otorepec (kriva capka) je zmeraj na preži

ejkej

Otorepec..,- a ni to tisti, ki ima Perotovega Daliborja na vesti? Se Daliborja spomnim, ko je bil še mali dolgolasi blondinec. Pero je pa imel tisti čas Z900.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A misliš onega ko je motorista izsilil? Drgače oa to ni bil otorepec, biu je eden drugi, sam tale otoCEPEC je pa res debil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tistega sem mislil, ja. Drugače pa želim vsem čimmanj problemov s policaji.

See ya on the road.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!