Skoči na vsebino

mk arhangel srbija, 18.-20.08.2006


president

Priporočene objave

če slučajno kdo še hoče zraven.

V PETEK ZJUTRAJ OB 7h na petrolu jlubljansko barje.

SREČNO FURAJTE :OK: :OK: :OK:

aja pa uživejte :OK: :beer2: :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

number of the beast :devil: :devil: :devil: :devil:

lepe cifre ni kej. :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

triker je jzdej že tam jest sem pa že tle ,sebo pa je tud že tam,sonja pa tudi,pa še nekaj slovencev je tu že tam .brez panike to so ene naše fore.(živjo jest sem tle kje s pa ti.odgovor .jest sem pa tuki itd.

skratka vrnili smo se vsi živi in zdravi;malo bolj rejeni itd. fotk je tudi veliko.srbski klubi pozdravljajo slovenske itd.

več otem ko se spočijemo. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

triker je jzdej že tam jest sem pa že tle ,sebo pa je tud že tam,sonja pa tudi,pa še nekaj slovencev je tu že tam .brez panike to so ene naše fore.(živjo jest sem tle kje s pa ti.odgovor .jest sem pa tuki itd.

skratka vrnili smo se vsi živi in zdravi;malo bolj rejeni itd. fotk je tudi veliko.srbski klubi pozdravljajo slovenske itd.

več otem ko se spočijemo. :OK: :OK: :OK:

Ja res je bilo full fajn!!!! :OK: Bi človek kar dol ostal!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ja res je blo extra!!! Ampak samo z družbo naših zvestih balkancev !!!

:BUA: Imam pripombo ( vi si jo pa razlagajte kakor veste in znate ). Jest ne vem, ampak na kurac mi gre ko se najdemo Slovenci na zboru malo dlje onkraj Slovenije, pa se nekateri obnašajo kot da so boga za jajca prijeli!!!! Že tako nas je bilo samo 5 motorjev. Kaj se pa greste. Jebe se men če se tako obnašate pri nas, na naših lokalnih zborih - ne pa v TUJINI!!! Potem pa mene sprašujejo kakšen odnos je med vami ?

Slik jaz nimam, imam pa jih v spominu vendar ne vse, ker mi jih je pivo zbrisal :OK:

Lunardi, kje si se zgubu?

Popravljeno . Popravil bowla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ja res je blo extra!!! Ampak samo z družbo naših zvestih balkancev !!!

:BUA: Imam pripombo ( vi si jo pa razlagajte kakor veste in znate ). Jest ne vem, ampak na kurac mi gre ko se najdemo Slovenci na zboru malo dlje onkraj Slovenije, pa se nekateri obnašajo kot da so boga za jajca prijeli!!!! Že tako nas je bilo samo 5 motorjev. Kaj se pa greste. Jebe se men če se tako obnašate pri nas, na naših lokalnih zborih - ne pa v TUJINI!!! Potem pa mene sprašujejo kakšen odnos je med vami ?

Slik jaz nimam, imam pa jih v spominu vendar ne vse, ker mi jih je pivo zbrisal :OK:

Lunardi, kje si se zgubu?

Tud jst že to doživel :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst že to doživel :SS

Zdej me pa prov zanima :hmm: na koga to leti, pa kdo se je tko obnašu, da tkole komentirate? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ja res je blo extra!!! Ampak samo z družbo naših zvestih balkancev !!!

:BUA: Imam pripombo ( vi si jo pa razlagajte kakor veste in znate ). Jest ne vem, ampak na kurac mi gre ko se najdemo Slovenci na zboru malo dlje onkraj Slovenije, pa se nekateri obnašajo kot da so boga za jajca prijeli!!!! Že tako nas je bilo samo 5 motorjev. Kaj se pa greste. Jebe se men če se tako obnašate pri nas, na naših lokalnih zborih - ne pa v TUJINI!!! Potem pa mene sprašujejo kakšen odnos je med vami ?

Slik jaz nimam, imam pa jih v spominu vendar ne vse, ker mi jih je pivo zbrisal :OK:

Lunardi, kje si se zgubu?

Zdravo bowla!!

Glede na tvoje kritike očitno nisi opazil da smo precej (ampak res precej) časa bili v družbi z Vagabundom, pogovarjali in pozdravili smo tudi z dvema slovencema, ki sta vzpostavila kontakt že pred odhodom v petek.

Če bi ti bilo res toliko do tega kaj si dol mislijo o našem odnosu bi pa lahko prišel do nas (ker ti si očitno nas videl), pol bi pa lahko še kakšno pivo več spili.

To zadnje pa naj velja tako za TUJINO kot za Slovenijo-mi se obnašamo povsod enako!

Imeli pa smo se noro dobr, hrana odlična, pivo jelen bi se skoraj lahko primerjal z laškim :P

Kritika z moje strani samo na račun slovenskih mejnih organov :BUA:

Ko smo šli dol so nam ukradli eno uro časa z iskanjem Bog si ga vedi česa.

Ko smo se vračali se je stvar čisto po naklučju :yawn: ponovila samo na slo. strani. Tako na hrvaškem kot srbskem mejnem prehodu pa je bila stvar 100% drugačna :OK:

Slike iz moto zbora MK Arhangel bodo kmalu na naši spletni strani (www.freisingriders.com), prav tako pa so na tem naslovu končno tudi slike iz našega letošnjega zbora!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ja res je blo extra!!! Ampak samo z družbo naših zvestih balkancev !!!

:BUA: Imam pripombo ( vi si jo pa razlagajte kakor veste in znate ). Jest ne vem, ampak na kurac mi gre ko se najdemo Slovenci na zboru malo dlje onkraj Slovenije, pa se nekateri obnašajo kot da so boga za jajca prijeli!!!! Že tako nas je bilo samo 5 motorjev. Kaj se pa greste. Jebe se men če se tako obnašate pri nas, na naših lokalnih zborih - ne pa v TUJINI!!! Potem pa mene sprašujejo kakšen odnos je med vami ?

Slik jaz nimam, imam pa jih v spominu vendar ne vse, ker mi jih je pivo zbrisal :OK:

Lunardi, kje si se zgubu?

Zdravo bowla

Ker sem tudi jaz eden izmed Slovencev,ki sem bil na zboru,bi tudi jaz rad vedel na koga se kritike nanašajo.Midva sva se prvič srečala na Zlatiboru,ker imava očitno iste skupne prijatelje,na zboru sem te res nekje samo bežno pozdravil,ker sem veliko kontaktiral z domačini in ostalimi udeleženci zbora,prav fajn smo se pa zabavali tudi z Highlanderji,ki so naju z punco povabili na motozbor.

Ne drži tudi ,da je bilo na zboru samo 5 Slovenskih motorjev,ker so bili štirje samo iz Slovenskih Konjic,Grofje Atems,ki so se vračali iz poti po Bolgariji in Romuniji,...

Meni osebno je bil zbor prav fajn,tudi kar se tiče družbe nimam nobenih"pripomb",prav fajn se mi je zdelo srečati "tam nekje dol"Borisa,pa Freising riderse,konjičane,tudi tebe,da ne bo pomote,ampak ne moreš pa biti z nekom non stop,vsaj jaz poskušam komunicirati in spoznati čimveč ljudi,sploh iz bivše juge.

V glavnem bilo je super in sigurno v Srbijo na kakšen motozbor še pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ja res je blo extra!!! Ampak samo z družbo naših zvestih balkancev !!!

:BUA: Imam pripombo ( vi si jo pa razlagajte kakor veste in znate ). Jest ne vem, ampak na kurac mi gre ko se najdemo Slovenci na zboru malo dlje onkraj Slovenije, pa se nekateri obnašajo kot da so boga za jajca prijeli!!!! Že tako nas je bilo samo 5 motorjev. Kaj se pa greste. Jebe se men če se tako obnašate pri nas, na naših lokalnih zborih - ne pa v TUJINI!!! Potem pa mene sprašujejo kakšen odnos je med vami ?

Slik jaz nimam, imam pa jih v spominu vendar ne vse, ker mi jih je pivo zbrisal :OK:

Lunardi, kje si se zgubu?

jest bi pa imel tako pripombo bovla.lahko bi se slovenci najprej spoznali doma.ti si že na forumu nekaj obljubljal,da se boš nam pridružil na poti.pa te ni bilo.

v taki množici ljudi je pa težko prepoznati slovence in se znjimi zabavati.lažje je če opaziš klubske barve.

vendar je moje mišlenje tako,da če greš v tujino ,ti je bolj želja se družiti ali spoznavati druge ljudi.

družiš se pa tudi bolj s tistimi,ki jih mogoče že od prej poznaš.

ne vem mi smo se srečali z moto klubom grofje athems,ki smo se pa u bistvu samo pozdravili in izrekli nekaj besed.malo smo navijali za njih,ko štrik vlekli itd.srečali smo se s HRC-om.tudi par besed.

srečal sem sepa že kdaj tudi z nekaterimi drugimi na drugih moto zborih.pa me je bilo tudi že sram,če razumeš.če pa misliš slučajno na nas,da smo se prijeli boga za kurac,se pa motiš. smo raje imeli v rokah.(mešano na žaru itd.)

sicer sem pa te vidu in si bil vseskozi samo v srbski družbi.

pa brez zamere. drago

Še par fotk iz zbora...

hrc upam,da se še kje vidimo in ,da bo več časa.sej razumeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so bli naši tud dol???

mc srem so bli dol.

sam te pa ne razumem ,zakaj to sprašuješ?ker jest za naše vedno vem kje so :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HRC - vse OK!! Kako je bilo na podravski magistrali?

Če sem koga po nesreči užalil se mu v naprej opravičujem!!

Na Podravski magistrali je blo malo dolgočasno,drugače je pa cesta super pa tudi radarjev ni tako "strašno"kot so me vsi strašili.

Od Sremske Mitrovice do Šida nama je družbo delal član MC SREM,z starim policijskim BMW-jem,v Šidu naju je pa še na pijačo povabil :OK: ,ej folk v Srbiji je res 1. liga.

Upam,da se bo Mrsi od HIGHLANDERJEV hitro pozdravil in se odzval mojemu povabilu v Slovenijo,če se bo te obvestim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Podravski magistrali je blo malo dolgočasno,drugače je pa cesta super pa tudi radarjev ni tako "strašno"kot so me vsi strašili.

Od Sremske Mitrovice do Šida nama je družbo delal član MC SREM,z starim policijskim BMW-jem,v Šidu naju je pa še na pijačo povabil :OK: ,ej folk v Srbiji je res 1. liga.

Upam,da se bo Mrsi od HIGHLANDERJEV hitro pozdravil in se odzval mojemu povabilu v Slovenijo,če se bo te obvestim.

Super če bo prišel!!!

Tudi DaNe je pred približno 2 mes šel po tisti poti pa ga ni preveč impresionirala, tko da je še vedno bolš po tradicionalni AC pa se ustaviš vsake 100 km. na kako pivce za živce!!!

Lep pozdrav - a prideš na Orle?

Lunardi bli so v velikem številu toda nekateri so še isti večer pičili domov, zato sva se pa z Bobanom nazaj grede ustavla pri Kuzmici v Sremu in smo nekaj dobrega pojedli(mnjammmm), potem je pa Boban pičil proti Madžarski in dalje proti Dunaju, jaz pa sem ga držal do LJ. med 180-200 km/h. Popizdiš od užitka, hahaha če bi se zajebavu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, dokler ste se vi zajebavali na zboru sem jaz lepo dopustoval v Crni gori.... (moram pa priznat, da sem mal gledal zemljevid, koliko km je do Kragujevca - pa je blo vseeno prevec).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!