Skoči na vsebino

mk arhangel srbija, 18.-20.08.2006


president

Priporočene objave

Eh, dokler ste se vi zajebavali na zboru sem jaz lepo dopustoval v Crni gori.... (moram pa priznat, da sem mal gledal zemljevid, koliko km je do Kragujevca - pa je blo vseeno prevec).

Ma veš, kolikor jih je bilo po tvojem mnenju preveč km, vseno si veliko zamudil :slap: ! Ma je bilo res fajn! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, dokler ste se vi zajebavali na zboru sem jaz lepo dopustoval v Crni gori.... (moram pa priznat, da sem mal gledal zemljevid, koliko km je do Kragujevca - pa je blo vseeno prevec).

Jst sm pa moral sam čevape jest :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda,da je bil pa pir po 150 sit tega pa ni nihče omenil :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda,da je bil pa pir po 150 sit tega pa ni nihče omenil :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

pa,daje bila vstopnina skoraj jurja pa tud ni nobeden omenu ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mc srem so bli dol.

sam te pa ne razumem ,zakaj to sprašuješ?ker jest za naše vedno vem kje so :hmm:

Jst pa za naše le redko. Jebi ga, so že bolj al manj odrasl pa jim ni treba ateji vsega povedat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa,daje bila vstopnina skoraj jurja pa tud ni nobeden omenu ???

:? Vstopnina,....pojma nimam,ker sem prišel skupaj z članom MK HIGHLANDER,on ni plačal nič,mene pa tudi niso nič kasirali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Vstopnina,....pojma nimam,ker sem prišel skupaj z članom MK HIGHLANDER,on ni plačal nič,mene pa tudi niso nič kasirali :OK:

eni mate pa srečo.verjetno jim je takrat že kart zmankal,k ste vi prišli. :OK: :D :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še jest :D

Res je blo fajn, temperature so bile ugodne cca 40 C hrana mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pivo hladno, o družbi pa sploh ni treba besed zgubljat :OK: :OK: :OK: :OK:

ps: mal pozn sm spesnil...dopust pa takle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še jest :D

Res je blo fajn, temperature so bile ugodne cca 40 C hrana mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pivo hladno, o družbi pa sploh ni treba besed zgubljat :OK: :OK: :OK: :OK:

ps: mal pozn sm spesnil...dopust pa takle

...tudi ti si bil kar znosen :grim

...bolje pozno kot nikoli

Popravljeno . Popravil triker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!