Skoči na vsebino

Orli ponovno vabijo - že osmič


.T.

Priporočene objave

:D

:BUA: jast se popolnoma strinjam s prejšnjim komentarjem, da gaj ni več tisto kar je bil.

:hmm: še v sobotah ni nobenega sploh pa za motozbor ni ta plac,pa folk sam barufe išče tam.lani je blo malo folka pa še vse skupaj je zgledalo kot en disko ne pa motozbor :blink: mislim da bo letos obisk majhen :hmm:

ja obisk verjetno ne bo rekorden sam za tiste lokalce z motorji je pa itak zbor the best...(bližina,najstnice....)

in kukr se govori okol glede tega zbora mislm d se bo kr nabralo naroda..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker tam hočejo celga vraga za najemnino.kakor poznam zadevo,čez milion tolarjev.(naj me kdo popravi če sem dobil napačne podatke). :o

Men je Zorko govoro o manjšem znesku, ki sicer ni zanemarljiv vendar mislim, da odtehta lokacijo

Ker tisto lani ni blo za :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(bližina,najstnice....)

in kukr se govori okol glede tega zbora mislm d se bo kr nabralo naroda..... :P

sam ta je huda ne

:wacko:

kr se tiče pa govora o hordi ludi, je pa zmeri tku, pride jih pa peščica... :lol1:

kr se tiče lanskiga leta, žur ku žur, edino motla me je vodno-blatna postelja... :krneki:

šotor poun vuade...švoh kamp plc...

če ne druzga je blu duast :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D tu bi pa močno pretiravali res inge če bi rekli da je dosti folka :D jih je bolj peščica tko in še nek mlad folk ki hodi tam po gaju vsak tedn ,ki nimajo kam drugam it.najstniki :eek: je pa nekaj motorjeu iz okoliša in to je to. :P

zeleni gaj ni plac za motozbor <_<

plac so imeli orli dober v sotočju tam je bil res dober žur :OK:

jast ne bom šeu tja se bom raje odpravil naslednji teden v bistrco na FEISTRITZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa mislim,da je še zmeraj boljš,ko pa tisto sranje od pivke.tam so orli imeli zbor mislim,da 2004.tisto je pa bila polomija.če je draga najemnina za placn ej naštimajo eno simbolično vstopnino,500 sit.pa jih rade volje dam za sotočje.ampak 500 sit za motor ne na osebo,kot v hruševju. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš.

Tist plac v Pivka jami je tud zelo dober, pa še topla voda za tuširat...

Vendar polomija je bla ravno zaradi vstopnine (no nekaj je tud mraz naredil).

Pa tistga jurja, tako razmišljam sam, sigurn dam že samo za to, da se lahko primerno tuširam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš.

Tist plac v Pivka jami je tud zelo dober, pa še topla voda za tuširat...

Vendar polomija je bla ravno zaradi vstopnine (no nekaj je tud mraz naredil).

Pa tistga jurja, tako razmišljam sam, sigurn dam že samo za to, da se lahko primerno tuširam.

plac že dober ampak,tako kotje bilo tam organizirano je bilo porazno.prvo vstopnina,jurja na osebo,drugo gosti v kampu zraven pa odruvan matoristi,halo to ne gre skupaj.pa še bazen je bil zaprt,tud če je bilo na flajerju objavljeno,da bo možno kopanje.vreme se pa spomnim je bilo tako kot sedaj samo da je bilo ponoči še bolj hladno.je pa res,da so bili varnostniki profiji z lajbči in uniformami.vem pa tud da so takrat ves keš od vstopnine pokasiral lastniki kampa,tako da so orli pomoje imel fest zgubo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da nimam cajta :( , bi šow pogledat stopotoma....ma sej u petek je možno ja sam kaj ker ni varjante, da bi se sam ustavu za pol ure :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokovnjači pridemo na obisk, pogledat Nino, z Orli spit kakšno pivo, neglede na najstnice in blato... :P :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni varjante, da bi se sam ustavu za pol ure :beer2:

večkrat se odpraumo s takm namenam, sam pugljdat pa jt .... nekak ne porata :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral vaše pripombe. Škode, ker Zorko ni logiran, da bi lahko kaj pojasnil.

V glavnem, bil sem na vseh osmih motorfestih. Zmeri mi je blo dobr.

Najprej so bili njihovi motozbori v Zelenem Gaju. Plac je fajn, ker je pokrit, sta dva šanka, je razgibano. Vse razen kampa je po tleh asfaltirano oz. betonirano. Kamp pa je bil kakih 300 m stran od prizorišča, dol pod cesto v breskovem nasadu - se je dalo fajn spat (vmes te je zbudilo le kako vreščanje, ki se je slišalo iz kakšnega šotora). Potem se je motozbor preselil v Tolmin na sotočje Tolminke in Soče. Res fenomenalen plac. Igrale so Šank Rocki, Kreslin, Domicelj,.... Še župan je šel z nami na krožno vožnjo. Na svojem HD ga je peljala na žalost že pokojna :cry: legenda SLO motorizma Janez Hribar. Toda vsega lepega je enkrat konec. Denacionalizacija objekta, zvišanje najemnine so naredili svoje.

Potem se je zbor zgodil v Jami Pivki. Bilo je ful mraz, lastnik kampa pa je na vsak način hotel pobirati vstopnino. Tako se je na vhodu obrnilo ful motoristov. Ampak ga ni izučilo (le nekaj km stran v Postojni je istočasno potekal festival Zmaj ma mlade. Ko sem se ponoči vračal domov, je bilo tam več motorjev kot na samem motozboru). Za tistega jurja si dobil WC-je in tuše s toplo vodo. Bila je tudi panoramska vožnja z brezplačnim prigrizkom in pijačo. Ampak s(m)o motoristi navajeni, da se ne plačuje vstopnine za motozbore.

Tako se je zbor lansko leto vrnil na prvotno lokacijo v Zeleni gaj. Imeli smo krasno panoramsko vožnjo na mejo z Italijo v NG. Tam je bil postanek z brezplačnim narezkom in velikimi količinami brezplačnih piksen Uniona. Muzka je bila dobra, striptis je bil "ta pošten" tak z vibratorji, kroglicami, šampanjcem, ni manjkal niti lesbo show, za pešake je bila vstopnina, mladoletnicam se je strgalo.

Za letos so na Sotočju spet zahtevali ful keša. Blizu milijona. To bi bil prevelik finančni zalogaj. Če bi bil zbor tam, bi morali pobirati vstopnino tudi za motoriste..... :fight2: :fight2: :fight2: Na koncu je padla odločitev za Zeleni Gaj. Spored si lahko preberete na plakatu na prvi strani Motosveta. Me pa ful firbec matra, kako bodo špilali "AC/DC", ker do sedaj še niso špilali v SLO.

To je bilo tko na kratko.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Me pa ful firbec matra, kako bodo špilali "AC/DC", ker do sedaj še niso špilali v SLO.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim,da so letos že bili v kranju na freisingih.če je to to,potem se splača pogledat. :OK:

Ne uni so bili ZZ TOP verzija :alien1:

če bo vreme verjetn pridem :grim

MUHAHAHAHA :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

PS. Še ostale frendice iz tvojega kluba pripelji seboj, da ponovimo Kranj :devil: :devil: :devil:

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral vaše pripombe. Škode, ker Zorko ni logiran, da bi lahko kaj pojasnil.

V glavnem, bil sem na vseh osmih motorfestih. Zmeri mi je blo dobr.

Najprej so bili njihovi motozbori v Zelenem Gaju. Plac je fajn, ker je pokrit, sta dva šanka, je razgibano. Vse razen kampa je po tleh asfaltirano oz. betonirano. Kamp pa je bil kakih 300 m stran od prizorišča, dol pod cesto v breskovem nasadu - se je dalo fajn spat (vmes te je zbudilo le kako vreščanje, ki se je slišalo iz kakšnega šotora). Potem se je motozbor preselil v Tolmin na sotočje Tolminke in Soče. Res fenomenalen plac. Igrale so Šank Rocki, Kreslin, Domicelj,.... Še župan je šel z nami na krožno vožnjo. Na svojem HD ga je peljala na žalost že pokojna :cry: legenda SLO motorizma Janez Hribar. Toda vsega lepega je enkrat konec. Denacionalizacija objekta, zvišanje najemnine so naredili svoje.

Potem se je zbor zgodil v Jami Pivki. Bilo je ful mraz, lastnik kampa pa je na vsak način hotel pobirati vstopnino. Tako se je na vhodu obrnilo ful motoristov. Ampak ga ni izučilo (le nekaj km stran v Postojni je istočasno potekal festival Zmaj ma mlade. Ko sem se ponoči vračal domov, je bilo tam več motorjev kot na samem motozboru). Za tistega jurja si dobil WC-je in tuše s toplo vodo. Bila je tudi panoramska vožnja z brezplačnim prigrizkom in pijačo. Ampak s(m)o motoristi navajeni, da se ne plačuje vstopnine za motozbore.

če bi bil na moto zboru freising riders v kranu bi jih videl in slišal.to bo ista skupina v dveh preoblekah.ne govort,da še niso bli v sloveniji.

Tako se je zbor lansko leto vrnil na prvotno lokacijo v Zeleni gaj. Imeli smo krasno panoramsko vožnjo na mejo z Italijo v NG. Tam je bil postanek z brezplačnim narezkom in velikimi količinami brezplačnih piksen Uniona. Muzka je bila dobra, striptis je bil "ta pošten" tak z vibratorji, kroglicami, šampanjcem, ni manjkal niti lesbo show, za pešake je bila vstopnina, mladoletnicam se je strgalo.

Za letos so na Sotočju spet zahtevali ful keša. Blizu milijona. To bi bil prevelik finančni zalogaj. Če bi bil zbor tam, bi morali pobirati vstopnino tudi za motoriste..... :fight2: :fight2: :fight2: Na koncu je padla odločitev za Zeleni Gaj. Spored si lahko preberete na plakatu na prvi strani Motosveta. Me pa ful firbec matra, kako bodo špilali "AC/DC", ker do sedaj še niso špilali v SLO.

To je bilo tko na kratko.

Tadej

bli pri nas v kranju.

zgleda,da te ni bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci!!!

Ne mesat AC/DC cover band z bendom ki slisi na ime Trio. :angry:

Oboji so dobri, za moj okus so pa Trio boljsi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne uni so bili ZZ TOP verzija :alien1:

MUHAHAHAHA :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

PS. Še ostale frendice iz tvojega kluba pripelji seboj, da ponovimo Kranj :devil: :devil: :devil:

se dogovarjamo,upam da bo spet kak odojk v igri .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj si pa že vidla odojke na goriškem ? :lol1: :eek: :yea1: :yea1: :yea1:

Naroči, plačaj, pa ga dobiš :grim Samo v Batujah ga dobiš na dveh koncih .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!