Skoči na vsebino

Orli ponovno vabijo - že osmič


.T.

Priporočene objave

Počakam še Kiržija iz Medvod in brata Bočota, da se odpravimo v bližnji Zeleni Gaj, da s Von Zorko-tom spijemo en pivi in kakšno dorečemo, pa se tam vidimo čez kakšno urico ali dve.

lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a bojo kakšni podatki priculjali kakšna je bila petkova noč

prima nemoreš verjet če te ni zravn :D

sam mal prehitr je blo vsega konc že ob dveh :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je zelo ugodno, mam tazga tigra da kr švicam, pa komej sm do doma prpelala bemtiš

zbor je biu pa odličn :OK: pa še celo moški striptiz je biu, pa sm bla že tko na glavo, da nism mogla nč slikat, mi je prou žou :slap: ampak dobr no, so se potrudl tud za ns motoristke, spoštujem to :OK:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ZAKON je blo!!! :OK: najprej zgledal bl buh pomagi, ma s tapravo družbo...... ni de ni :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ZAKON je blo!!! :OK: najprej zgledal bl buh pomagi, ma s tapravo družbo...... ni de ni :yea1:

to to, družba taprava :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi smo uletil dol v soboto okrog 16h, spili pivo, počakali na panoramsko vožnjo, ki je vključevala "pikanje" v Renčah, pol smo se pa odpravl proti domu. Kratek čas, ki smo ga preživel v družbi Orlov, smo izkoristil za debate in spoznavanja. Srečal kr neki folka, med drugim tudi "izgubljenega" Fičota in nakaj domorodcev... :OK:

Žal mi je za večerno fešto, pa se ni časovno izšlo! :cry:

Da ne pozabim omenit Sanda&Co. "legijo", ki so kr gužvo na sceni naredile :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tud jst. Že velik časa niso nardili tko dobrega zborčka. Edino nekam malo ljudi je postavilo svoje hiške. Drgač muska, hrana družba vse super. Pohvalno Zorko. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEKAKOR POHVALNO, DA SE JE ZGODIL TUDI MOŠKI STRIPTIS! NE VEM KAKO, DA SEM VIDLA KAR D V A, AMPAK SO ME POTEM OSTALI PREPRIČAL, DA JE TO VERJETNO OD PIVA. MANJKALA JE SAMO JUTRANJA KAVA.

LEP POZDRAV

Ena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEKAKOR POHVALNO, DA SE JE ZGODIL TUDI MOŠKI STRIPTIS! NE VEM KAKO, DA SEM VIDLA KAR D V A, AMPAK SO ME POTEM OSTALI PREPRIČAL, DA JE TO VERJETNO OD PIVA. MANJKALA JE SAMO JUTRANJA KAVA.

LEP POZDRAV

Ena

he u ja, jz sm tud pomoje dva vidla, al so bli celo trije, ne vem, mene pa ni noben prepričau, so me kr pustil, da sm uživala :OK: lepo, da so se poturdl ja mau tud za ns, an irencko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slišu d se jih je kr neki razbil v nedeljo zjutrej......usaj z enga vem :BUA:

tist ah sej sm blizu doma grem damu spat (POLNA RIT ALKOHOLA POL PA NA MOTOR....) :BUA: :BUA:

žalost......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slišu d se jih je kr neki razbil v nedeljo zjutrej......usaj z enga vem :BUA:

tist ah sej sm blizu doma grem damu spat (POLNA RIT ALKOHOLA POL PA NA MOTOR....) :BUA: :BUA:

žalost......

ja ej sj sm jih vidla, k so čist naklani odhajal, sam ka češ, usaka šola neki stane an

J še posebej če greš tm čez Žablje.........pras... od ceste :BUA:

joj ja tm res ni normalna cesta, za znort

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slišu d se jih je kr neki razbil v nedeljo zjutrej......usaj z enga vem :BUA:

tist ah sej sm blizu doma grem damu spat (POLNA RIT ALKOHOLA POL PA NA MOTOR....) :BUA: :BUA:

žalost......

ga ni za srat na tak način.če mislš se ga napit je bot koj šotor postavt pol pa juhu bruhu :kva2:

ko grem jest na zbor nimam nobenga namena še ist dan nazaj hodt ker mi nebi tud spelat uspel.

itak je koj preveč pira u igr :kva2:

letos mam pa šoferja ker sm še na berglah :BUA: pa gremo ponavad ob ene 3:00 am proti domu. :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he u ja, jz sm tud pomoje dva vidla, al so bli celo trije, ne vem, mene pa ni noben prepričau, so me kr pustil, da sm uživala :OK: lepo, da so se poturdl ja mau tud za ns, an irencko?

ti veš de sm jst zgrešla... nč n vem.. hehe, mislm de me lih tkat ni blo gor sploh, kej veš ki sme zgubla? hehe... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti veš de sm jst zgrešla... nč n vem.. hehe, mislm de me lih tkat ni blo gor sploh, kej veš ki sme zgubla? hehe... :OK:

mal se mi sanja, sam ti bom raj u živo povedala, če se slučajn ne spomnš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal se mi sanja, sam ti bom raj u živo povedala, če se slučajn ne spomnš :lol1:

mal se ti sanja? kva nj zj tu pomen, res mi ni lih kristalno jasni ki bi bla, pomoj dol pred šotorom? Kdaj se kj vidmo, mene zj mal ferbc daje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu zadna tri leta

letos super muska pa dobre babe

pravi bajkerski žur :OK: :OK: :OK:

pa pivo tut kr u redu sam dragooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe še jz vem kje s bla :grim

hehe, no povj kje...k mi res ni lih jasn... aja, pa sm mela vsaj prele prou? sj se vidmo na ridah, se ti zaslošanje ne izogne...

papajchy :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!