Skoči na vsebino

9th Sun Riders meeting – Otok Hvar


KeC

Priporočene objave

Hvar mora da padne ! Pao je ! :OK:

Na začetku nam je veter potrgal dlani, tako da smo vse opazovali s strani ! Nebo je bilo že čisto na psu !

Volk je pogledal skozi stroge zobe, nož v hrbtu v ladji v cerkev ne gre, Djoko pa razlaga še vedno je post !

Ne boste verjeli kaj se je zgodilo, pol dežele je kompleksen sindrom dobilo, prizaneslo ni niti smrtni postelji ! Tako je kašljala da je vrglo bolnika preletel je pol poldrugega hodnika !

Smrt je izdihnila postelja odšla !

A kapitan je rekel predolgo smo čakali ne bomo se predali ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvar mora da padne ! Pao je ! :OK:

Na začetku nam je veter potrgal dlani, tako da smo vse opazovali s strani ! Nebo je bilo že čisto na psu !

Volk je pogledal skozi stroge zobe, nož v hrbtu v ladji v cerkev ne gre, Djoko pa razlaga še vedno je post !

Ne boste verjeli kaj se je zgodilo, pol dežele je kompleksen sindrom dobilo, prizaneslo ni niti smrtni postelji ! Tako je kašljala da je vrglo bolnika preletel je pol poldrugega hodnika !

Smrt je izdihnila postelja odšla !

A kapitan je rekel predolgo smo čakali ne bomo se predali ! :P

Rude Boy, največji slovenski poet in dadaist. :grim Prešeren in Šalamun sta pusija. B)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U glavnem - kaj naj rečem :whistle: ? Bilo zabavno, zanimivo in težko ponovljivo :yea1: :yea1: :yea1: . Družba unikatna :OK: , pot krasna :D , šotorišče skoraj idilično :OK: , morje pa ravno prav toplo in vabljivo :worship: . Je zadeva za ponovit O:-) .

M.

P.s.

Danes bi se prilegel dopust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvar je prelep podnevi, ko pa pade noč se tam začnejo dogajati čuuuuuuudne stvari (noč ima svojo moč) :blink:

Trezen tam nimaš kaj početi, ker ne preživiš. Vsaj v naši družbi oz. družbi ki sem se znašla :krneki:

No ja, vseen sem preživela, nekak. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvar je prelep podnevi, ko pa pade noč se tam začnejo dogajati čuuuuuuudne stvari (noč ima svojo moč) :blink:

to moram pa probati... .) .) .)

Trezen tam nimaš kaj početi, ker ne preživiš. Vsaj v naši družbi oz. družbi ki sem se znašla :krneki:

No ja, vseen sem preživela, nekak. :doze:

a te je **** vzel s sabo, al si šla z svojim motorjem :P :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvar je prelep podnevi, ko pa pade noč se tam začnejo dogajati čuuuuuuudne stvari :blink:

Hellenca tudi tukaj so se dogajale čudne stvari .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvar je prelep podnevi, ko pa pade noč se tam začnejo dogajati čuuuuuuudne stvari (noč ima svojo moč) :blink:

Trezen tam nimaš kaj početi, ker ne preživiš. Vsaj v naši družbi oz. družbi ki sem se znašla :krneki:

No ja, vseen sem preživela, nekak. :doze:

hudo ti je blo :grim

[attachmentid=82389]

se vid :grim

post-1157-1159181246_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krenu ob 04.30h iz Obrežja proti Hvaru, trajekt ob 8.30 za 20min zamudu zaradi kolega zaspanca.

čaku na obali do 14.00h do naslednjega trajekta (blo zelo zanimivo :OK: :OK: ) potem pa prides na

prizorišče :eek: :eek: ... tam te itak neben ne j..e če si ti naredu 430km da si pršu do njih, si lačen

da si nekaj poješ si lahko kupiš kao pasulj se pravi fižol kuhan v neki rjavi vodi vse skup za en k... na kotletih pred tabo pa je itak sedela muha tak da mi tud niso pasal, oder res glomazen 4 x 2.2 m da so se še muskontarji za glavo držal kam se naj dajo tak da ne veš al se ga je boljš napit al pa vse skupaj poslat

nekam in jet spat. Še dobr da je blo par pravih bikerjev za čvek. Zjutraj se vstali ob 5.00h da šli lepo na trajekt potem pa lepo neponovljivo po Jadranski magistrali domov.

vreme je blo pa fenomenalno :kva2: :kva2:

evo tko sem jaz doživu sunčani Hvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!