Skoči na vsebino

9th Sun Riders meeting – Otok Hvar


KeC

Priporočene objave

Bodimo strpni in tolerantni.

ter se nehajmo preseravat ter napihovat po forumih :nono: :devil:

upssss na samem nas nihče ne sliši in ne vidi :hmm:

Vsak naj se praska tam kjer ga srbi.

In verjetno se. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodimo strpni in tolerantni.

ter se nehajmo preseravat ter napihovat po forumih :nono: :devil:

upssss na samem nas nihče ne sliši in ne vidi :hmm:

:naughty: Đakuzi, kdaj si si ga pa ti nazadne na roko :kva2: :kva2: :xx:

Popravljeno . Popravil Djoko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodimo strpni in tolerantni.

ter se nehajmo preseravat ter napihovat po forumih :nono: :devil:

upssss na samem nas nihče ne sliši in ne vidi :hmm:

si mogoče kakšne pametne gobe pojedel, da stalno neki pametuješ :blink: :blink: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega nikakor ne razumem, kamorkoli pogledam, ta dva debila povsod serjeta klamfe (avokado in svahilica ali nekaj podobnega). Naj se že enkrat dobita in se ornk pokavsata, morda jima bo potem odleglo!

Samo šimfati in pljuvati na druge, to počasi postane dolgočasno in zoprno, da ne uporabim bolj grobih besed.

Dragi Avtokad, enkrat se vsedi zjutraj pred ogledalo in začni govoriti: "Joj, ti jolbe v ogledalu, kako si danes grd in zoprn, škoda, da nisi tako lep in pameten kot jaz." Morda te bo po parih dneh minilo (čeprav se bojim, da ne).

Sicer pa, morda je bog sem ter tja ustvaril tudi kakšnega takega le zato, da drugi vemo, česa ne smemo početi.

Saj vem, sedaj se bo name vsul plaz psovk in drugih visokointeligentnih oblik reagiranja - če tega slučajno ne bo, je lahko samo en razlog: crknil ti je računalnik! Da bi se slučajno zamislil nad svojim obnašanjem je popolnoma nemogoče, si pač premlad in preneumen za kaj takega.

Pa en lep pozdrav, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega nikakor ne razumem, kamorkoli pogledam, ta dva debila povsod serjeta klamfe (avokado in svahilica ali nekaj podobnega). Naj se že enkrat dobita in se ornk pokavsata, morda jima bo potem odleglo!

Samo šimfati in pljuvati na druge, to počasi postane dolgočasno in zoprno, da ne uporabim bolj grobih besed.

Dragi Avtokad, enkrat se vsedi zjutraj pred ogledalo in začni govoriti: "Joj, ti jolbe v ogledalu, kako si danes grd in zoprn, škoda, da nisi tako lep in pameten kot jaz." Morda te bo po parih dneh minilo (čeprav se bojim, da ne).

Sicer pa, morda je bog sem ter tja ustvaril tudi kakšnega takega le zato, da drugi vemo, česa ne smemo početi.

Saj vem, sedaj se bo name vsul plaz psovk in drugih visokointeligentnih oblik reagiranja - če tega slučajno ne bo, je lahko samo en razlog: crknil ti je računalnik! Da bi se slučajno zamislil nad svojim obnašanjem je popolnoma nemogoče, si pač premlad in preneumen za kaj takega.

Pa en lep pozdrav, Andi.

andi :worship: :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tati kaku pa da ti nisi šla dol :?

ma kja čem ti govorit, nisem planirala dopusta, ker pri nas ga moraš že 14 dni prej najaviti, bi pa lahko bil dež in potem.... :cry: :cry: nisem šla, sem pa danes slišala, da je bilo cel kup nekih pizdarij s strani policije kot vsako leto, ker pač zadeva ni tako organizirana oz. jim oblasti težijo, kaj češ... :eek: :eek:

kje si kaj ti..... sem bila v nedeljo v Gorici, mal.....en krog......

se mormo letos še kaj videti...

lepo se imej... :yea1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!