Skoči na vsebino

faaker see 2006


sršenar

Priporočene objave

Lep pozdrav! a kdo kj ve a se bo letos tale zadeva tud odvijala gor al ne :? ne wem al sm tok glup al res nker ne piše nč o tem (no ja sj se nism lih matru sam useen :P )! res me zanima če bo pa kdaj??? lansk let nism šov letos me pa mika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letos bo ! Od 2.- 10. Septembra, najbolj zanimivo bo od 6. dalje.

Imaš pa na prvi strani te teme povezavo do njihove uradne strani in lahko sam pogledaš !!! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! a kdo kj ve a se bo letos tale zadeva tud odvijala gor al ne :? ne wem al sm tok glup al res nker ne piše nč o tem (no ja sj se nism lih matru sam useen :P )! res me zanima če bo pa kdaj??? lansk let nism šov letos me pa mika :D

o bo bo :OK: :OK: letos grem tud jest gor........ :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo šlo kar za cel teden :grim

:OK: :OK: :worship:

jest tud če bi mogu :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo ga zurat ,je huda varijanta, ce tud so v vecini HD ,je dost varijant za druge motoriste !!!!!!

Vsak dan od 6 - 10 septembra zbor v godec pubu rateče http://www.godec-pub.si/ob 10 uri gremo skupaj ga festat !!!!!! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :worship:

jest tud če bi mogu :cry: :cry:

bom še zate malo :kva2: :yea1: :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še zate malo :kva2: :yea1: :010 :beer2:

:grim :OK: ;)

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo ga zurat ,je huda varijanta, ce tud so v vecini HD ,je dost varijant za druge motoriste !!!!!!

Vsak dan od 6 - 10 septembra zbor v godec pubu rateče http://www.godec-pub.si/ob 10 uri gremo skupaj ga festat !!!!!! :eek:

Kaj to a iz pred Godec puba se gre vsak dan ob 10 na HD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to a iz pred Godec puba se gre vsak dan ob 10 na HD

Sem si nekako takole :? zamislu ,da gremo bolj organizirano v Avstrijo in se kaksen pocen kofe spijemo pr nas ,vsak pa tud ne ve kje je to pa mu bo :eek: lazje in se kaj se bo dogajal pa prepustmo to vsakemu posamezniku :hmm: naj se odloc al bo sev sam al pa znam nikakor nas pa ne bo 500 :P (mal faušarije je ze zdaj ,ja spet se neki organizira !!!!!). no pa se spanckate :D lahko pri nas 25 eur za 2 motorista !!!!GREMO IN SE IMAMO :kva2: FAJN :OK:

:lol1:

Ja, od tam gre vsak dan okoli 500 motoristov na romanje :rolleyes:

ze en moped je uspeh !!!! :P a bos kaksno slikco prtegnu da te vidm junaka!!!!!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si nekako takole :? zamislu ,da gremo bolj organizirano v Avstrijo in se kaksen pocen kofe spijemo pr nas ,vsak pa tud ne ve kje je to pa mu bo :eek: lazje in se kaj se bo dogajal pa prepustmo to vsakemu posamezniku :hmm: naj se odloc al bo sev sam al pa znam nikakor nas pa ne bo 500 :P (mal faušarije je ze zdaj ,ja spet se neki organizira !!!!!). no pa se spanckate :D lahko pri nas 25 eur za 2 motorista !!!!GREMO IN SE IMAMO :kva2: FAJN :OK:

:lol1:

ze en moped je uspeh !!!! :P a bos kaksno slikco prtegnu da te vidm junaka!!!!!!! :krneki:

kje pa upam, da me bos ganjal pol po ratecah :fight1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se ful dogaja,bi blo za pogledat.Kako pa kaj gledajo :ninja: ,če se ne pripelješ s "kompresorjem"-beri z harleyem? :kva2: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se ful dogaja,bi blo za pogledat.Kako pa kaj gledajo :ninja: ,če se ne pripelješ s "kompresorjem"-beri z harleyem? :kva2: :hmm:

Gor sem redno z Japonsko konfekcijo, v zadnjih letih plastično - zbor za dušo in oči! Nihče ne gleda postran - poševnookih ni! A boš gledal plehovje ali pa češplovje :naughty: je pa tvoja izbira! Ogromno se dogaja, skoraj preveč, ker ne moreš zajeti vsega dogajanja. Vsega je na pretek! Priporočam!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor sem redno z Japonsko konfekcijo, v zadnjih letih plastično - zbor za dušo in oči! Nihče ne gleda postran - poševnookih ni! A boš gledal plehovje ali pa češplovje :naughty: je pa tvoja izbira! Ogromno se dogaja, skoraj preveč, ker ne moreš zajeti vsega dogajanja. Vsega je na pretek! Priporočam!

LP Mare

lani me ni blo gor sem bil na medvedih v Kočevju :)

ampak letos,letos pa grem gor pa tudi če.......

lani bli prjatli pa so rekli da je zadeva :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!