Skoči na vsebino

faaker see 2006


sršenar

Priporočene objave

Tudi mi smo bili v soboto gor. S kolegom smo motorje parkirali cca. 500 m stran, da nas ni bilo sram, ker smo imeli "plastiko". (FJR in BMW).

Drgač je pa res noro, že preko ceste priti je pravi podvig. Sem imel občutek, da če imaš serijskega HD, ga nobeden še pogleda ne. Cena pijače, v primerjavi z našo doma je res visoka, v primerjavi z ITL, pa kar normalna oz. ceneje.

Na žalost smo se v soboto vračali, delovne obveznosti v nedeljo. Naslednje leto gremo za dva dni. Čeprav sem slišal, da se jim 5 letna pogodba na Faaker See letos izteče. Tako, da je mogoča nova destinacija v 2007.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem slišal, da se jim 5 letna pogodba na Faaker See letos izteče. Tako, da je mogoča nova destinacija v 2007.

Srečno

Tonček

Tud jest sem že nekaj slišal o tem samo se ne spomnem kje.mislim,da je pisal v eni od revij,pa tud to,da bi bla idealna zamenjava Bled. :OK:

post-11838-1157974231_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud to,da bi bla idealna zamenjava Bled. :OK:

:eek:

to bi pa rad videl :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem slišal, da se jim 5 letna pogodba na Faaker See letos izteče. Tako, da je mogoča nova destinacija v 2007.

Srečno

Tonček

Tud jest sem že nekaj slišal o tem samo se ne spomnem kje.mislim,da je pisal v eni od revij,pa tud to,da bi bla idealna zamenjava Bled. :OK:

Bled :? :? :? V Sloveniji pa kaj takega SIGURNO NIKOLI NE BO!!!!!!!! :grrr :cry: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par fotk, za tiste, ki so zamudl...

Za tiste, ki cenjo kreativnost:

[attachmentid=81146]

Priblizn kolk nas je blo + vsaj x5:

[attachmentid=81147]

A to je na poti povozu ?! :blink: Al se je zvečer roštiljalo...

[attachmentid=81148]

Baje kje kakšnem tud kej "uide" .. :P

[attachmentid=81149]

Law and order:

[attachmentid=81150]

post-10184-1157981432_thumb.jpg

post-10184-1157981515_thumb.jpg

post-10184-1157981578_thumb.jpg

post-10184-1157981684_thumb.jpg

post-10184-1157981766_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bled :? :? :? V Sloveniji pa kaj takega SIGURNO NIKOLI NE BO!!!!!!!! :grrr :cry: :slap:

Zakaj pa ne ? Zaenkrat vidim eno skupno točno, CESTA OKROG JEZERA ! Samo v tej smeri se nadaljuje pa bo ! .)

No to je še Metal forever videl zato pa je vrgel kost imenovano Bled ! :P

ze cez Planino je ceu sundr, kok bi blo sele na Bledu glasno heh

Planina je NOČ. Bled je DAN ! Ni primerljivo ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je tisto tardeče? :hmm: :?

A tole si mislil?! :hmm:[attachmentid=81042]

:P :D Al' tole?... [attachmentid=81043]

Na koncu pa tole!

[attachmentid=81044] [attachmentid=81045] Kdo je rekel, da Harley ni le kup železja?...

ne eno ne drugo ,sem mislu da si mel smao zraun da si nisi uspel vsega pogledat lepot tega sveta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem že nekaj slišal o tem samo se ne spomnem kje.mislim,da je pisal v eni od revij,pa tud to,da bi bla idealna zamenjava Bled. :OK:

Bled :blink:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

možno je sam zelllloooo dvomim :grim

slovenci pač nismo sposobni sestavt tazga zbora

pa tud če bi ga bi zeleni use zjebal :)

drgač pa zbor BOMBA

tolk "drekpump" še nism vidu na kupu :devil:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Bled so se dejansko že zanimali, ampak so naši lokalni politiki gladko zavrnili :slap: . Očitno se ne zavedajo koliko €€€ bi lahko zaslužili :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, a veš da nobene nisem vidu da bi crk'lna! :grrr :grrr :D

:lol: motiš se glej tole

tale jo je šraufal

[attachmentid=81177]

post-10693-1158008354.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=81178] [attachmentid=81179][attachmentid=81180][attachmentid=81181][attachmentid=81182][attachmentid=81183][attachmentid=81184][attachmentid=81185][attachmentid=81186][attachmentid=81187][attachmentid=81188][attachmentid=81189] :yea1: :yea1: :yea1:

post-6886-1158008996_thumb.jpg

post-6886-1158009071_thumb.jpg

post-6886-1158009143_thumb.jpg

post-6886-1158009204_thumb.jpg

post-6886-1158009248_thumb.jpg

post-6886-1158009337_thumb.jpg

post-6886-1158009394_thumb.jpg

post-6886-1158009442_thumb.jpg

post-6886-1158009494_thumb.jpg

post-6886-1158009539_thumb.jpg

post-6886-1158009628_thumb.jpg

post-6886-1158009704_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, a veš da nobene nisem vidu da bi crk'lna! :grrr :grrr :D

:D :D :D :D Saj so jih velik kar s prikolicami pripeljali in odpeljali, komunalci pa menda še cel teden pobirajo šraufe in dele, ki jim odpadejo na vožnji okoli jezera :D :D :D :D :yea1:

LP Tetec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D Saj so jih velik kar s prikolicami pripeljali in odpeljali, komunalci pa menda še cel teden pobirajo šraufe in dele, ki jim odpadejo na vožnji okoli jezera :D :D :D :D :yea1:

LP Tetec

zgleda da so teli HD-ji tok zanč da se jih more s prikolco prpelat :kva2: učas smo rabl prikolco za odpelat

ta zbit motor. :kva2: če se bi ta tedn vozu po avstrij bi sigurn nabrav delov za eno noro predelavo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Bled so se dejansko že zanimali, ampak so naši lokalni politiki gladko zavrnili :slap: . Očitno se ne zavedajo koliko €€€ bi lahko zaslužili :closedeyes:

Kakor se vzame, upoštevati je treba da je Bled drugače turistično naravnan, Tam puščajo cekine vglavnem starejši tuji turisti,ki išejo mir in spokojnost narave, (no pa tudi drugo)kar bled zelo dobro ponuja. Ne vem če bi tak (hrupen)dogodek odgovarjal tem turistom, in lahko bi prišlo do usipa stalnih gostov. Tu lahko prihaja do navzkrižnih interesov. Poleg tega pa mislim da na Bledu ni dovolj prostora(oz. tudi cest, ki bi zmogle prebavit tako parado).

Samo toliko v razmislek.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne posnemajte me prosim za to, za kar bom zdajle stegnil jezik.

Pred leti, ko sem šel na tole fešto, sem od rondojčka na odcepu, pa do Faakersee-ja, (več kot 30 kilometrov), srečal kakšnih sto tahudih (HD-jarjev) motoristov. Vse po vrsti sem pozdravil! A ni hudič... Le trije so pozdrav vrnili!!! :o :o :o :yes:

Ko sem prišel na "zborno mesto" pa sem videl več avtomobilskih prikolic :eek: kakor kroma. Našemili so se... In ravno ti, me niso šmirglali za živo silo!!! :nono:

A me sedaj razumete, zakaj od takrat nikogar ne pozdravim IN VSAKOMUR ODZDRAVIM!!! Še najraje mulčka na mopedu, ki mu tak pozdrav največ pomeni.

Hočeš - nočeš, moraš včasih tudi proti svoji volji, spremeniti etična načela... :hmm: :? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst sem jih u nedeljo od Kranjske g. proti Jesenicam srečow cca.50kom..........od teh je misl da samo eden odzdravu! :grim Nimaš kaj, ko ti enkrat stopi u glavo je k...! :BUA:

PS

Še zmeraj pozdravm vsakega motorista, če pa on odzdravi je pa njegov problem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš kaj, ko ti enkrat stopi u glavo je k...! :BUA:

nak ni to krivo :grrr

Pr HD-jih je problem če balanso spustiš k pol use razpade :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo mogoče kake podatke in slike tega motorja:

Saj vem da dosti zahtevam, pa vseeno :blush:

post-3339-1158090196_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil nadelsbe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečal kakšnih sto tahudih (HD-jarjev) motoristov. Vse po vrsti sem pozdravil! A ni hudič... Le trije so pozdrav vrnili!!! :o :o :o :yes:

ja sem tud jest to porajtu :)

se držijo kot da bi držali boga za jajca :lol1: :lol1:

A ima kdo mogoče kake podatke in slike tega motorja:

Saj vem da dosti zahtevam, pa vseeno :blush:

zakva te pa ta tko zanima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti, ko sem šel na tole fešto, sem od rondojčka na odcepu, pa do Faakersee-ja, (več kot 30 kilometrov), srečal kakšnih sto tahudih (HD-jarjev) motoristov. Vse po vrsti sem pozdravil! A ni hudič... Le trije so pozdrav vrnili!!! :o :o :o :yes:

Jaz pa imam čisto drugačno izkušnjo. Čez soboto in nedeljo sem pač bluzil po Avstriji in srečal toliko tega kroma in takih kot tudi sam praviš, tako posameznike kot tudi cele skupine, pa mi je večina odzdravila :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!