Skoči na vsebino

faaker see 2006


sršenar

Priporočene objave

[attachmentid=81360]No pa smo končno prišli k sebi po žuru na Faaker See-ju :D :P :devil: :OK:

Bilo je full :OK: , v soboto sva šla z boljšo 1/2 na dve demo vožnji s HD-ji.

Prvo s Fat Boyem, čisto novim, je imel 388 km, model 2007 z novo 1590 ccm mašino in 6 prestav.

Moram, reči, da ni tako slab kot zgleda in se okoli govori. .)

V tadrugo pa z Road Kingom Classicom, zakon bike, isto model 2007, še tempomat je imel namontiran, kar sploh ni slaba zadeva :hmm: :OK: , bi prav prišla tudi na kakem drugem motorju, ko se pelješ po AC na kakšno potovanjein moraš skoz nažigat tisti gas. :)

Drugače je pa bilo letos veliko več motoristov, kot prejšnja leta. Baje bi jih naj bilo 100.000. :eek:

post-593-1158161605_thumb.jpg

post-593-1158161620_thumb.jpg

post-593-1158161632_thumb.jpg

post-593-1158161642_thumb.jpg

post-593-1158161651_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom se pridružu razmišlanju,ki ga je že Fičo predstavu.Cel kup prepotentnežev,ki z nakupom harley-a mislijo,da boga držijo za jajca in nimajo z avanturizmom,ki ga ponuja motor nobene zveze.Je pa lepo videti toliko idej in norosti na kupu.Vsakemu ki mu je do predelav in norih idej mu priporočam Padovo.

Ta je od letos. :OK:

post-11838-1158171549_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu ki mu je do predelav in norih idej mu priporočam Padovo.

Ta je od letos. :OK:

Hmm :hmm: Ko gledam tvojo zgornjo fotko, razmišljam, da morda pa res ne bi bilo slabo it tja malo počekirat. :devil:

[attachmentid=81371]

post-4528-1158173470_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm :hmm: Ko gledam tvojo zgornjo fotko, razmišljam, da morda pa res ne bi bilo slabo it tja malo počekirat. :devil:

[attachmentid=81371]

Če pa te predelave misliš potlej pa le tja.oči pečejo od lubic.

Hmm :hmm: Ko gledam tvojo zgornjo fotko, razmišljam, da morda pa res ne bi bilo slabo it tja malo počekirat. :devil:

[attachmentid=81371]

Če pa te predelave misliš potlej pa le tja.Oči pečejo od lubic. :OK:

[attachmentid=81386].

Če pa te predelave misliš potlej pa le tja.Oči pečejo od lubic. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa zbor BOMBA

tolk "drekpump" še nism vidu na kupu :devil:

Drekpump,ti morš pa z nažga konca bit,k kle se ful ta prtikl uporabla. :OK:

:hmm: možno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: Jalovec , pozdravljen.Če se spomniš sva prejšnjo nedeljo skupaj "gledala" dirko iz hriba nad Portorožem? Jaz pa sem ti posodil daljnogled - inamaze.

Vidim, da imaš zadnjo objavo na tej strani staro že skorajda cel mesec.Menda ja nisi ves čas na zboru HD-jev?

Sem šel danes dopoldne tudi sam mimo Faker Seeja,gužva, obupna gužva!

Rahlo je padal dež, zato sem se raje,kar pobral.Jutri se odpravim ponovno tja,če bo boljše vreme?Napoved je boljša, morda se srečamo? Lp :beer2:

zivjo ma ja motor sem postavil majcken v kot dopust familia sem pa bil na harleyu kot vsako leto !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo ma ja motor sem postavil majcken v kot dopust familia sem pa bil na harleyu kot vsako leto !!!!

Ej Jalovec a pa si bil res gor na HD nisem te nič videl tri dni sem gledal ce te kje vidim pa nic ,sploh ne morem verjet da si bil.A pa ste šli izpred tvojega lokala gor pol vsak dan al ne k jaz sem se mislim da v petek pelu mim tvojga lokala pa ni blo nobenga motorja tam niti bickla ni blo pred lokalom,res čuden.Ajde lepo se imej,pa se vidimo ce ne prej na Bledu a prideš? :beer2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom se pridružu razmišlanju,ki ga je že Fičo predstavu.Cel kup prepotentnežev,ki z nakupom harley-a mislijo,da boga držijo za jajca in nimajo z avanturizmom,ki ga ponuja motor nobene zveze.Je pa lepo videti toliko idej in norosti na kupu.Vsakemu ki mu je do predelav in norih idej mu priporočam Padovo.

Ta je od letos. :OK:

Ja seveda,če kupiš Hrlija si prepotentnež,ko pa kupiš plastični izstrelek z 160 km + si pa čisto navaden

motorist in avanturist in blazno uživaš v motoriranju in opazovanju okolice pri + 200km/h :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo mogoče kake podatke in slike tega motorja:

Ko sem tale moped videl & fotkal v Trbižu, sm mislu, da je unikat. Wrong! :grrr

V Faakerseeju sem videl identičnega (samo črne barve in drug napis na tanku), tako, da ga izgleda dela kakšna "serijska" delavnica. :fredy: Pojma nimam, kera. :huh:

Je pa looking very good. B)

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom se pridružu razmišlanju,ki ga je že Fičo predstavu.Cel kup prepotentnežev,ki z nakupom harley-a mislijo,da boga držijo za jajca in nimajo z avanturizmom,ki ga ponuja motor nobene zveze.Je pa lepo videti toliko idej in norosti na kupu.Vsakemu ki mu je do predelav in norih idej mu priporočam Padovo.

Ta je od letos. :OK:

:slap: enim zgleda še kar ne potegne, da se motoristi med sabo pozdravljajo sam še v krajih ,kjer je to bolj nova pogruntavščina ... tam, kjer se vozjo na množično že desetletja, pa to ni več navada, ker jih je enostavno preveč ...

pol so pa kao vsi harleyjaši "prepotentni" pa to ... a dejte ga no srat ... sama faušarija pa frustracije ... šparej pa si kupi harleyja, pa pol povej, če si kaj prepotentn ratu ob nakupu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je v Padovi?

Kaj potem, planinci se pozdravljajo sam tam kje je to nova pogruntavščina??? Men osebno se to zdi prav dobra fora. :OK:

:yea2:

Popravljeno . Popravil ghibli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj potem, planinci se pozdravljajo sam tam kje je to nova pogruntavščina??? Men osebno se to zdi prav dobra fora. :OK:

Jah no, sej planinci tud sred mesta ne pozdravljajo vsevprek.

Sej tudi motorist u mestu s pešhondo ne pozdravi vsakega ko gre mimo...sam na cesti u "delovnem" okolju pa se vseeno pozdravi...spodobi se in pravično je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem videl takole. Ko si na zboru in je okoli tebe na stotine ali celo tisoče motoristov je logično, da ne boš pozdravljal, saj bi se moral voziti samo z eno roko (včasih je treba tud sklopko stisnt oziroma bremzat :? :D ).

Čim pa greš vsaj 2 km stran od meje sto motorjev na kupu, potem je pozdravljanje spet prisotno. V glavnem, v času motozborov tega ni, ker je preprosto moteče. Od ponedeljka dalje pa moramo na cestah vsi skupaj držat, pa če imaš HD-ja, čoperja, turing ali pa supersport.

Naj se vsak srečno pripelje do doma. Pri več kot 220 km/h, raje ne pozdravljat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem tale moped videl & fotkal v Trbižu, sm mislu, da je unikat. Wrong! :grrr

V Faakerseeju sem videl identičnega (samo črne barve in drug napis na tanku), tako, da ga izgleda dela kakšna "serijska" delavnica. :fredy: Pojma nimam, kera. :huh:

Je pa looking very good. B)

@Wobewt: škoda da ni več podatkov, pa vseeno :worship: za slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol so pa kao vsi harleyjaši "prepotentni" pa to ... a dejte ga no srat ... sama faušarija pa frustracije ... šparej pa si kupi harleyja, pa pol povej, če si kaj prepotentn ratu ob nakupu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par zanimivosti...

[attachmentid=81650]

[attachmentid=81653]

[attachmentid=81654]

[attachmentid=81655]

[attachmentid=81656]

[attachmentid=81657]

[attachmentid=81658]

Foto by Irena

post-7374-1158486963_thumb.jpg

post-7374-1158487226_thumb.jpg

post-7374-1158487329_thumb.jpg

post-7374-1158487398_thumb.jpg

post-7374-1158487477_thumb.jpg

post-7374-1158487610_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil leila
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!