Skoči na vsebino

serpetine


fossil

Serpetine  

117 članov je glasovalo

  1. 1.

    • po jajcih
      7
    • po?asi
      33
    • normalno (zmerno)
      56
    • po robovih gum (hitro)
      21


Priporočene objave

brsku sm po temah pa nism še kej podobnga zaslediu, če pa je, pa da sm spregledou se pa opravičujem!

navkreber nimam nikakršnih problemov,saj motor spravim na rob gume! potem pa pride vožnja navzdol se pa stvar ustavi! v glavi mi vedno odmeva misu, da bo sprednje kolo zgubilo oprijem in bom mal asvalt od bliži pogledu! zanima me če imate tudi drugi motoristi zadržke z vožnjo po serpetinah navzdol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer ni odgovora 'na počez' :devil: :whistle:

:OK: :OK:

Dons je blo kar nekaj takih iz Jezerskega na avstrijsko stran. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri sopanju navzdol se mi najbolj smilijo zavore (sem ravno kupil rabljen motor in ne vem, ce je bilo olje kaj menjano).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK:

Dons je blo kar nekaj takih iz Jezerskega na avstrijsko stran. :whistle:

:?

se opravičujem za pomankanje odgovora, ta počez lhka pa pod "po robovih gum" uvrstite če se ne motm, kr morm priznat, da mi supermoto stil vožnje ni najbol poznana tehnika! vem pa da kolega z supermotom glih taku po robovih gum voz (nagibanje), bl mal počez!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po asfaltu bl tko tko..

po makedamu in zemlji z bokiranim zadnjim kolesom najprej počrez, pol pa gasa ven.. neglede, nagor al nadol..

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol isto k gor :OK: , samo mal bolj prbremzat pa pospešavat skoz cel ovinek pa si po liniji odpeljat, je pa seveda težje popravljat kakšne napake vmes

je pa v teoriji ful dober opisan v knjigi "A Twist Of The Wrist II".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih šlo dol tako kot gor (ali vsaj blizu). Od nesreče dalje pa imam pred ovinki navzdol kar ornk rešpekt (se pa počasi manjša) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol vedno bolj počasi kot gor.. Koliko počasneje je pa odvisno predvsem od poznavanja ceste :) Kjer ovinke poznam u nulo, te razlike skoraj ni, drugje je pa malo večja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl počas kot gor. Se mi zdi da če oddrsaš v hrib je ziher manj sranja kot navzdol.

Pa nebi rad ne gor ne dol drsal :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma normalno - zmerno....odvisno od dneva, počutja, poznavanje ceste, preglednosti ovinka itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem ravno kupil rabljen motor in ne vem, ce je bilo olje kaj menjano...

:topic: pa vseeno... sej ne košta velik, da bremztekočino zamenjaš in maš mal več miru vsaj glede žlajfov...

Včasih šlo dol tako kot gor (ali vsaj blizu). Od nesreče dalje pa imam pred ovinki navzdol kar ornk rešpekt (se pa počasi manjša) :blush:

tud pri meni je bilo pred nedavnim bližnje srečanje 3.vrste z odbojno ograjo...ovink nadol in mokra cesta, pa sem se vseen na cesti in na gumah obdržal. od takrat bremza nadol trpi da je joj. pa se rešpekt zaenkrat še ne manjša. :(

Popravljeno . Popravil Fehler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerno, je dol vedno večjio strah prisoten kot navzgor. Drugače pa je najbolje kot pravi Sym. Če se namesto po gumah pripelješ po riti veš da si nekaj narobe storil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot pri ovinkih navzgor: po neznanih ovinkih po jajcih, po znanih in preglednih pa do roba.. Res paje, da navzdol nekak podzavestno par procentov pocasneje, zaradi dinamicne komponente sile teze na klancu... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz serije Kamionđije je šoferska bila taka: kojom u brdo, istom i niz brdo ! ali v prevodu: v tretji navzgor in v tretji navzdol :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se vam ob zloooo vročem dnevu ob vožnji po serpetinah navzdou kdaj nardi na se premze pregrejejo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!