Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

KDO PA ŠE DANES VOZI MOTOR?! :blink:

khm...na poligonu recimo da vsakdo ki ga je več v dejanjih kot na jeziku :hmm:

...moram pa pohvalit inštruktorje :worship: da so me naučl speljat osmico :naughty: ...z GS-om... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neeee...

tokrat bi se našle slikice, kjer Symru in Nagaya s svojim stasom, pojavo in navsesplošnim intelektualnim žarenjem povzdigujeta nivo drugače povprečnim, enoličnim slikam iz delavnic....

:D .)

KDO PA ŠE DANES VOZI MOTOR?! :blink:

Sn čula da so bergle zdaj in... :closedeyes:

slab dan Teya?

se zgodi... :trance_33_sleep:

ali te je moja prezenca motila na delavnici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tokrat bi se našle slikice, kjer Symru in Nagaya s svojim stasom, pojavo in navsesplošnim intelektualnim žarenjem povzdigujeta nivo drugače povprečnim, enoličnim slikam iz delavnic.... :D .)

KDO PA ŠE DANES VOZI MOTOR?! :blink: Sn čula da so bergle zdaj in... :closedeyes:

come on, Britney :), šefica 125SM delavnce ... relax, inhale, exhale :P

bergle so ful in - mam dva para, ki jih ne rabim več - nucaš?

PS: lepo vas je blo vse skup videt na kupčku :). Pogrešu sem mal edino Klimbro in še koga ...

...moram pa pohvalit inštruktorje :worship: da so me naučl speljat osmico :naughty: ...z GS-om... :zzz:

Vidiš, da gre :P

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to blo po 19.00?

In pa opazil sem, da je kar nekaj motoristov blo, ki pa se ni zapeljalo po poligonu (recimo oni Bandit 1200, ki je mel modificirane žarnice (Ice mogoče?), pa tisti Triumph (MARJA?)).

Hm, a misliš mojega, ki je stal tik poleg punc pri prijavnem pultu? Drugega podobnega itak nisem opazil, hehe. Hja, kakšno uro in pol sem na počasni vožnji skrbel, da mi kdo ne telebne, pa tu in tam sem malček zatežil, da se pri tej vaji uporablja zadnja zavora. Potem mi je pa po pravici povedano zapasal prijeten klepet s frendi in sem na trening malo pozabil. Me je pa šefe proti koncu mal napizdil in poslal na GS-u delat osmico tja zadaj, tako kot Gidla. Pošteno sem se spotil. :whistle:

BTW, moj bandit ma popolnoma originalne žaromete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab dan Teya?

se zgodi... :trance_33_sleep:

ali te je moja prezenca motila na delavnici?

come on, Britney :), šefica 125SM delavnce ... relax, inhale, exhale :P

bergle so ful in - mam dva para, ki jih ne rabim več - nucaš?

PS: lepo vas je blo vse skup videt na kupčku :). Pogrešu sem mal edino Klimbro in še koga ...

Vidiš, da gre :P

he he... čisto brez zajebancije... tudi vaju je blo fino videt :)

in... prav dobre volje sem bla ko sem to napisala, drugače bi bla tiho :closedeyes:

pa za Britney ti je ena skor tridesetletnica pivo dolžna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!