Skoči na vsebino

23. Motohappening - Grobnik


ZOX

Priporočene objave

Bilo je super, kar dosti ljudi. V petek, ko je bil skupni trening, je bilo tudi dosti padcev, v soboto, ko smo bili pa razdeljeni v skupine, pa ni blo krize. Vreme je bilo malo muhasto, sploh pred timsko dirko v soboto se je ulilo ravno pred startom. Vseeno me je potegnilo not in sem užival v dirki.

Tudi drugače vse OK, le ponoči smo imeli malo "čudne" sosede a ne misty ;) Mamicu im ... :angry: Cel dan vozil, zvečer sva s kolegom še malo pošraufala, pol pa moto show posebne vrste do 4-ih zjutraj, naslednji dan petnajst do sedmih pa še prijazni sosedi z bagri, pnevmatskimi kladivi in tovornjaki.

V glavnem, meli smo se super, mopedi celi, časi tako tako, še pridemo.

Aja, pa bencin po 10 kun mi tut ni bil ravno všeč, sva ga s kolegom pokurla celih 120 litrov. Drugič bo treba več zraven pripeljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da so ob 4ih še neki slovenci "moto show" delal

kje točno pa si bil ti, nobene r1 v inothermovih barvah nism vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da so ob 4ih še neki slovenci "moto show" delal

kje točno pa si bil ti, nobene r1 v inothermovih barvah nism vidu

Ja, je bla kriza. Sam mislim, da so bli tudi lokalpatrioti, ne sam slovenci.

O misty, slabo vidiš, ne bom se peljal s teboj po pisti, nabavi leče (hecpress). Kako ti nej razložim :hmm: bili smo na levi 10 m pred bencinsko, bili smo s kombijem, zunaj pa sta bila parkirana GSX -r K1 in moja R1. Ko bo kaka slikca, ti bom namignu. Drugače sem pa vidu Kađivo, pa nisem hotu neki vznemirjat. Mel sem pa tudi Inothermov enodelc, res ne vem, kako si me falil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha...se oproščam če kdo ni mogu spat zarad nas iz sobote na nedelo...jebi ga,nč se ni dogajal smo pa mi mal zalaufal :P :lol1: sej zjutrej nam je pa una italijanka zravn vrnila k je začela ob 7h navijat pa se dret "ducatiiii,apriliaaa..."!!!!

pa sej je vsakmu jasen, da če gre na motohapening spal ne bo veliko... :blush:

fp4492: ma ja sej tud jz sem te vidu...mam tud kr neki fotk tvojih in tud od ostalih...fotk je ca.500 sam bostew moral potrpet mal,ker je men računalnik crknu in je na servisu,...zdej sem na tastarmu...tko da fotke bojo :grim

drgač pa men je blo noro in nepozabno :OK: dol smo bli od petkovega večera pa do nedelje pozno popoldan in definitivno bo treba to še kdaj ponovit :devil: ...fajn bi blo da naslednič tud z aktivno udeležbo na stezi spet :whistle:

lp kađiva

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

fp4492: ma ja sej tud jz sem te vidu...mam tud kr neki fotk tvojih in tud od ostalih...fotk je ca.500 sam bostew moral potrpet mal,ker je men računalnik crknu in je na servisu,...zdej sem na tastarmu...tko da fotke bojo

...

drgač pa men je blo noro in nepozabno :OK: dol smo bli od petkovega večera pa do nedelje pozno popoldan in definitivno bo treba to še kdaj ponovit :devil: ...fajn bi blo da naslednič tud z aktivno udeležbo na stezi spet

Ja, one se tut js spomnim. Se mi je zdel, da se dere zraven mene v šotoru, tok je bla glasna, he, he.

Mene ni blo težko zgrešit ne? Bi se priporočal za kako slikco, pa moj team-mate tut ne bo jezn :)

Drugič te pocukam za rokav, ne vem, kako to, da zdej nisem nč reku.

Misty, tebe bi pa tut rad spoznal, da kako rečemo, pa da mi pomagaš tehle 10 sekund med teboj in menoj zmanjšat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, pa bom res zgleda kakšna očala potreboval :S

na tistem koncu je bilo en kup slovencev, tudi mitja koštomaj z ekipo in fan clubom (v modrih majicah) če se ne motim (morda bi tud mal hard diska še mogu dokupt ;))

hja no, pa drugič

kar se nočnih nabijačev gasa tiče ... v glavnem domačini, ja

Na jura racingu tega nočnega ropotanja nisem zasledil. Res pa je da je bil takrat marec in da je večina teh frajerjev imela motorje v garaži na toplem.

pa ok, eno je nabijanje gasa, pokanje z auspuhi in kurjenje gum, naj počne kokr hoče, sej seb dela škodo, tisto frajarjenje po boxih punim gasom je blo pa mal mimo (v večini dva gor, oba brez kakršnekoli opreme)

cagiva, zarad vas se je komot spalo, zvok italjanov je tako čuden da ga sploh ne zaznam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, pa bom res zgleda kakšna očala potreboval :S

na tistem koncu je bilo en kup slovencev, tudi mitja koštomaj z ekipo in fan clubom (v modrih majicah) če se ne motim (morda bi tud mal hard diska še mogu dokupt ;))

hja no, pa drugič

Evo, Mitja Koštomaj je bil pa z menoj. On je vozu Suzukija, js pa Yamahco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa le nism za 0 temo odprl .)

Sam da je blo dobr in da ste vsi celi ostal :OK:

Smo, no pa še dve slikci. 23 je Mitja, js sem se tudi slučajno znašel v objektivu za suzukijem, he, he.

post-4070-1156311275_thumb.jpg

post-4070-1156311310_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem bil tudi dol v petek... sem mislu osebne rekorde postavlat. Pa sem se mal zafrknu, ker je bla steza skoz (ampak res skoz) polna. Edin proti večeru sem našel eno luknjo... eh :glare: ... pa je akumulator za oddajnik laptimerja crknu :doze: ... mogo bi it dol v četrtek :closedeyes:

Jest sem tud kr precej slovencev vidu :) .. tud neki inotherma, samo ne vem, če si bil ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tud kr precej slovencev vidu :) .. tud neki inotherma, samo ne vem, če si bil ti

verjetno bil js, ker drugih ni blo dol. Al pa jih nisem videl ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa men je blo noro in nepozabno :OK: dol smo bli od petkovega večera pa do nedelje pozno popoldan in definitivno bo treba to še kdaj ponovit :devil: ...fajn bi blo da naslednič tud z aktivno udeležbo na stezi spet :whistle:

lp kađiva

zgledali ste tko fajn, vsi še mal poklapani, :grim ampak ta pravi, lp tebi in ostalim..... :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo računalnik je zrihtan in fotke so tu!!! :yea1:

najprej tisti za katere vem da so Slovenci :OK:

pa še mal slovencev :OK:

in pa nekej fotk iz dogajanja po boxih :whistle: :lol1:

.....in na koncu...se vidimo na oktoberskem happeningu :OK: :OK: :grim

post-1406-1156532265_thumb.jpg

post-1406-1156532300_thumb.jpg

post-1406-1156532337_thumb.jpg

post-1406-1156532365_thumb.jpg

post-1406-1156532402_thumb.jpg

post-1406-1156532460_thumb.jpg

post-1406-1156532499_thumb.jpg

post-1406-1156532584_thumb.jpg

post-1406-1156532613_thumb.jpg

post-1406-1156532696_thumb.jpg

post-1406-1156532907_thumb.jpg

post-1406-1156532929_thumb.jpg

post-1406-1156532956_thumb.jpg

post-1406-1156532993_thumb.jpg

post-1406-1156533029_thumb.jpg

post-1406-1156533085_thumb.jpg

post-1406-1156533132_thumb.jpg

post-1406-1156533213_thumb.jpg

post-1406-1156533280_thumb.jpg

post-1406-1156533307_thumb.jpg

post-1406-1156533326_thumb.jpg

post-1406-1156533374_thumb.jpg

post-1406-1156533419_thumb.jpg

post-1406-1156533496_thumb.jpg

post-1406-1156533606_thumb.jpg

post-1406-1156533659_thumb.jpg

post-1406-1156533705_thumb.jpg

post-1406-1156533745_thumb.jpg

post-1406-1156533771_thumb.jpg

post-1406-1156533845_thumb.jpg

post-1406-1156533929_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene si "prtisnu", super. Če bi se pa še kakšna slikca mene, al pa Mitje našla, pa prosim, če lahko na PM al pa na fpotocnik@gmail.com pošlješ.

Filip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,nej en pove če ve,kaj je blo na timski dirki s Kalšekom pa Ozisom!?Mela sta full hud hiter krog sam pol jih po polovici dirke ni blo več!Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,nej en pove če ve,kaj je blo na timski dirki s Kalšekom pa Ozisom!?Mela sta full hud hiter krog sam pol jih po polovici dirke ni blo več!Hvala.

Amm, če me spomin nevara se spomn k je na timski vožnji en motor peljov najprej v bokse in nato na parking.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,nej en pove če ve,kaj je blo na timski dirki s Kalšekom pa Ozisom!?Mela sta full hud hiter krog sam pol jih po polovici dirke ni blo več!Hvala.

Po informacijah ki jih imam je Ozisu v 17 krogu razneslo motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!