Skoči na vsebino

iščem


mateja86

Priporočene objave

ali kdo ve kje bi dobila video kaseto oz.dvd iz motozbora leta 2002 ki ga je priredil mk orel na sotočju, en je namreč vse to snemal in jaz bi rada to dobila.če kdo ve naj mi sporoči.hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali kdo ve kje bi dobila video kaseto oz.dvd iz motozbora leta 2002 ki ga je priredil mk orel na sotočju, en je namreč vse to snemal in jaz bi rada to dobila.če kdo ve naj mi sporoči.hvala

Jest jo mam :grim Necenzurirano verzijo :naughty:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na METAL CAMPU sem izgubu ledvični pas torzo,če ga je kdo najdu nej se javi. :glare:

In to si šele danes pogruntal?

V jurčkih ga ni bilo, smo bli tam prisotni ves čas :D

Pa upam, da se bo našel, čeprav močno dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to si šele danes pogruntal?

V jurčkih ga ni bilo, smo bli tam prisotni ves čas :D

Pa upam, da se bo našel, čeprav močno dvomim.

na žalost sem pogruntov šele v ponedeljek,ko sem prišel k sebi.mislim pa da sem ga pozabil v trgovini. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali kdo ve kje bi dobila video kaseto oz.dvd iz motozbora leta 2002 ki ga je priredil mk orel na sotočju, en je namreč vse to snemal in jaz bi rada to dobila.če kdo ve naj mi sporoči.hvala

Videopotepuh Celje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krave ne prodajaj starih informacij po forumu.

VIDEO VAGABUND Pirešica....

Tadej

Ok, kaj pri hudiču si hotel povedat ... :hmm: ... moj IQ ne seže tako nizko, da bi razumela ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali kdo ve kje bi dobila video kaseto oz.dvd iz motozbora leta 2002 ki ga je priredil mk orel na sotočju, en je namreč vse to snemal in jaz bi rada to dobila.če kdo ve naj mi sporoči.hvala

Ravo sedaj sem govoril z Paskalom,ki je bil ustanovitveni član orlov,mi je oblubu,da bo danes osebno govoril z Borisom(vagabund),in če video obstaja ga dobiš na cd-ju. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!