Skoči na vsebino

Policaji so zakon!


borstnik

Priporočene objave

Včeraj sem bil na Prešercu v LJ, kjer se je tako kot ponavadi nabralo kar nekaj konjičkov :grim

Vse lepo in prav, ampak kaj hudiča je pa hotu tist policaj, ki je nagnal vse motorje izpred

Prešernovega spomenika :nono:

Modelu se je čist utrgalo. Pisal je kazni kolesarjem, vsakemu avtomobilu, ki se je pripeljal

po Wolfovi nato pa je iz žepa potegnil modre ovitke Obvestilo Policije in jih je

hotel nalimat na dve VTRi, ki sta bile lepo postavljene pred spomenikom :slap:

Ni mi čist jasno kaj je bil namen včerajšnje akcije modrih angelov O:-)

Če je komu kaj jasno naj to pove...

A hočjo preprečit zbiranje motoristov na prešercu ob sredah. To je itak edini dogodek v centru mesta :angry2:

kometarji prosim ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvoli:

Moram priznat, da je bil do naju čisto prijazen. :D

Bil pa je tam zato, da je vahtal parking plac za turistični vlakec, ki ima tam start/cilj/obračališče. Kot vidiš, je tam ob istočasnem prihodu dveh mestnih avtobusov in še tega vlakca cela štala in gužva.

BTW: kakor jaz razumem Prešernov trg, je vse skupaj ena peš cona (s tem, da te lahko povozi taxi ali trola :slap: ) in naj se tam ne bi parkiralo :whistle: O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa če si ti naredu neumnost. Si se vprašal? Nisi Taxi, nisi avtobus, tud intervencijsko vozilo nisi imel. Torej? Po vseh zakonih nas torej tam lahko kaznuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiranje motoristov bodo preprečili tisti in njim podobni, ki so včeri in ostale srede pokali in navijali gas v nebesa oz. do blokade. Pri tem pa so bili avspuhi obrnjeni v goste kavarne pločnik. Na koncu so pa še gume zakurl.

Potem pa značejo na 113 zvoniti telefoni in ker so tisti na 113 & Co v službi vseh davkoplačevalcav morajo iti ukrepati.

Samo tega eni očitno ne razumejo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap Tadej, 200% točno, če ni izpadov "kao naših", tut smrkcev ni v bližini.

Če "kao naši" upoštevajo promet autobusov in vlakca modrih ni v bližini.

Jebat ga, ...

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, ravno zaradi teh "naših" je moja prisotnost na 3M silnooo redka. So me že nekajkrat pripravili na :SS

In sedaj bi tu še nekaj jokcali :angry:

Pa je bilo včasih prav fletno na 3M :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj me zanima glede naših vrlih modrih :hmm:

A je že kdo od vs kdaj dobil kazen za nepravilno razporeditev v križišču??? :blink:

Meni se jo to namreč zgodilo lani v Postojni. Na velikem križišču v smeri proti morju je bila

na semaforju rdeča. Prostora pa na razmestitvenih pasovih veliko.

Pred mano ene 5 avtomobilov. In valda grem po pasu, ki je namenjen za zavijanje v levo mimo

stoječih avtomobilov in se postavim pred avte na prvo mesto v koloni.

Ko se prižge zelena speljem za mano pa prleti policaj na motorju :eek:

Me ustavi in me napizdi ko psa, kaj da se grem naj to počnem po LJ, če se upam :blush:

Zraven pa mi pricola še 30.000 SIT za nepravilno razporeditev v križišču :wacko:

No pol sem plačal 15 v 8ih dneh :angry2:

Vsi ki sem jim povedal to zgodbo so se mi smejali :lol1:

A je še kdo od vas kdaj dobil tako kazen :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja to prakticiram na svoj način (beri počasi previdno in ostalo kar paše zraven), pa so bili zraven tudi že smrkci pa še nikoli noben ni ne pizdil ne kazni pisal.

Je pa res, po pogovoru z enim od modrih angelov, da je zelo odvisno s kakšno hitrostjo to izvedeš in kaj se na semaforju takrat dogaja.

Običajno grem mimo samo če se mi je rdeča prižgala tako da sem jo videl. Skotraj sigurno pa ti bo ta modri napisal kazen, če se še med tvojo paradno vožnjo proti čelu kolone (beri pole position) prižge katerekoli druga barva kot rdeča, ki je že gorela. Jah pa seveda če ga pičiš mimo kolone in potem na do črte izvedeš "stopija". :D

Prakticiram pa to ne samo po celi Sloveniji ampak kjerkoli se vozim. Očitno to delam dovolj previdno ali pa imam samo čisto preveč sreče.

Še kakšno vprašanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, kot Zoolo.

Če je na semaforju rdeča,

počasi naprej, saj je rdeča in itak nikamor naprej od semaforja ne morem.

Če pa že vse kaže, da bo rdeče konec, ali gori že rumena, pa

počakam zadaj v vrsti.

Imam občutek, da je to za

normalno prizadevne policiste dovolj primerno,

da še nisem imel težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj me zanima glede naših vrlih modrih :hmm:

A je že kdo od vs kdaj dobil kazen za nepravilno razporeditev v križišču??? :blink:

Strange. Pa še potovalen motor imaš.

Mogoče se je policman nalezel nemškega sindroma čakanja v vrsti z motorjem pred mitnico. To si lahko ogledujete npr. pred mitnicami za Benetke, kjer sem si pa nazadnje ogledal, kako je šlepar dobesedno nataknil motor od zadaj. Moto boy se je čisto narobe vrinil. To pa ne bi bilo strange v tvojem primeru, ki se je lahko končal brez #natikanja#.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strange. Pa še potovalen motor imaš.

Mogoče se je policman nalezel nemškega sindroma čakanja v vrsti z motorjem pred mitnico. To si lahko ogledujete npr. pred mitnicami za Benetke, kjer sem si pa nazadnje ogledal, kako je šlepar dobesedno nataknil motor od zadaj. Moto boy se je čisto narobe vrinil. To pa ne bi bilo strange v tvojem primeru, ki se je lahko končal brez #natikanja#.

No lani se mi je to zgodilo z fazerko 600 :? Pa tud vožnja na pole je bila z primerno počasno vožnjo

in tud rdeča je gorela in se ni nobena druga pržigala :hmm:

Z Adventurjem pa to počnem prceeej bolj previdno al pa sploh ne :closedeyes:

Res ne bi rad za seboj vlekel še kakšnega avta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiranje motoristov bodo preprečili tisti in njim podobni, ......

.....ki rušijo npr. Metelkovo in podobno. Pa prav tisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pje, ravno danes z čoperjem prehiteval 3 ustavljena policijska vozila na semaforjih (na dokaj hiter način) pred kolosejem v MB. Vsi so me pogledali in se nasmejali. Podobna situacija tudi danes pred Europarkom, policijsko vozilo v koloni, jaz pa na levi strani pasa (takoj zraven polne črte (po pravici povedano, po črti)) šel mimo.

nobenih komplikacij :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lani se mi je to zgodilo z fazerko 600 :? Pa tud vožnja na pole je bila z primerno počasno vožnjo

in tud rdeča je gorela in se ni nobena druga pržigala :hmm:

Z Adventurjem pa to počnem prceeej bolj previdno al pa sploh ne :closedeyes:

Res ne bi rad za seboj vlekel še kakšnega avta :P

1.Prevozil si polno črto.

2.Naletel si na nervoznega policaja.

.....ki rušijo npr. Metelkovo in podobno. Pa prav tisti.

A ti prinesem paket palominih brisač, da si boš lahko solzice brisal? Tebe je pa to rušenje hudičevo prizadelo, ker ga moraš vtaknit v vsak post. Še čudno, da to nisi dal v svoj podpis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti prinesem paket palominih brisač, da si boš lahko solzice brisal? Tebe je pa to rušenje hudičevo prizadelo, ker ga moraš vtaknit v vsak post.....

Ne gre ravno za Vorančeve Solzice, le "dejavnike", kateri ovirajo izvajanje potreb in hotenj civilne družbe sem definiral. Pač isti dejavniki, ki ti bodo prepovedali svobodo vožnje, so tisti, ki nadzirajo svobodo destrukcije (rušenja). Njih plemeniti cilj pa je zadovoljiti s sedativi napolnjene ljubitelje mirnega življenja v tvoji ali moji metropoli.

Paloma brisač pa se ne bi branil, saj so najboljša stvar za smrkanje, drkanje, če je kriza tudi frkanje.

Če te daje mlaj, obstaja še boljša tema, kjer vlada THE KRUSE, ki je intelektualec in ima pravzaprav zelo prav.

Get a life, sedi na moped in prinesi four-pack v zameno za six-pack ! In lila jih bova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti prinesem paket palominih brisač, da si boš lahko solzice brisal? Tebe je pa to rušenje hudičevo prizadelo, ker ga moraš vtaknit v vsak post. Še čudno, da to nisi dal v svoj podpis.

Ej kaj se to dogaja? Men so to Metelkovo vpletli še v topic o dopustovanju na Hrvaškem. JAO! In to zmeri eni in isti. Zarota ? Sabotaža ? :alien1: :alien1: :alien1:

Kaj bo z njimi šele takrat, ko bodo res vse porušili :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... koloni, jaz pa na levi strani pasa (takoj zraven polne črte (po pravici povedano, po črti)) šel mimo.

nobenih komplikacij :D

lp, FReAK.

Ker si to počel po zakonu. No skoraj, križišče je caka!

Če pa to počneš po pasu namenjenemu vožnji v drugo smer, se ne gre čuditi kazni.

Ko to počnem sam, pošteno preverim če ni v bližini smrkca, sicer sem pripravljen zaviti v smeri kamor kaže puščica na pasu kjer stojim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne najdem. Daj link.

...

Če te daje mlaj, obstaja še boljša tema, kjer vlada THE KRUSE, ki je intelektualec in ima pravzaprav zelo prav.

Get a life, sedi na moped in prinesi four-pack v zameno za six-pack ! In lila jih bova.

Samo če maš Union.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo od vs kdaj dobil kazen za nepravilno razporeditev v križišču??? :blink:

Meni se jo to namreč zgodilo lani v Postojni...

Nekaj tednov nazaj se mi je to zgodilo - tudi v Postojni.

Skratka, kakorkoli že to delate, ne tega počet v Postojni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Postojnskih se kar drži sloves, da so zajebani .) Jaz sicer zaenkrat še nisem imel težav z njimi, ampak velikokrat slišim kakšno zgodbico. Vse verjetno ni res, ampak nekaj pa vseeno more bit na tem.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti prinesem paket palominih brisač, da si boš lahko solzice brisal?

:010 :010 :010 :grupni: :yea2: :yea2: Vi kar še naprej tako pridno kupujte palomine brisače, saj bom tako jaz imel še v bodoče pljačo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Postojnskih se kar drži sloves, da so zajebani .) Jaz sicer zaenkrat še nisem imel težav z njimi, ampak velikokrat slišim kakšno zgodbico. Vse verjetno ni res, ampak nekaj pa vseeno more bit na tem.. :hmm:

V preteklosti sem nekje pred Postojno izgubil tablico in so me ustavili policisti, me povprašali po dokumentih, preverili, še prej pa so me opozorili, da nimam tablice. Brez kazni. Niso bili zateženi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!