Skoči na vsebino

Policaji so zakon!


borstnik

Priporočene objave

Lejte, policaji so ljudje, imajo svojo službo in imajo med vsem ostalim dobre in slabe dneve in lastnosti.

Motoristi imamo pa le dobre!!!! ITAQ

Danes, na Fakerseeu se mi pod kolesom valja en kombi, najraje bi ga poslal u....., pa sem počakal in ko je bila možnost sem špricnil mimo njega. On je stal pravokotno v križišču, jaz pa sem z desne pošteno potegnil pred njim. Za mano se je vozil policaj na motorju. Kmalu me dohiti in se mi z leve povsem približa. V bistvu sva bila z ogledali oddaljena 5 cm. In me gleda. Sem v mislih že štel EUR, on pa me kar gleda, pa se nagane proti mojemu motorju in gleda. Pa mi je bilo dovolj in mu nejevoljno vrnem pogled( zdaj me pa kaznuj ali pa nehaj zijati) pa mi mož pravi: "I have the same". Lej ga Fjr-aša :OK: Najbrž je mož gledal na moj števec. No ker se lahko vozi v šlužbi z službeno Hondo, je najbrž njegovo stanje na števcu malo bolj skromno.

Potem sva se prav lepo družno peljala okoli.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Policisti nadaljujejo zbiranje obvestil, da bi izsledili še preostale osebe, in bodo po vseh zbranih obvestilih ustrezno ukrepali.

:hmm: :hmm: :hmm:

Upam, da jih bodo pošteno prefukali! Neuradno seveda! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak po LJ se vozi izredno velik mularije brez čelade!!1 :blink: Jst sem takoj za tak zakon, kot ga imajo menda v Italiji, da ob neuporabi čelade sledi zaplenitev mopeda/skuterja/motorja!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak po LJ se vozi izredno velik mularije brez čelade!!1 :blink: Jst sem takoj za tak zakon, kot ga imajo menda v Italiji, da ob neuporabi čelade sledi zaplenitev mopeda/skuterja/motorja!! :glare:

... saj ga imamo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj ga imamo ...

Resno?Zakaj se potem to ne dela?Zlasti mulariji ki si ne da dopovedati(sj sm tut sam mulc sam uporablam hemlo).Tudi sam sem dostikrat presenečen ko vidim voznike(skuterjev sploh ja) brez čelad...po možnosti grejo mimo policajev ki jih to prav nič ne gane.Žalostno :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po možnosti grejo mimo policajev ki jih to prav nič ne gane.Žalostno :BUA:

Tudi tu je iskati vzrok, da se je to tako razpaslo. Čeprav jih moram pohvaliti glede na to, da so se v zadnjem času ravno na tem področju kar nekaj zmigali. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak po LJ se vozi izredno velik mularije brez čelade!!1 :blink: Jst sem takoj za tak zakon, kot ga imajo menda v Italiji, da ob neuporabi čelade sledi zaplenitev mopeda/skuterja/motorja!! :glare:

bilo bi še več ukradenih skuterjev....no ja čez čas bi jih najdu na policiji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!