Skoči na vsebino

Nekaj hecnih dogodkov v naseljih


klimbra

Priporočene objave

Pa dejmo opisat nekaj kao "hecnih" dogodkov,ki se vam lahko pripetijo pri vožnji skozi naselje:

Žoga na cesti....legan uči , veselo preko nje.....skuterist je poletel kot bi ga izstrelili iz katapulta

Sopotnica odpre vrata,skuterist ki je poizkušal biti prvi na semaforju je poletel kot supermen s skuterem

Kokoš na cesti....rahlo sem jo oplazil....perja za cel poušter tako na cesti,kot v mašini

Povožen maček sredi ceste......čiščenje motorja vam ne uide,in ostanki ubogega mačka se težko odstranijo

Penzionerji izven prehoda za pešce.....noga dol,noga nazaj....in kam sedaj??????????????

Za ovinkom stoji kombi PTT.Voznik brez prižganih utripalk.....stoji na strehi in veselo rabuta češnje............dej še meni eno!!!!!!!!!!!!

Za ovinkom opaziš mamco sredi ceste,kako pobira vsebino nakupovalne vrečke......uf še dobro,da se ji ni razlilo olje.

Ljubljanski klošar se je odločil,da bo fehtal sredi ceste vse mimoidoče.Sedaj mi je jasno,zakaj je gužva ob 15,00 na Celovški.

Policijski konj se je olajšal.Verjamem,da je on užival.....jaz pa prav nič,ko sem se izogibal lepo dišečemu kupčku.

Levo kuža,desno lastnik........vmes pa 5m vrvice :x :x in cesta.

Če ima še kdo kaj podobnega.....z besedo na plan!!!!!!

------

Gregs malo slovnicno popravil naslov

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gradbisce na AC..samo po sebi nic nenavadnega danes; ampak.....

rdeca luc pred predorom,trije ze stojijo,naslednji jaz z motorjem..... za menoj pa 40 tonc,ki se hitro priblizuje! :shock: :shock: :shock: ......samo se je ustavil. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa kašni ježki po cest v večernih urah (no ponoč ) in to v vasi

.... no pa iza ovinka traktor stoji sred ceste, kmet pa z vilami pobiora seno z nje, katerega je rastresel ker se mu je na žalost nakladalka odprla (jo je pozabu zapret) ... pol ti pa po nekjaj hudih besed reče "... sej bi na mehkem pristal..." :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....voznja med dvema kolonama na semaforju in prodajalci salamonovega ogl., ki se naenkrat pojavijo vmes :x

.....pesci ki potem ko zelena ze dolgo ne gori vec veselo pocasi preko prehoda in zacudeno gledajo tvoj slalom med njimi :shock:

.....pudl ki se pogumno zazene proti tebi in meter od tebe (ko malo navijes gas) dozivi sok in gas rikverc pa mimo lastnice in z polnim gasom v neznano (zraven pa negravzno cvili). :twisted:

....pajek, ki se za stevec drzi skoraj do 200 km/h (ne v mestu) :o

....mali cigan, ki ti stika okoli motorja in ga slata in ceprav ga naganjas ne gre stran dokler z obema rokama na prime vrocega avspuha :twisted:

....voznja po zadnji skozi krizisce in pristanek na avtobusni postaji polni ljudi :?

...zijanje zensk na avtobusni in posledicno pristanek v riti avtomobila :(

no dalje drugi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gradbisce na AC..samo po sebi nic nenavadnega danes; ampak.....

rdeca luc pred predorom,trije ze stojijo,naslednji jaz z motorjem..... za menoj pa 40 tonc,ki se hitro priblizuje!  :shock:  :shock:  :shock:  ......samo se je ustavil. :wink:

Jaz ze dlje casa prakticiram, da se raje ustavim par 10 m za kolono, sploh, ce se ustavim kje na ovinku, prestavim v prvo in spremljam dogajanje v ogledalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena full prijetna:

Polivinilasta vrečka se je naveličala ležanja na tleh.....poletela v lahnem vetrcu.......meni direktno v čelado.Doživel pred pol ure!!! :shock: :shock: :shock:

Še dobro ,da je bilo to na avtomatiku....hahahahahaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Davnega leta 1993 si kupim novo sedemko ZXR 750 in ga najurim od semaforja kot da bi me lovili ... :shock: :? ... kar naenkrat pa s pločnika poleti jatica golobčkov in enega sem kot fuzbaler kar z glavo - čelado odbil pri kakšnik 100 ali 120 na uro ... :evil: :evil: ... perje je letelo in vrat me je lepo bolel ... od takrat pazim tudi na ptiče na pločniku ... nikol ne veš kdaj bojo štartali !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozim se čez črnuški most v smeri proti bežigradu, na koncu mosta zagledam črn roj pikic v zraku, na glavi imam cross čelado braz zaščitnih očal, prletim v mrčes, sklonim glavo in doživim zelo neverjeten in precej gost rafal muh, šilt mi je na srečo obvaroval faco in oči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena z moje strani :

Pred casi z BT 50 se vozim in kar naenkrat mi osa ovira pogled skozi vizir in jo pač skušam z rokavicami dol pomesti nakar ugotovim da ni na vizirju ampak ... pod :shock:

Zamizim, naredim crto, celado v zrak ...

Na koncu srečno

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy - a sta se zadnji dve stvari, ki si jih opisal, resnično pripetili???

ja ja nazalost resnicna zgodba, a na sreco ne pri meni.

....frajer vozi odprto celado na coperju in cmrlj ga pici v spodnjo ustnico, ki tako zatece da bi se mick jagger sel jokat ko otrok ce bi to videl. ko najhujsi zumba zumba. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ptiči so kr opasn. Se peljem enkrat v službo, lepo vreme....in naenkrat mi prleti kamikaza od ptiča v notranjo stran stegna, kako me je lahko zadel tja notr nimam pojma.Vglavnem, če bi prifrčal malo bolj v desno, bi js zdele lahko veselo prepeval "lahko ti podarim samo ljubezen..." :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena full prijetna:

Polivinilasta vrečka se je naveličala ležanja na tleh.....poletela v lahnem vetrcu.......meni direktno v čelado.Doživel pred pol ure!!! :shock:  :shock:  :shock:  

Še dobro ,da je bilo to na avtomatiku....hahahahahaaaaa

......be happy,da je priletela v čelado......ko se ta gnoj od PVC-ja prime na krivine,aupuhe,cilindre imaš šele pi....jo......................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena full prijetna:

Polivinilasta vrečka se je naveličala ležanja na tleh.....poletela v lahnem vetrcu.......meni direktno v čelado.Doživel pred pol ure!!! :shock:  :shock:  :shock:  

Še dobro ,da je bilo to na avtomatiku....hahahahahaaaaa

......be happy,da je priletela v čelado......ko se ta gnoj od PVC-ja prime na krivine,aupuhe,cilindre imaš šele pi....jo......................

Aaaaaaaaaa.... zdej pa vem kaj je tista svinjarija na moji yamahi...

Aja... neka čmrljastočebelastaosa se mi veselo sprehaja po notranji strani vizirja. Odprem vizir, gasa.... dam dol vizir, zadeva me pa še zmer trapasto gleda iz notranje strani.

Požlajfam k pr norcih, čelado dol, iščem prekleti insekt, pa je očitno pobral krila in nogice ter odfrčal....

Sicer ne vem kaj je blo smešnga kle, ampak OK...

Mogoče tole kej bolj smešno: Moja malenkost ki rine MZja po 3M, ko ni hotel vžgat... obrnjena sklopka press... No ja... men se ni zdel smešn...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!