Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

cestaka če spraviš pod 55 si dober jaz sem šau nakje 58sekund ko sme bil doli. pa sem šau kolko so moje sposobnosti ble zmožne. ker cestaka po zaprtih ovinkih nemoreš niti približno tak metat iz ovinka v ovinek ko supermotota pa še oni grejo hitreje skozi lahko, plus bolj pozno lahko brenzajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestaka če spraviš pod 55 si dober jaz sem šau nakje 58sekund ko sme bil doli. pa sem šau kolko so moje sposobnosti ble zmožne. ker cestaka po zaprtih ovinkih nemoreš niti približno tak metat iz ovinka v ovinek ko supermotota pa še oni grejo hitreje skozi lahko, plus bolj pozno lahko brenzajo

Točno tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki 49. Poglejte fantje vam bom povedal po pravici, jaz sem bil gor z mojim motorjem pa sem peljal okoli 57-65s na krog. Tisti z gokardi pa so šikali veš kako čez ovinke da mu niti slučajno ne bi mogu sledit, niti na ravnici sploh čez ovinke pa so vozli 47s. Je bil pa res gokard za Austrijsko prvenstvo vozit. Precej sem ga šponal pa samo 57 najboljše pa nekaj. Z motardom enih 5s odbij, več pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej sem ga šponal pa samo 57 najboljše pa nekaj. Z motardom enih 5s odbij, več pa tudi ne...

No, tukaj se motiš. Supermoto dosega čase krepko pod 50... tam nekje 47 in drobiž se najde.. mogoče pa je kdo šel celo pod 47....

Razen če si mislil SM 125? Ti pa dosegajo čase 52 in drobiž.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje brez panike ,un k se z Morinijam pele 52 je bil večkrat džaun prvak z raznm motorjam ,kukr smo mi u šulo prag prstopl .Tud tist k se 1,xx pele na pist je zase več naredu kot un k je u kronik sam enkt nastopu

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ka pa sam fantje, fantje pa fantje, tud jz sm se pelala po teli pisti, pa nism lih fant :angry: potrjeno že xxxx krat hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje brez panike ,un k se z Morinijam pele 52 je bil večkrat džaun prvak z raznm motorjam ,kukr smo mi u šulo prag prstopl .Tud tist k se 1,xx pele na pist je zase več naredu kot un k je u kronik sam enkt nastopu

LP

poznaš?

no lepo..

zna velik fajnih stvari povedat..

drgač jest se še nism meru..unih 49 sm samo kost vrgu..

napišem pa v nedeljo kolk mam cajt s suzukijem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste da dekleta tut kr hitr vozjo gor :D

vem me je nina ko vozi DP SM125 prhitevala kot za šalo ko sme bil na progi.

pizda tak dobro rit ma pa vedno ko je prišla mimo sem imel samo par sekund da sem jo lahko gledal. pol pa je že bila daleč od spredaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!