Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Ja še neki bi dodal. Tadej Lazar, pač trenutko je med prvimi tremi v DP prvenstvu z SM 125 TOMOS.

Pa sva bila tam tam z časi, mogoče kako sekundo sem bil pred njim, saj je veliko razlika v moči on ima pa veliko bolj okreten in lažji moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še neki bi dodal. Tadej Lazar, pač trenutko je med prvimi tremi v DP prvenstvu z SM 125 TOMOS.

Pa sva bila tam tam z časi, mogoče kako sekundo sem bil pred njim, saj je veliko razlika v moči on ima pa veliko bolj okreten in lažji moped.

resnično dvomim da si ti lahko izkoristil kaj več kot 10% premoči v moči. ker raceland gre druga na izi al pa prva na pune. al pa oni z sm125ko vozil zelo bogo. zunanji del se jim še da kar normalno sledit ko pa pride notrašnji bolj zaprt pa enostavno negre.

sepravi se je mogo oni z sm125ko vozit zelo slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem v drugi brzini razen na ravnici v prvi ko sem po zadnji pelu ker druga enostavno rabi veliko višje obrate.

Ne vem no če je lih slabo vozu, bomo ponovili pa bo tudi to en del ugotavljanja. Za sedaj je to le ugibanje časov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas pozdravim prvo. Pisem iz SL.Broda.

Imam jedno pitanje.

Mozete mi reci gdje se nalazi ova pista,i koliko je duga, i jel se smije sa sportskim motorima voziti po njoj.

Hvala

post-5063-1156662408_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEHNIČNI PODATKI piste:

Dolžina proge: 1050 m (tipična postavitev za karting)

Širina proge: 8 - 9 m

Nagib zavojev: cca. 2%

Višinska razlika: cca. 2 m

Število zavojev: 16 ( 9 levih, 7 desnih )

Nahaja se pa v Krskem. S sportnimi motorji se lahko vozi po njej, je pa zelo zaprta in uporabljas prakticno samo 1. prestavo, mogoce 2. Najvecja hitrost na tej pisti je priblizno 110km/h. Ampak kljub vsemu priporocam obisk, pista je zelo dobra za treniranje in izpopolnjevanje tehnike, ker motor prekladas iz ovinka v ovinek.

Prosti trening je v nedeljo od 9h - 16h, ko se na pisti na 20 min izmenjujejo karti in motorji. Cena za cel dan je 20eur.

Se pa da dogovorit za zakup piste tudi ob drugih dneh.

Vec informacij si lahko pogledas na http://www.raceland.si

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala kolega na brzom odgovoru.

Neznam slovenski pa zato pisem hrvatski al bitno da se razumimo. :rolleyes:

Hvala jos jednom.

Ni problema, se razumemo :D

Pa mogoce se tudi kdaj srecamo na Racelandu, ce se boste odlocili prit kaj pogledat. Mi smo ravno jutri spet dol. :)

LP

2m višinske razlike? To pa ne verjamem unsure.gif

Tako pise na njihovi strani. Se pa meni zdi malo vec :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na taki površini je višinska razlika skoraj neopazna se pa proga dvigne na tisti ravnini takoj po štartni ravnini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me opet.

Jel ima u SLO jos gdje motopista da se mogu sportski motori voziti?

10km od Racelanda je proga Mobikrog, ki je sicer zaprta, ampak se še vseeno vozijo (vozimo). Je dosti bolj odprta od Racelanda in zna biit bolj primerna! Lahko malo pobrskaš po temi o Mobikrogu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOBIKROG, to je priblizno 10km stran od Racelanda.

Je pa pista od letosnjega poletja naprej zaprta in zapuscena, ni vec objektov ob pisti, varnostnih ograj, itd.. Je tudi ze precej naceta.

Ampak se vedno dovolj ok za vozit, je pa voznja povsem na lastno odgovornost. Predvsem za vikende se tam zbere veliko motoristov, da odpeljejo kaksen krog.

Tu sta dva filmcka izpred 14 dni, posneta na ze zapusceni pisti:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorji ze cakajo :)

Jutri ob 7 zjutraj pocasi krenemo in smo okoli 9 dol :) Se vidimo, se mi zdi da nas bo kar nekaj Motosvetovcev :OK:

post-1190-1191098375_thumb.jpg

post-1190-1191098477_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm rečt da je bilo, danes kar pestro na Raceland. Kačje ride team dobro ste ga žgali :whistle: :naughty: , da o biker77-ju sploh ne govorim :worship: :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo super na dirkališču, pol pa še lepš na Mobikrogu :OK:

Na Mobikrogu je blo popoldan prbližn 40 motorjev na stezi pa ni blo gužve, tko da zakon :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odličen in hkrati naporen dan na Racelandu. Spet nas je mal ožgalo sonce. :P

Fotke pa sledijo v albumu, ko nama jih bo uspelo naložit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!