Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Hyosung GT650 54.2 :) Pa zna bit, da je slo se kako desetinko hitreje ker sem se po tistem vsaj po filingu peljal se malo bolj. Ampak obcutek lahko tudi zlahka vara..

Sem pa v naslednjem izhodu nasel mejo in se oddrsal v travo :D K sreci jaz brez praske in motor prakticno tudi (ne vem kako sicer ampak, sreca, da je tako)

No potem sem dobil malo "straha" in se v naslednjem izhodu vozil med 55 in 56 ter malo tipal. V zadnjem je pa spet slo 54.xx kar nekaj krogov :OK:

Mi je pa kolega dal za probat tudi KTM Duka in moram rect, da je MEGA s takim motorjem po racelandu! Peljal sem se pa okoli 57, s cimer sem tudi kar zadovoljen glede na to, da sem prvic v zivljenju peljal supermoto.

Skratka raceland je zakon! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud nekje okrog 57...ce bi mel se kej enegije bi se zbijal mal...sam k sm lih ko sem zacel vozt nekako pravo linijo bil zmatran do konca tko da sm odnehal... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEX dobr ga pališ. Sva te z L. nekaj časa opazovala. Potem sva hitro odrinila dalje, tako da kaka beseda bo padla drugič.

BTW. Ker je bil tist z rdečo CBR 600 FS (kordura kombinezon).....Ne se ozirat na stezi okol sebe, ampak pelji svojo linijo, pa čeprav si počasen.

matrsomenaučilpametovat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53.64..drgač pa okol 54 in 55

hudo dobr je blo..

Tistih tvojih 53.64 je meni pomagalo travco pogledat it :blush: :slap:

Drugace pa se strinjam, hudo dobr je blo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistih tvojih 53.64 je meni pomagalo travco pogledat it :blush: :slap:

Drugace pa se strinjam, hudo dobr je blo! :D

kaj sm bil pa jest spet kriv? sej sm bil pol kroga za tabo.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sm bil pa jest spet kriv? sej sm bil pol kroga za tabo.. :whistle:

Ja probat je treba ane... -->VOLL GAS :naughty:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej si ene dvakrat sprobal kak je asfalt pa una zemlca na racelandu.. :naughty:

Jest se asvalta sploh ne spomnm...jst se spomnm sam zemlce...(sicer je bil vmes sam je blo tok hitr na zemlci da nism sploh vedu kva me je doletel) :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm rečt da je bilo, danes kar pestro na Raceland. Kačje ride team dobro ste ga žgali :whistle: :naughty: , da o biker77-ju sploh ne govorim :worship: :worship: .

kater si bil pa ti? te nism nč vidu se mi zdi..preveč časa je šlo za počivanje :whistle:

a je bla tut kaka fajn punca dol? tut nč vidu.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo se drgač že učer na marofu vidl..un k ma ene tri nalepke na motorju..

A ja??????????? Pa nč nisi hotu povedat?!! Mi pa še gledal okol če si ti tam al ne, pa ugotovil da te ni! Očitno napačno :whistle:

Ka z nami navadnimi smrtniki se nočeš pogovarjat? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja??????????? Pa nč nisi hotu povedat?!! Mi pa še gledal okol če si ti tam al ne, pa ugotovil da te ni! Očitno napačno :whistle:

Ka z nami navadnimi smrtniki se nočeš pogovarjat? :P

parkirala si glih 5 metrov stran od mene..frips pa 2 metra..in pol sta šla svojo pot..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi biu js zmožn ukol minute prevozt? (beri: pod minuto) :P

k se nism nč štopov :)

Bi pomoje :) 125 je supr za ovinke, proga je pa itak zaprta, ne igra moc take vloge :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pomoje :) 125 je supr za ovinke, proga je pa itak zaprta, ne igra moc take vloge :D

u nasledno se morm mert obvezno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parkirala si glih 5 metrov stran od mene..frips pa 2 metra..in pol sta šla svojo pot..

A to danes misliš? Danes sem itak samo hotla videt če je Tanjuška tam. Nisem mela namena pelat, js sm prepočasna za vas ta divje :blush:

Včer smo pa iskal vsi nek suzuki, kjer se bo vidlo da je to suzuki že na daleč... tak pa nism skužla ker je ves oblepljen :hmm:

Frips pa tut pojma nima da si to ti čeprou se je baje pogovarju s tabo!To si se ti sam mal važnega hotu narest priznaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!