Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

A to danes misliš? Danes sem itak samo hotla videt če je Tanjuška tam. Nisem mela namena pelat, js sm prepočasna za vas ta divje :blush:

Včer smo pa iskal vsi nek suzuki, kjer se bo vidlo da je to suzuki že na daleč... tak pa nism skužla ker je ves oblepljen :hmm:

Frips pa tut pojma nima da si to ti čeprou se je baje pogovarju s tabo!To si se ti sam mal važnega hotu narest priznaj :P

da si ne boš kej nardila..ti si bla važna pa mi "ridaši" nismo dobri zate :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..frips pa 2 metra..in pol sta šla svojo pot..

marš...ka naj jst voham, da si to ti bil?

BTW...presenečen nad tvojo vožnjo :worship: ....sem mislu da si samo en nakladač :P (šala)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marš...ka naj jst voham, da si to ti bil?

BTW...presenečen nad tvojo vožnjo :worship: ....sem mislu da si samo en nakladač :P (šala)

ja mogoče si tko hitr šel stran ker si me zavohal..

tale raceland te mal prešvica :whistle:

jest kej nakladal? ne..jest sam provociram včasih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res...kako ti se je dal na tistem soncu sedet v polni bojni opremi ? A si se držal na delovni temperaturi ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res...kako ti se je dal na tistem soncu sedet v polni bojni opremi ? A si se držal na delovni temperaturi ? :whistle:

tut to je motorizem..

no sej pol smo šli pa na pisto vaju pa nikjer več ni blo..

sta rekla ah sej ni kej za vidit in šla a ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da si ne boš kej nardila..ti si bla važna pa mi "ridaši" nismo dobri zate :winkiss:

Neum, nč bat .) Provokator!! :naughty: ;drgač pa js ti pojma nimam kdo spada med te ridaše, sam vem da majo skos neke debate tm v uni ta drugi temi..tako da lepo prosim ne me jezit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sta rekla ah sej ni kej za vidit in šla a ne :naughty:

Ma ja,sej maš prav. Sem neki razmišljal, da bi naredil kakšen krog in izigravu premično oviro (pa da vas vidim stručkote), samo po tehtnem premisleku raje nisem. So mi že 2x na Marofu rekli, da za mano preveč iskri, pa da ne bi imel še koga ne vesti, da sem ga "zaslepil" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja,sej maš prav. Sem neki razmišljal, da bi naredil kakšen krog in izigravu premično oviro (pa da vas vidim stručkote), samo po tehtnem premisleku raje nisem. So mi že 2x na Marofu rekli, da za mano preveč iskri, pa da ne bi imel še koga ne vesti, da sem ga "zaslepil" :whistle:

sej s tole FZ1 kravo je vprašanje če se ne bi zagozdil v eni od šikan :lol1:

tko da bolš da si si premislil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko potem kdo pošlje fotografije na PM, motosvet, MSN ali mail? Motor - movistar.....hvala vsem motoristom danes na racelandu. :grim

kdaj gremo naledno rundo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej s tole FZ1 kravo je vprašanje če se ne bi zagozdil v eni od šikan :lol1:

tko da bolš da si si premislil

:grrr Preverjeno na racelandu pred parimi dnevi. Gre skozi :grim . Treba znat pelat tako "kravo", ne pa kr nek RR k kar sam pade v ovink :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Preverjeno na racelandu pred parimi dnevi. Gre skozi :grim . Treba znat pelat tako "kravo", ne pa kr nek RR k kar sam pade v ovink :evilgrin:

ti kr enkrat probej en RR al pa kej podobnega peljat pa boš vidu kok "sam pade v ovinek" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Preverjeno na racelandu pred parimi dnevi. Gre skozi :grim . Treba znat pelat tako "kravo", ne pa kr nek RR k kar sam pade v ovink :evilgrin:

Haha Frips, ti priporočam, da probaš enkrat RSV, ta še posebej "pade" v ovink z svojimi 210 kg. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr vete kaj sem mislil (ali pa se samo izgovore iščem :whistle: ). BTW....RR nočem probat, ker me strah, da me bo preveč zagrabl.

bomspetmogumenjatpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u matr dobr ste ga žgal :worship:

kako pa ti veš kako je blo? :rolleyes:

fino fajn drgač..

matex dobr si se lotu tega..s pametjo..drgač pa tut un izlet s piste lepo nadzorovan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa ti veš kako je blo? :rolleyes:

fino fajn drgač..

matex dobr si se lotu tega..s pametjo..drgač pa tut un izlet s piste lepo nadzorovan :worship:

info se hit širjo in nauš verjeu, tud u krg so pršle :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

info se hit širjo in nauš verjeu, tud u krg so pršle :whistle:

Hej zakaj pa tebe ni blo ta vikend??!! Kak gre kolenčkanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js si morm nabavt opremo :D poj bo pa mugoče šlo mal hitrej.. zdj sm več al mn kolena skos notr pospravlov :D hehe.

že kj veste kdaj greste naslednič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej zakaj pa tebe ni blo ta vikend??!! Kak gre kolenčkanje?

am sm mela ene štrene in nism bla lih u elementu za kolenčkanje

drgač pa kolenčanje je zmeri bol intenzivno hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa ti veš kako je blo? :rolleyes:

fino fajn drgač..

matex dobr si se lotu tega..s pametjo..drgač pa tut un izlet s piste lepo nadzorovan :worship:

Hvala, se mormo večkrat skupaj dobiti na kakšnih pistah, da mi še malce svetujete. Za izlet iz piste je pa veliko boljši kot izlet iz ceste (preverjeno :wacko: ). Hvala biker77 za nastavitev vzemetja in gum :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, se mormo večkrat skupaj dobiti na kakšnih pistah, da mi še malce svetujete. Za izlet iz piste je pa veliko boljši kot izlet iz ceste (preverjeno :wacko: ). Hvala biker77 za nastavitev vzemetja in gum :worship: )

ni kej..drugič pa še mal bl podrobno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!