Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

DEX dobr ga pališ. Sva te z L. nekaj časa opazovala. Potem sva hitro odrinila dalje, tako da kaka beseda bo padla drugič.

BTW. Ker je bil tist z rdečo CBR 600 FS (kordura kombinezon).....Ne se ozirat na stezi okol sebe, ampak pelji svojo linijo, pa čeprav si počasen.

matrsomenaučilpametovat :whistle:

Tist z z rdečo FS sem jaz. Meni bolj odgovarja, da ne delam gneče za sabo, tko da v kratkih ovinkih komot pogledam če je kdo za mano. Sem na dirkališčih zato, da se zabavam in ne zato, da izboljšujem čas. ;)

Ne vem zakaj se nisi ustavil pri nas, da eno rečemo motosvetovci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kater si bil pa ti? te nism nč vidu se mi zdi..preveč časa je šlo za počivanje :whistle:

a je bla tut kaka fajn punca dol? tut nč vidu.. :whistle:

Kačje ridaši so se hvalili, da pridejo gor. Pa sem si rekel, zakaj jih ne bi šel malo pogledati. Pol ljudi oz 3/4 jih poznam navidez predvsem z rid in Maksi delavnic mene pa noben. Osebno pa tudi ne stopim v pogovor ker se ponavadi po vožni razglablja kako je blo noro..itd...ko sem videl pa tvoj motor sem si rekel hmm pa še Biker77. Res ste vozilu super....nisem dolgo ostal ker mi je postalo dolgočasno.

Na pisto nisem šel, ker če nimaš družbe ni tako zanimivo...

p.s. DeX zakaj pa ima tvoj Duke tako čuden zvok? Ali se samo meni zdi. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist z z rdečo FS sem jaz. Meni bolj odgovarja, da ne delam gneče za sabo, tko da v kratkih ovinkih komot pogledam če je kdo za mano. Sem na dirkališčih zato, da se zabavam in ne zato, da izboljšujem čas. ;)

Tako sem tudi sam razmišljal, čeprav so mi fantje in dekleta vedno govorili, da naj se držim svoje linije in da me bodo hitrejši že prehiteli. Pa nisem ravno verjel in poslušal, dokler....

Na Marofu sem prvič prišel v položaj, ko sem prihiteval počasnejšega od sebe, in potem mi je vse postalo kristalno jasno. Če ti pelješ svojo (idealno) linijo, hitrejši voznik za tabo to predvidi in te prehiti po "ne idealni liniji" ter je na zaviranju že pred tabo. Ponavadi je tak voznik v ovinku čisto za tabo in na pospeševanju iz ovinka samo potegne mimo tebe. Če pa se premikaš levo desno in se umikaš (kot sem se priznam tudi sam) pa lahko nehote povzročiš nesrečo, poleg tega pa povzročiš veliko adrenalina (beri staha) vozniku ki te dohiteva ker ga s svojim manevrom presenetiš in mora na tvoj manever hitro odreagirati.

V bistvu narediš hitrejšemu od sebe veliko večjo uslugo če voziš po idealni liniji, kot če se umikaš. V tem primeru je hitrejšemu mnogo lažje prehiteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. DeX zakaj pa ima tvoj Duke tako čuden zvok? Ali se samo meni zdi. :unsure:

huso :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa fantina, ki je vozil Fazer z polepljenim rezervarjem na desni strani in z črno majico Kačje ride team?. (sem ga srečal zadnjič na Ridah) tudi kdo iz Motosveta?

U je... se oproščam Huso?

Popravljeno . Popravil Jaka_yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa fantina, ki je vozil Fazer z polepljenim rezervarjem na desni strani in z črno majico Kačje ride team?. (sem ga srečal zadnjič na Ridah) tudi kdo iz Motosveta?

to je Condor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sem tudi sam razmišljal, čeprav so mi fantje in dekleta vedno govorili, da naj se držim svoje linije in da me bodo hitrejši že prehiteli. Pa nisem ravno verjel in poslušal, dokler....

Na Marofu sem prvič prišel v položaj, ko sem prihiteval počasnejšega od sebe, in potem mi je vse postalo kristalno jasno. Če ti pelješ svojo (idealno) linijo, hitrejši voznik za tabo to predvidi in te prehiti po "ne idealni liniji" ter je na zaviranju že pred tabo. Ponavadi je tak voznik v ovinku čisto za tabo in na pospeševanju iz ovinka samo potegne mimo tebe. Če pa se premikaš levo desno in se umikaš (kot sem se priznam tudi sam) pa lahko nehote povzročiš nesrečo, poleg tega pa povzročiš veliko adrenalina (beri staha) vozniku ki te dohiteva ker ga s svojim manevrom presenetiš in mora na tvoj manever hitro odreagirati.

V bistvu narediš hitrejšemu od sebe veliko večjo uslugo če voziš po idealni liniji, kot če se umikaš. V tem primeru je hitrejšemu mnogo lažje prehiteti.

to velja v principu..vendar pa je raceland le dokaj ozka pista in se je pač treba mal umaknt..

je pa tudi treba se znat umaknt..ne kamorkoli..

je pa blo vseeno za 10-ko..

najprej se mi prav dosti ni dalo ker sem bil še utrujen od sobotnega marofa..tam okoli enih smo ga pa že kr dobr žgal..

Kdo je pa fantina, ki je vozil Fazer z polepljenim rezervarjem na desni strani in z črno majico Kačje ride team?. (sem ga srečal zadnjič na Ridah) tudi kdo iz Motosveta?

U je... se oproščam Huso?

nekej mu je iz auspuha vn padl.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se mogu 3x odmaknt, pred ovinkom sem šel lepo na zunanjo stran.. to sm pa nakazov tko da sm že na izhodu iz prejšnega ovinka bil na zunanji strani.. sj tist k za tabo vozi že TAKOJ opazi kdaj je varno da te prehiti. tko da ni nobene panike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se mogu 3x odmaknt, pred ovinkom sem šel lepo na zunanjo stran.. to sm pa nakazov tko da sm že na izhodu iz prejšnega ovinka bil na zunanji strani.. sj tist k za tabo vozi že TAKOJ opazi kdaj je varno da te prehiti. tko da ni nobene panike :)

enim je to jasno drugim je treba povedat tretjim je treba pa vbit v glavo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn fotke... :D A bo drago? :rolleyes: :naughty:

normalno..na dom ti jih noben ne bo nosu..razen če maš kako fajn sestro :whistle:

al pa sosedo no :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Dex, ti si vse runde furou ane? kolk jih je pa blo? :)

mislim da 7..ker jest sm jih 5 pa prve in zadnje nisem vozil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da 7..ker jest sm jih 5 pa prve in zadnje nisem vozil..

:OK: ql ql. u nasledno morm mal prej pridt. ta vikend bom šu v soboto.. če bo motor zrihtan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseh rund je 8, vem ker sem ji peljal. Le v šesti sem imel težave je začela lučka utripat pa sem mogu nekaj popravit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseh rund je 8, vem ker sem ji peljal. Le v šesti sem imel težave je začela lučka utripat pa sem mogu nekaj popravit

če prideš pred deveto. kaj pa če prideš ob pol desetih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da 7..ker jest sm jih 5 pa prve in zadnje nisem vozil..

Bilo je 7 rund :) Peljal sem vse, 6 z mojim motorjem, 1 s KTMom :D ZAKON! Ampak po 7 rundi bi kmalu dol padel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je 7 rund :) Peljal sem vse, 6 z mojim motorjem, 1 s KTMom :D ZAKON! Ampak po 7 rundi bi kmalu dol padel :D

sej v peti rundi ti je že mal zmankal a ne? pa si mal počival vmes..al kaj je blo tisto? aja nekej je blo na asfaltu pa si od blizu pogledal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

Sem pa v naslednjem izhodu nasel mejo in se oddrsal v travo :D K sreci jaz brez praske in motor prakticno tudi (ne vem kako sicer ampak, sreca, da je tako)

...

Nekaj takega ja.. Sem moral preverit od blizu kaksen je asfalt, da tako drzi :whistle: :whistle:

Jebemu in tvojih 53.xx :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!