Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Tako sem tudi sam razmišljal, čeprav so mi fantje in dekleta vedno govorili, da naj se držim svoje linije in da me bodo hitrejši že prehiteli. Pa nisem ravno verjel in poslušal, dokler....

Na Marofu sem prvič prišel v položaj, ko sem prihiteval počasnejšega od sebe, in potem mi je vse postalo kristalno jasno. Če ti pelješ svojo (idealno) linijo, hitrejši voznik za tabo to predvidi in te prehiti po "ne idealni liniji" ter je na zaviranju že pred tabo. Ponavadi je tak voznik v ovinku čisto za tabo in na pospeševanju iz ovinka samo potegne mimo tebe. Če pa se premikaš levo desno in se umikaš (kot sem se priznam tudi sam) pa lahko nehote povzročiš nesrečo, poleg tega pa povzročiš veliko adrenalina (beri staha) vozniku ki te dohiteva ker ga s svojim manevrom presenetiš in mora na tvoj manever hitro odreagirati.

V bistvu narediš hitrejšemu od sebe veliko večjo uslugo če voziš po idealni liniji, kot če se umikaš. V tem primeru je hitrejšemu mnogo lažje prehiteti.

Tko sem tut jaz mislu, pol sem pa opazu, da če si glih tolk hitr, da te ne more prehitet, je pa hitrejši, rata živčen in te izsili. Se mi je že zgodilo to. Je pa res, da me je na Racelandu recimo Biker77 prehitu, brez da sem se umiku, ker je bil tolk hitrejši. Res pa je, da na velikem dirkališču nebi gledu kdo je za mano in niti nebi mogu tko gledat, ker so veliki ovinki in dolgi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo? :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

A ni blo dost v soboto??? Pa tok ste bli zmatrani zvečer....

Slike bom pa dons prenesla na računalnik, tak da mejbi kako zvečer že prpopam sem, drugače pa jutr.

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huso :P

Sam ta huso ima zvok huj k duči, pa suha sklopka se tud od nekje sliši... se mi zmeri bolj dopade... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni blo dost v soboto??? Pa tok ste bli zmatrani zvečer....

Slike bom pa dons prenesla na računalnik, tak da mejbi kako zvečer že prpopam sem, drugače pa jutr.

Tist smo se lih razmigal, drgač je bla pa nedelja, pa če bi šli še 1x nebi škodlo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta huso ima zvok huj k duči, pa suha sklopka se tud od nekje sliši... se mi zmeri bolj dopade... :evilgrin:

se čist strinjam :) :worship: lep zvok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist smo se lih razmigal, drgač je bla pa nedelja, pa če bi šli še 1x nebi škodlo :P

ups...

nedelja je bla ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrtek sm dol..tokrat s stvarco k še mal bl ropota kot moj suzuki z jurešem..čeprav bom pogrešal zvok ko se mašina zavrti na 13.000 :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa...husquarna se obeta.. :D Ma pogresal bos 13000 obratov ampak tistih par kil vec k jih ma suzuki pa mislm da ne bos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre mogoče še kdo v četrtek dol? Lih tok zgodi k biker77 ne morem it, grem mal kasnej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi šu. sam k ne morm motorja zalaufat, ker mi je šla klučavca po gobe pr vžigu in ne morm dt kontakta. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta velikega dučija bi spravu not?? Mojga je škoda za dol...

vse gre not..husqvarna porab minimalno placa..

pa če gre suzuki pa aprilia..pol veš da ni panike

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse gre not..husqvarna porab minimalno placa..

pa če gre suzuki pa aprilia..pol veš da ni panike

Že težim doma... . :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva si sploh nazaj prpelal prikolco zjutri hehe... :hmm: :lol1:

Gužvo mi je delala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj bi sel, pa na ministrstvu pravijo, da imamo prevec pritozb za resit.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa pomojem dez...vsaj trenutna napoved tako pravi... :doze:

Kolikor jaz vem bo v soboto sonce, vendar samo tja do 16°C

dež naj bi bil v petek

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!