Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

husqvarna..misliš da suzuki crkne al kaj??? :headbang:

Se mi je zdelo čudno da ti je hladilnik crknu na suzukiju. Škoda ki te ni bilo na amaterskem prvenstvu v SM, ko je bil v Krškem.(Brez licence, kubatura od 50->1000 :)

Popravljeno . Popravil sky_21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo čudno da ti je hladilnik crknu na suzukiju. Škoda ki te ni bilo na amaterskem prvenstvu v SM, ko je bil v Krškem.(Brez licence, kubatura od 50->1000 :)

ja če je bla husqvarna v delih :headbang:

jih pridem drugo leto nažgat vse..bom še mal potreniral da bo tistih 50.xx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če je bla husqvarna v delih :headbang:

jih pridem drugo leto nažgat vse..bom še mal potreniral da bo tistih 50.xx

V logatcu bo 14. oktobra zadnja dirka sm in bo tudi AMATERSKO, jaz bi prišel :D to soboto, in sredo bojo treningi, 20 € na dan v soboto od 10.00->15.00, v sredo od 14.00 -> 19.00 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V logatcu bo 14. oktobra zadnja dirka sm in bo tudi AMATERSKO, jaz bi prišel :D to soboto, in sredo bojo treningi, 20 € na dan v soboto od 10.00->15.00, v sredo od 14.00 -> 19.00 :)

pizda..najprej 13-ega pridem šele domov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo končno probal tole. Fajn se mi zdi, vreme je bilo pravo, asfalt je noro dober(ne uničuje gum, drži pa), prav bi prišli le kaki bolj odprti ovinki. Ampak pršu bom pa še, ker je fajn, ker ni atou s traktorji, ni gnoja na cesti, ni peska od sosedove mačke(ee?) in ker ni kamikaz nasproti.

Če mi uspe pretvort filmčk v Divx(zdejšna velikost je 670MB za 20min) pa dobite še onboard posnetek z Aguste Brutale.

Bo treba ponovit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo končno probal tole. Fajn se mi zdi, vreme je bilo pravo, asfalt je noro dober(ne uničuje gum, drži pa), prav bi prišli le kaki bolj odprti ovinki. Ampak pršu bom pa še, ker je fajn, ker ni atou s traktorji, ni gnoja na cesti, ni peska od sosedove mačke(ee?) in ker ni kamikaz nasproti.

Če mi uspe pretvort filmčk v Divx(zdejšna velikost je 670MB za 20min) pa dobite še onboard posnetek z Aguste Brutale.

Bo treba ponovit...

čas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nism je jst vozu, oče ma Agusto, jst mam kar pač piše levo v profilu :krneki:

Bi pa znal tony več povedat, če je kej na uč pomeru, rečem pa približno 1:00 za njega, jst kako sekundo več.

Mogoče je Fifty kej pomeru al pa Roky, ki sta bila takrat tam...

Edit: jebenti sm smotan, sej lohka na filmčku pomerim. :headbang:

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nism je jst vozu, oče ma Agusto, jst mam kar pač piše levo v profilu :krneki:

Bi pa znal tony več povedat, če je kej na uč pomeru, rečem pa približno 1:00 za njega, jst kako sekundo več.

Mogoče je Fifty kej pomeru al pa Roky, ki sta bila takrat tam...

Edit: jebenti sm smotan, sej lohka na filmčku pomerim. :headbang:

Tony ga je kr 58 šponov že v tadrugem krogu :) Če bi mi povedov, da si motosvetovc bi te poštopal :)

Drugač pa nismo prov velik štopal, smo se rajš vozil hehe :) Je blo kr fajn dons ja k smo bli čist sami :)

Dej, če boš kej pretvarjov filmčk bi te prosu, če mi ga pošlješ na mail :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja Tony vem da je šel ko burja.

Malce sm pomeru, oče je šel nekako 0:59 - 1:00, jst pa tam nekje 1:02, potem pa me je prehitel in me ni več na filmčku:) Sm pa šel proti koncu hitreje, to lohk rečem, kako sekudno ali dve sem že še odbil.

Roky, ti si tisti z novejšo RSko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nism je jst vozu, oče ma Agusto, jst mam kar pač piše levo v profilu :krneki:

Bi pa znal tony več povedat, če je kej na uč pomeru, rečem pa približno 1:00 za njega, jst kako sekundo več.

Mogoče je Fifty kej pomeru al pa Roky, ki sta bila takrat tam...

Edit: jebenti sm smotan, sej lohka na filmčku pomerim. :headbang:

ko sem gledal vmes kje smo na kšnih delih proge, s Tonyem sva bla isto hitra (0:58).. vidva sta malenkost zaostajala, js bi reku da si meu čas okrog 1:00-1:01 :) tvoj fotr pa pou sekunde hitrej pumoje :) tko no.. na oko med vožnjo sm pomeru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja Tony vem da je šel ko burja.

Malce sm pomeru, oče je šel nekako 0:59 - 1:00, jst pa tam nekje 1:02, potem pa me je prehitel in me ni več na filmčku:) Sm pa šel proti koncu hitreje, to lohk rečem, kako sekudno ali dve sem že še odbil.

Roky, ti si tisti z novejšo RSko?

aha.. js sm prej mislu tvojo vožnjo proti koncu :) takrt sta ga šla kr fajn. js mam pa še malenkost rezervice pumoje ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši čas s skuterjem 70 je 0:49,??.

Beno Lipnik 49.874 - 26.8.2007 Kvalifikacije

Beno Lipnik 49.787 - 16.9.2007 v 2. dirki

:worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mater, pod 50 je pa že hud čas tamle.

Fifty, dober si da si upaš v hlačah tkole vozt, pa še zelo hitr. Jst si ne bi upu, čim greš tkole mal po tleh je jok ko vidš svoja kolena al pa kej podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mater, pod 50 je pa že hud čas tamle.

Fifty, dober si da si upaš v hlačah tkole vozt, pa še zelo hitr. Jst si ne bi upu, čim greš tkole mal po tleh je jok ko vidš svoja kolena al pa kej podobnega.

vem.. sm že velikrat to občutu :D sj v opremi bi se dal še hitrej vozt. saj pumoje.. :) bi ga lohk mal bl z občutkam zalagov. zdj pa ne morm sploh prevert nagiba.. to me mal mot :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cja kaj pa kšn leder? Sej se dobi kej rablenga dost ugodno, jst sm dal za svoj kombinezon 35k, pa je čist fajn, ampak že mal zdelan, ker sm prej mal minimoto vozu, tm si pa hitr na tleh :grrr

Filmčk bo pa najbrž dons ponoč, ga bom dal pretvort, sam ker je moj komp ceplen prot hitrosti, to pač traja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem.. sm že velikrat to občutu :D sj v opremi bi se dal še hitrej vozt. saj pumoje.. :) bi ga lohk mal bl z občutkam zalagov. zdj pa ne morm sploh prevert nagiba.. to me mal mot :)

Hudo bebavo je, če te lastnik spusti na pisto v nepopolni opremi. ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo bebavo je, če te lastnik spusti na pisto v nepopolni opremi. ........

Lastnik je zasciten s tem, kot ti da podpisat izjavo, da si tam popolnoma na lastno odgovornost.. Je pa res, da jaz osebno brez vse opreme nebi sel na pisto, ceprav je tko pocasna kot Raceland.. Zna vseeno hitro it kaj narobe :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo bebavo je, če te lastnik spusti na pisto v nepopolni opremi. ........

odgovarjaš sam zase :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnik je zasciten s tem, kot ti da podpisat izjavo, da si tam popolnoma na lastno odgovornost.. Je pa res, da jaz osebno brez vse opreme nebi sel na pisto, ceprav je tko pocasna kot Raceland.. Zna vseeno hitro it kaj narobe :krneki:

sj za letos sm svoje na racelandu dosegu :) tko da, me ne bo več gor. + manša tehnična okvara k sm jo staknu v četrtk + prevelki stroški do krškega in nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!