Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Zdaj glih prisel od ogleda proge,.....men osebno se za ss motorje zdi prevec zaprta,kratki ovinki,.....vglavnem posamezno so pa 3je ovinki kar dobri s tem da izhod iz enega je skoraj nemogoc pri vecji hitrosti ker je 4m za njim ze drug malo vec ko 90°....vglavnem za karting in super moto vec kot odlicno za ss pa malo manj.....

se mi zdi, da je majn zaprta, kot Novi Marof, vsaj po sliki sodeč .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da je majn zaprta, kot Novi Marof, vsaj po sliki sodeč .)

novi marof sem jaz sicer samo prek slik videl,vendar je ta proga v krskem v resnici dost manjsa kot pa zgleda na slikah,....pa hitros tezko ce je lahko nad 100 razen na 2 ravnicah kratkih ko sta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. A kdo že ve, kdaj naj bi zadeva kej zalaufala?

2. Kdo pa pravzaprav gradi to pisto?

1. Mende že septembra

2. Staut (nekoč dirkač gokart dirk ali pa avtomobilskih - nism glih prepričan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav si povedui jure007;)

eni majo mal vipka dnarja...

kaj te zdaj matra kok ma kdo denarja :hmm: :slap: lahko bi bil vesel, da se najdejo posamezniki, ki nekaj naredijo v naši preljubi državici za motošport :OK:

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je zlo všeč, pa še v Sloveniji, kar je več kot velik plus!!!!!

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti ne bos mel problemov :OK: (bajejeprodalcestaka---napaka----press) :yea1:

Mal heca..

nč bat...kmal bomo spet "letel" :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi vsem,

Včeraj sem se malo zapeljal do krškega in si šel pogledat tole progo.

Najprej mogoče kako se do nje pride, da ne boste še drugi po nepotrebnem iskali:

1. Na začetku krškega (iz smeri Celje) na most preko Save. Na sredi mostu (ali med obema mostoma, kakorokoli že) je križišče kjer zaviješ desno.

2. Potem po cesti pod most in v T križišču zaviješ levo.

3. Samo pičiš po cesti do nuklearke.

4. Pri nuklearki ne zaviješ desno na vhod, ampak nadaljuješ proti smetišču

5. Malo naprej glavna cesta zavija levo, naprej se že vidi smetišče in tu greš z glavne ceste proti smetišču.

6. Mimo smetišča, par ovinkov, po ostrem levem ovinku (pazite, da ne boste naravnost po makadamu pičli :) se levo odpre pogled na stezico ...

Pa še vtisi. Je bil lastnik tam, smo se malo pogovarjali. Glavni namen steze je go-kart, dolžina je temu prirejena in je 1050m. Proga je široka 9m, vsi ovinki imajo pravilen nagib, oddaljenost med asfaltnimi površinami je povsod preko 15m. Drugi namen steze je SM, v načrtu pa je dograditev z nekaj off-road segmenti (zaenkrat tega še ni). Tretji (ali pa prvi, kakor se obrne) je poligon za avto-šole, šole dobre vožnje etc.

Kar se tiče cestnih motorjev, namen proge ni bil ustreči želji po hitrosti cestakov, kar se na sami progi tudi opazi. Proga je zelo "delovna", po tem podobna Marofu, nisem pa opazil kakšnega "hudobnega" ovinka, kot na primer S ovinek na Marofu. Čisto laično ocenjujem, da najvišja hitrost tudi pod razno ne bo dosegla tiste na Marofu, me pa boste lahko demantirali, ko boste našli super linijo :)

Kakorkoli že, investicija je za pozdravit in jaz samo upam, da bo tudi finančno uspešna in kot taka vaba oziroma zgled ostalim potencialnim investitorjem in občinam, da se bojo lotili gradenj več takšnih poligonov in na koncu mogoče celo kakšnega resnega dirkališča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest bil včeraj tam,sem si ogledal zadevo peš in pofotkal mal,slike sledijo.Prijatelja sta se lahko tudi mal zapeljala(r6,ninja7),bla sta kar zadovoljna.Steza sicer ne dovoljuje neke velke hitrosti,je zlo zaprta,je pa dobr za učenje tehnike in polaganja ovinkov,pa garaška seveda ker so ovinki zelo ostri.Zgleda pa vseeno zanimivo,hvala bogu da bomo imeli vsaj to.Zdaj polagajo še robnike v zavojih bo pa fertik čez kakšne 14 dni.Lahko pa si grete pogledat kadar čte,folka je poln in se zanimajo kako pa kaj.

Super za supermoto,pa gokard,upajmo da bo zalaufal kot se pričakuje.Napovedana je tud gradnja spremljajočih objektov,tko da bi lahko ratal pravi center iz tega.Po mojem pa ne bo problemov pridet pa se zapelat po stezi,lastniku bo itak v interesu da se bo čimveč dogajal(beri:kasiral),za večje skupine bo imel tud dohtarja zravn.

Proga je pa nastala čist v privat žiriji tko da ne šinfat pa sikat da bi vam lahko nardil kej bolšga.On je pač naredu tako kot je.Če pa kom ne paše pa naj nardi tapravo-tud jest komaj čakam,sam v tej državi vsi sam gobce opletajo nardijo pa tko nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepooooo, mislim da bo moj z-jček končno okusil ne-cestni asfalt. Če bom dobil dovoljenje od drage grem pogledat v četrtek. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KONČNO PROGA

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: Super .

Ka bo kej otvoritve letos al bojo kar tako zaštartali?

Sosedje sporočte prav čas kdaj se odpre.

Grem pogledat ta teden enkrat.

Lastniku in organizatorju pa vse pohvale. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm po drugi strani pa dejmo mal ustavit konje, pa počakat da vidimo kaj se bo gor dogajal, kako bo z možnostjo vožnje z motorjem ipd.

Upajmo pa seveda na najboljše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greg 570...odprl si temo, pa brez slikc...pozabil vzet fotoaparat s sabo? :P

greg 570...odprl si temo, pa brez slikc...pozabil vzet fotoaparat s sabo? :P

se opravicujem greg570...sem slisala, da je tvoja punca bla pozabljiva. upam, da si jo kaj kaznoval :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm po drugi strani pa dejmo mal ustavit konje, pa počakat da vidimo kaj se bo gor dogajal, kako bo z možnostjo vožnje z motorjem ipd.

Upajmo pa seveda na najboljše :D

Okoli otvoritve. Predvidena je 22.09.2006. Če sem prav razumel lastnika bo to bolj splošna fešta. Verjetno bo v ospredju rentanje kartov ?

Kar se tiče možnosti vožnje z motorji jo je lastnik v pogovoru potrdil; torej lahko se bo vozilo gor tudi z motorji. Glede cene pa če sem prav razumel bo kar primerljiva z Marofom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da sprobam gume na tem dirkališču... :kva2: Kapo dol lastniku, da mu je uspelo narediti tako pisto.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da sprobam gume na tem dirkališču... :kva2: Kapo dol lastniku, da mu je uspelo narediti tako pisto.... :worship:

včeraj proti večeru bil na pisti in seveda tudi odpeljal nekaj krogov.zelo,zelo dobro ampak ovinki so kar dost zaprti.voziš v drugi oziroma tretji prestavi,ampak ko prideš do dvojnega zelo zaprtega ovinka moraš iz zadnjega zavoja prestavit v prvo prestavo.drugač asfalt še zelo gladek tako da nisem najbolj pilu kolene ampak ZAKON.lastnik pravi,da bo cena okrog 30-40 eurov.lastniku vsaka čast. bojo tudi tle gor fotke moje in prijatleve vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo iz prve roke:steza še zlo umazana,ampak glavn da bo! :OK:

Še en mal za slint,sej bo mal še počakte!

Zdej pa dost!

post-64-1156787153_thumb.jpg

post-64-1156787177_thumb.jpg

post-64-1156787204_thumb.jpg

post-64-1156787226_thumb.jpg

post-64-1156787261_thumb.jpg

post-64-1156787284_thumb.jpg

post-64-1156787368_thumb.jpg

post-64-1156787405_thumb.jpg

post-64-1156787433_thumb.jpg

post-64-1156787481_thumb.jpg

post-64-1156787511_thumb.jpg

post-64-1156787668_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka to 30-40 evrov na uro???????

Sprašujete kok pride zakup steze pa še zgrajena ni do konca Počakte da bo fertik pa da lastnik končno ceno postav, ne se že prej čudit taki ceni

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!