Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Ko že obujamo spomine......tudi jaz sem imel v oktobru priložnost okusiti racelandski asfalt :D

post-8399-1194189623_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri bla na racelandu, blo je zakon, ni nas blo velik, tko da prve dve vžnje sm bla sama na pisti, pa mi je blo kr mau čudno, nč nism upala na kolen pa to, no pol sm se pa le upogumla in sm ugotovila, da po parih počasnih krogih z neogreto gumo, da je začelo držat ko pribito v asfalt, res je blo zakon, no tko da sm se pol še mau z gokartom furala in dosegla čas 48,74 kar baje ni slabo, jz ne vem. in na koncu mi je boštjan posodu še SM Aprilijo, k trga gate, čist dviji mopi u nulo, no in sm še z SM mal tačkala po ovinkih, tko da je blo res zakon :worship: kapo dol,

ja in res asfalt šekr drži, sam taprave gume je treba met :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Sej ni res..ampak kot kaže je..

torej če se hočeš vozit po pisti mora met motor manj kot 98 dB!"!!!!

Haloo..sosede baje moti..kje je tam kaka hiša ne vem..

v glavnem jutri bi šel sam ne vem kje dobit kak vložek za v auspuh ker je prej 110 kot pa 98 dB!!

:headbang: :headbang:

A imajo naprave za merjenje decibelov al ti samo malo na gas pritisneš pa šefe z izostrenim sluhom pove....ti tole je pa malo preveč!Dej vložek notri! A so že komu merili glasnost??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaa dirkališče v kk je zakon pa še blizu mene je... noro sam še motor nabavm pa grem neki krogov :naughty: :lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imajo naprave za merjenje decibelov al ti samo malo na gas pritisneš pa šefe z izostrenim sluhom pove....ti tole je pa malo preveč!Dej vložek notri! A so že komu merili glasnost??

No ja....in tako vse tiho je bilo. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaa dirkališče v kk je zakon pa še blizu mene je... noro sam še motor nabavm pa grem neki krogov :naughty: :lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK: :OK: :OK:

za učit pa pilt tehniko je fajna proga :OK:

No ja....in tako vse tiho je bilo. :closedeyes:

nevem zakaj na njihovi strani ni nikjer omenjeno glede dB. drgač pa mislim da je kar nekaj gokardov (pre)glasnih.. tko da, to js nebi tako resno jemal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj reč enmu tm če ti ga renta za par krogov :P pa daš mu za kšno pjačo/dve/tri... :) ker tisti k jih majo privat letijo kr fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boring.. Ampak ni probleme, glede na to, da smo itak vsi motoristi, ki se verjetno pripeljemo tja z motorji, potem enostavno namesto 10 eur za karting plačaš 20 in greš gor s svojim dvokolesnikom. Much more fun :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom te gokarde sigurno sprobal :) Sej če gre 62 je to tud neki..

Tisti gokardi ki jih tam dol sposoja so za en DREK, to imajo iste motorje kot vrtne kosilnice gor, in so 4 taktni in gredo skoraj nic na uro :)

Ce bo kdo hotel, se lahko pelje z mojim, ko bom dol, je 100ccm, avtomatik, in vsaj malo potegne kot naj bi :)

LP;Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti gokardi ki jih tam dol sposoja so za en DREK, to imajo iste motorje kot vrtne kosilnice gor, in so 4 taktni in gredo skoraj nic na uro :)

Ce bo kdo hotel, se lahko pelje z mojim, ko bom dol, je 100ccm, avtomatik, in vsaj malo potegne kot naj bi :)

LP;Rok

bi se prijavil O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti gokardi ki jih tam dol sposoja so za en DREK, to imajo iste motorje kot vrtne kosilnice gor, in so 4 taktni in gredo skoraj nic na uro :)

Ce bo kdo hotel, se lahko pelje z mojim, ko bom dol, je 100ccm, avtomatik, in vsaj malo potegne kot naj bi :)

LP;Rok

Tudi jaz bi se prijavil :D

V zameno nudim tekoče dobrine :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi pa taprave peljal...

Raceland.. Krško

edit: vidm da si že spremenu post :)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti gokardi ki jih tam dol sposoja so za en DREK, to imajo iste motorje kot vrtne kosilnice gor, in so 4 taktni in gredo skoraj nic na uro :)

Ce bo kdo hotel, se lahko pelje z mojim, ko bom dol, je 100ccm, avtomatik, in vsaj malo potegne kot naj bi :)

LP;Rok

Jst bi šu tud kak krog če se da. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

Spoznate me po mojemu ZELENMU gokartu, je cisto zelene barve, in gor ima nalepke SAVA. Ker je prej vozil z njim en ki je dirkal za SAVO.

Me ne morte falit,ce bom dol.

Pridte me pocukat, pa se boste zapelal...

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!