Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Se mi dopade tale gokard, lahko malo več o tem športu poveš kakšna so pravila pa tako na kratko seveda, ker nisem v pravi temi.

Drugače sem pa zadnjič videl enega z tem belim gokardom za tvojim, ki mu ni hotu užgat pa je plačal 20€ zastonj...Celi dan ga je porival, dobesedno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi dopade tale gokard, lahko malo več o tem športu poveš kakšna so pravila pa tako na kratko seveda, ker nisem v pravi temi.

Drugače sem pa zadnjič videl enega z tem belim gokardom za tvojim, ki mu ni hotu užgat pa je plačal 20€ zastonj...Celi dan ga je porival, dobesedno !

Res na hitro, ker letim v IT na motorshow potem.

Pravila : Zapeljes na pisto, se vozis, driftas, igras kakor hoces. Ne smes se voziti v napacno smer -logicno in ne smes "trapasto" prehitevati oz. se moras umakniti ce slisis drug kart za teboj. Pac pravila, ista kot na vseh pistah.

Drugace ga imam pa jaz in moji kolegi, nas je kar cca 7 komadov, bolj ali manj zato da se gremo malo med sabo dribljat in izzivljat. Meni se je vsecno po "srek" vozit, kar je pa tole idealna igraca. Grem dol, placam 20 eur in se na driftam za vse dni nazaj :)

Nevem kaj je bilo s tistim kartom, ampak sem govoril ze s parimi ljudmi v Krskem, ko so prisli in so celi dan ali sraufali in se 1 krog zapeljali pa spet sraufali, pa porivali, pa itd, skratka zgledalo je kot da so đabe dol prisli, v bistvu pa so le testirali motor na kartu, nastavljali uplinjac itd..skratka bili so precej bolj profesionalni kot mi :)

Tako da ni receno da mu je gokart odpovedal, mogoce je samo nastavljal. Porinit je treba pa vecino gokartov, ker je vecina brez kuplenge, oz motor na direkt, Porines in gres.

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, hvala za informacije !

Da, če bi nastaljali tako kot praviš bi bili seveda bili potem profesionalci vendar, ko smo mi bili ga je eden porival celi dan dobesedno, ker ni hotel vžgat ne pa zaradi nastavljanja motorja. Pa še smejali so se, preklinjali kaj vozijo, tako da dvomim, da je šlo le za nastavljanje in testiranje.

Vsekakor pa boš ti najboljše vedu saj si v tem, mogoče pa niti ni isti gokard pa potem mečem klamfe.

CIAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Evo, mi gremo ravn dol.

Gokarti so v kombiju, tako da ce kdo hoce, tisti kateremu sem oblubil :evilgrin: lahko pride dol in se zapelje kak krog :whistle:

Drugac, se bom mogu sam cel dan vozit :naughty:

LP;R :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugac, se bom mogu sam cel dan vozit :naughty:

Še dobr, da sem ti družbo delala na progi :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da sem ti družbo delala na progi :whistle: :naughty:

A samo družbo na progi??

Vsem povem, da je proti Sexy izgubil za 5 sekund na krog!!! :headbang:

To Miši dobr si ga naprala!!

In to zato ker jo je tko podcenjeval!!!!!

:worship: Respect Sexy :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nč čudnega, če je pa Tottyka še enkrat lažja :lol1:

Jebiga, kdor zna furat, zna furat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da je lažja samo je tudi mal nora :naughty:

Rocku je pa mal nerodno k ga je tko naprala!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da je lažja samo je tudi mal nora :naughty:

Tist MAL kr spust :lol1:

Ja no super, zdej ima Roko vsaj izziv .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam vam IZREDNO NOVICO.

ROK razmišlja o zakupu steze, da bo lahko treniral na progi :naughty:

Kr hecite se.....čakte da jst kart zamenjam, pol pa sammmmm šccccc mem :evilgrin:

Itak pa...ROKO je itak gentelman...itakdaspustipuncomempress

hahahaha. Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil je da bi za cel dan progo rezerviral samo zase in svojo izbrano druščino :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil je da bi za cel dan progo rezerviral samo zase in svojo izbrano druščino :rolleyes:

točno tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je okoli 250€ bi moral lasnika vprašati.

LP

Jest

Odvisno tut ker dan vzameš verjetn. Med tednom bi mogl bit cenej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je okoli 250€ bi moral lasnika vprašati.

LP

Jest

niti ni tok drago. pa še ene par folka povabš.. pa vsak nekej prispeva, in maš svojo progo tist dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!