Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

tony v petek ne bo šlo, ker bojo gokartisti gor in bo taka gužva, da motoriste sigurno ne bojo gor spušali. sem se z tanjuško pogovarjala in pravi, da imajo tekmo v soboto, samo, da bodo ljudje že v četrtek in petek tam postavili šotore, tako da je tudi četrtek vprašanje. ona pravi, da so gokartisti čisto upuljeni.

nedelja zna bit prosta ;)

Ni hudič en dan v bližnji prihodnosti bomo pa že najdl :rolleyes: . Ja men se tud nedelja dobr sliš. Bomo vidl kaj bojo še ostali napisal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo doma. Sm čist zmatran. Naredu slabih 100km na stezi :OK:

Pa še nov osebni rekord sm naredu 0.57.4 :yea1: in to z navadnimi Dunlop Qualifier :P

Vreme super pa še gneče ni blo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, Tony, 4je zaporedni posti :D :D

Dons je blo res fajn, sploh za prvič se mi zdi da mi ni šlo tok slabo no.

Vreme je biu pa res zakon, težko bi blo boljše :)

Edin bencinska bi bla lahk bliži :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, Tony, 4je zaporedni posti :D :D

Dons je blo res fajn, sploh za prvič se mi zdi da mi ni šlo tok slabo no.

Vreme je biu pa res zakon, težko bi blo boljše :)

Edin bencinska bi bla lahk bliži :blush: :blush:

Fingi za prvič na tej stezi si ga pa tko žgal ko Fifty kamikaza :worship:

Aja jah boš za naslednjič vedu mal več natočt :whistle:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo doma. Sm čist zmatran. Naredu slabih 100km na stezi :OK:

Pa še nov osebni rekord sm naredu 0.57.4 :yea1: in to z navadnimi Dunlop Qualifier :P

Vreme super pa še gneče ni blo :OK:

Jst sm se drajsu še mal hitrej z Bridgestone BT016 :whistle:

bojda nej bi šlo okrog 0.56 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0.54 B) Je pa res, da sem bil na slickih :)

Bomo videli kako hitro bo šel okoli gixxer zdaj ko sem se ga malo privadil in bo 1. pela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0.54,8 sm mel jst na slick :whistle:

Sam bi letos znalo it še malo hitreje :evilgrin:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ziher, da je bilo 54,8? Ker takrat ko smo bli vsi na slickih sva bla z bikerjem77 kar hitrejša od ostalih, ko sva se vozila okoli 54, oziroma on še malenkost hitreje.. Jaz imam v spominu tvoj best čas 55 pa neki :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se drajsu še mal hitrej z Bridgestone BT016 :whistle:

bojda nej bi šlo okrog 0.56 :naughty:

Ja Condor sej ti verjamem, ampak problem je k ne dobiš nobenga da bi ti vse kroge meritve delu.

Lahko, da sm tud jst padu kašn krog pod 0.57. Ne morem pa trdit da bi lohk s tem gumam vozu 0.55 ker je res zadjo že odnašal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ziher, da je bilo 54,8? Ker takrat ko smo bli vsi na slickih sva bla z bikerjem77 kar hitrejša od ostalih, ko sva se vozila okoli 54, oziroma on še malenkost hitreje.. Jaz imam v spominu tvoj best čas 55 pa neki :hmm:

Mislim da je blo 0.54,8 100% pa ravno nisem, je že preveč vode preteklo umes :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Condor sej ti verjamem, ampak problem je k ne dobiš nobenga da bi ti vse kroge meritve delu.

Lap timer :D

Zaenkrat se mi zdi, da je bila to ena boljših naložbr letos :D Vendar ga na racelandu še nisem sprobal, bo treba it kej stestirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lap timer :D

Zaenkrat se mi zdi, da je bila to ena boljših naložbr letos :D Vendar ga na racelandu še nisem sprobal, bo treba it kej stestirat :D

Ja bi blo dobr kupt lap timer.Sam letos ne, ker gre vse v gume bencin in vzdrževanje :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bi blo dobr kupt lap timer.Sam letos ne, ker gre vse v gume bencin in vzdrževanje :yes:

Vržemo skupi pa nabavmo en portable data recorder, hehe :D Bi blo zanimiv gledat pa še lažji bi izbolšal čas, ker bi vedl kje delamo napake, hehe :D

Al pa bomo Im_a_ridahu rekl, da nej enga doma sestav pa sprogramira, on je g33k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo doma. Sm čist zmatran. Naredu slabih 100km na stezi :OK:

Pa še nov osebni rekord sm naredu 0.57.4 :yea1: in to z navadnimi Dunlop Qualifier :P

Vreme super pa še gneče ni blo :OK:

:D

hmm.. tony, grem stavt da sva prejšno sezono takrt furala pod 57.. k sva nakonc nabijala kroge..

bi mogu bit js letos tut, k sva kr izenačena, in lohk en druzga spodbujava :P

fouš sm vm :P

Edin bencinska bi bla lahk bliži :blush: :blush:

15-20min do pumpe pa nazaj če se ne motm :) + tankanje pa plačilo

Fingi za prvič na tej stezi si ga pa tko žgal ko Fifty kamikaza :worship:

že spet sm kamikaza :P js se še nism fentou zaenkrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil včeraj na Racelandu. :yea1:

Prvič v tej sezoni na Yamahci. :blush: Bo potrebno narediti še nekaj kilometrov, da se omehčam. :blush: Sem bil trd kot že dolgo ne.

Sem pa tudi zvedel, zakaj mi Husquarna tako drsi in trese čez prednje kolo. :hmm:

Bo potrebno malo amortizerje nastavit in se bomo bolje peljali. Đabe meni vrhunsko vzmetenje z vsemi možnostmi nastavitev, ko pa nimam pojma. :slap: Nekaj smo že nastavili, potem je pa Husa imela dovolj. :cry:

Vsi motosvetovci ste ga zelo dobro žgali. Tudi tisti dvotaktnik, ki se mi je nalimal za rit in brenčal za mano kar nekaj krogov, ker se mu nisem umaknil. :krneki: Predvidevam, da je bil to Fingi. :worship:

Če bomo drugič zopet skupaj dol, me pocukajte za rokav, da vam posodim koga od naših, da vam štopajo kroge. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil včeraj na Racelandu. :yea1:

Prvič v tej sezoni na Yamahci. :blush: Bo potrebno narediti še nekaj kilometrov, da se omehčam. :blush: Sem bil trd kot že dolgo ne.

Sem pa tudi zvedel, zakaj mi Husquarna tako drsi in trese čez prednje kolo. :hmm:

Bo potrebno malo amortizerje nastavit in se bomo bolje peljali. Đabe meni vrhunsko vzmetenje z vsemi možnostmi nastavitev, ko pa nimam pojma. :slap: Nekaj smo že nastavili, potem je pa Husa imela dovolj. :cry:

Vsi motosvetovci ste ga zelo dobro žgali. Tudi tisti dvotaktnik, ki se mi je nalimal za rit in brenčal za mano kar nekaj krogov, ker se mu nisem umaknil. :krneki: Predvidevam, da je bil to Fingi. :worship:

Če bomo drugič zopet skupaj dol, me pocukajte za rokav, da vam posodim koga od naših, da vam štopajo kroge. :yes:

madonca si enkrat prdrajsov mimo v tadrugi šikani, hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Vsi motosvetovci ste ga zelo dobro žgali. Tudi tisti dvotaktnik, ki se mi je nalimal za rit in brenčal za mano kar nekaj krogov, ker se mu nisem umaknil. :krneki: Predvidevam, da je bil to Fingi. :worship:

Če bomo drugič zopet skupaj dol, me pocukajte za rokav, da vam posodim koga od naših, da vam štopajo kroge. :yes:

He, sm bil jaz ja :blush:

S katerim motorjem si bil ti? V profilu vidm da maš streetfighta, omenjaš Husqvarno pa Yamaho?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z obema sem vozil. Z Yamaho, ki jo vidiš v profilu in z rumeno Husquarno supermoto. Ampak Husquarno sem okoli poldneva parkiral in se vozil le še z Yamaho, s katero sem tudi tebi delal malo gužve. :naughty:

Jaz sem imel z obema motorjema težave zaradi gume od gokartov, ki se mi je nabirala na robovih. Mi je večkrat zdrsnila guma, ko sem bil ravno na robu. :eek:

Sem opazil, da nisem bil edini. :unsure:

Guma od gokartov se mi je nabirala in potem v nagibu v enem trenutku jo je očitno samo odlimalo, kar je imelo za posledico izguba oprijema. Vsakič ko mi je to naredilo, sem videl kako mimo mene letijo koščki stopljene gume. Tudi zadnji blatnik na Yamahi mi je pošteno pofrezalo. :krneki: Drugič pridem brez blatnika. :closedeyes:

Ste imeli podobne težave kot jaz ali sem le malo preveč občutljiv na zdrse? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z obema sem vozil. Z Yamaho, ki jo vidiš v profilu in z rumeno Husquarno supermoto. Ampak Husquarno sem okoli poldneva parkiral in se vozil le še z Yamaho, s katero sem tudi tebi delal malo gužve. :naughty:

Jaz sem imel z obema motorjema težave zaradi gume od gokartov, ki se mi je nabirala na robovih. Mi je večkrat zdrsnila guma, ko sem bil ravno na robu. :eek:

Sem opazil, da nisem bil edini. :unsure:

Guma od gokartov se mi je nabirala in potem v nagibu v enem trenutku jo je očitno samo odlimalo, kar je imelo za posledico izguba oprijema. Vsakič ko mi je to naredilo, sem videl kako mimo mene letijo koščki stopljene gume. Tudi zadnji blatnik na Yamahi mi je pošteno pofrezalo. :krneki: Drugič pridem brez blatnika. :closedeyes:

Ste imeli podobne težave kot jaz ali sem le malo preveč občutljiv na zdrse? :unsure:

Eh, jaz sem bolj na izi vozil, sem bil letos tud prvič gor pa bo treba še kondicije mal dobit :P Škoda, ker nas nisi pocukal za rokav, hehe :)

Tudi nam se je nabirala guma od gokartov, ja. Smo več gume domov prinesli kot pa tja, haha :D Najbolj so mi kosi gume leteli na zadnjem ovinku in takoj na začetku ravnine, pa potem na cesti je kar letelo stran. Potem, ko ratajo trdi je sploh čuden občutek :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že spet sm kamikaza :P js se še nism fentou zaenkrat :P

Ja se "še" nisi :evilgrin: joke jah kaj čmo če gume ne držijo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, jaz sem bolj na izi vozil, sem bil letos tud prvič gor pa bo treba še kondicije mal dobit :P Škoda, ker nas nisi pocukal za rokav, hehe :)

Tudi nam se je nabirala guma od gokartov, ja. Smo več gume domov prinesli kot pa tja, haha :D Najbolj so mi kosi gume leteli na zadnjem ovinku in takoj na začetku ravnine, pa potem na cesti je kar letelo stran. Potem, ko ratajo trdi je sploh čuden občutek :krneki:

Ja jst sm pa dons vs polomlen :wacko: mišice še niso navajene teh gibov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!