Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Fantje vam ni škoda dat 20eur, za se it dvakrat pelat po pisti, pol pa še kdo poleži, tako kot je včeri en? Pol je pa game over!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imaš ti motor? :huh:

Kaj ni škoda toliko denarja za nakup motorja? :slap:

V Krškem sem padel že velikokrat (seveda po moji krivdi) O:-) , pa nikoli ni bilo game over. :grrr Na cesti sem pa tudi že imel prometno nesrečo :eek: (pa ne po moji krivdi) pa je bil game over za dobro leto :cry: (zaradi kosti, ne zaradi motorja).

20 EUR je resnično malo za celodnevno drajsanje po pisti.

Če gledaš s tvojega zornega kota, potem je škoda kupovati zaščitno opremo, ker se oprema lahko poškoduje pri padcu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vam ni škoda dat 20eur, za se it dvakrat pelat po pisti, pol pa še kdo poleži, tako kot je včeri en? Pol je pa game over!

SONCE word!

Meni ni škoda dat 20 eur, hvala bogu, da je samo toliko, ker bi dal tudi več, če bi bilo treba..

Jaz pač moram nekje iz sebe dat malo adrenalina in če bi to počel na cesti, bi se slej ko prej končalo tragično in verjetno ne samo z razbitim plehom.. Tako pa greš na pisto, pa naj bo to Raceland, Marof, Grobnik in si daš duška v varnih kontroliranih razmerah poleg tega pa pridobiš OGROMNO nobega znanja in izkušenj in spoznaš svoje meje in meje motorja, kar ti zelo prav pride tudi v vsakodnevnem prometu, ko lahko mogoče rešiš kakšno situacijo, ki je sicer nebi..

In ja, tudi jaz sem šel že po tleh na racelandu, po svoji krivdi, pa sem pobral motor, očistil travo izpod avspuha, se usedel in odpeljal naprej.. Če bi se mi to zgodilo pri isti hitrosti na kakšnih Ridah (cca 50km/h sem peljal) in bi me vrglo pod ograjo, bi bil lahko zdalje invalid, ali pa me sploh ne bi bilo več..

Tisti denar za uporabnino dirkališča, gume in morebitne zdrsane plastike (na Racelandu je kaj več že težko) so pa res nula proti pozitivnim stvarem, ki jih jaz odnesem od tega.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vam ni škoda dat 20eur, za se it dvakrat pelat po pisti, pol pa še kdo poleži, tako kot je včeri en? Pol je pa game over!

Stari...dam20€pa vem da mi noben avto ne bo nasprot pršu in tut če pride do padca,za katerega bom sam kriv, vem da ni nikjer ograje katera me lahko na pol preseka...

A teb ni škoda da si se navadu pisat,glede na to da mal neumnosti pišeš?? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vam ni škoda dat 20eur, za se it dvakrat pelat po pisti, pol pa še kdo poleži, tako kot je včeri en? Pol je pa game over!

:headbang: :headbang: :headbang: aja je cenejše če po cesti dirkaš in tvegaš mrskej... sploh pa če še na radar prletiš ane????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SONCE btw, koliko imaš kaj čas na Racelandu?

Časa mi ni še nihče meril. :huh:

Vsaj od mojih prijateljev ne. Mogoče je bil kdo drug pri volji in bi bil prav vesel, če bi mi ga lahko zaupal. :blush:

Bom naslednjič nekoga aktiviral za merjenje.

Ponavadi imam spremstvo na Raceland-u le za slikanje in snemanje. :photo: Pa za pomoč v boksih. :yes:

Da bi me kdo štopal, se pa nihče ni javil (tudi jaz nisem nikogar prosil). Javim, ko izvem svoj cajt na krog. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časa mi ni še nihče meril. :huh:

Vsaj od mojih prijateljev ne. Mogoče je bil kdo drug pri volji in bi bil prav vesel, če bi mi ga lahko zaupal. :blush:

Bom naslednjič nekoga aktiviral za merjenje.

Ponavadi imam spremstvo na Raceland-u le za slikanje in snemanje. :photo: Pa za pomoč v boksih. :yes:

Da bi me kdo štopal, se pa nihče ni javil (tudi jaz nisem nikogar prosil). Javim, ko izvem svoj cajt na krog. O:-)

Pridi dol 6.7. če imaš čas :) Če boš želel, ti bom dal lap timer za en session :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari...dam20€pa vem da mi noben avto ne bo nasprot pršu in tut če pride do padca,za katerega bom sam kriv, vem da ni nikjer ograje katera me lahko na pol preseka...

A teb ni škoda da si se navadu pisat,glede na to da mal neumnosti pišeš?? ;)

Ja itak je pametno dat 20eur (edino pametno), pa it na dirkališče, sam s cestaki je bolj pametno it na Grobnik! Sam tko k je blo v sredo ene par cestakov v racelandu, k so se dvakrat pelal, pol je pa en poležou pa je blo game over, al so se pa ustrašel drajverjev na supermotu!

Ja motorji so za na stezo, ne pa za po cest "s prvo v drva, z drrugo v trugo", do tretje pa ne prideš k se ti itak kakšen kamion nastav!

Pa srečno vožnjo, kjerkoli že!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp Grobnik je bolš za cestake ja, se strinjam.. Sam, da je tam en dan treninga točno 5x tolk k na Racelandu in da gre ene 5x tolk gum (pa ne pretiravam) :)

Tako da vsaj za mene je zaradi velikih stroškov Grobnik bolj izjema kot pravilo, medtem ko sta Marof in Raceland veliko bolj dostopna.. Raceland je res prezaprt za SS motor, ampak jaz se imam vseeno fajn gor, pa čist ok je za mal tehniko potrenirat pa dobit kondicijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak je pametno dat 20eur (edino pametno), pa it na dirkališče, sam s cestaki je bolj pametno it na Grobnik! Sam tko k je blo v sredo ene par cestakov v racelandu, k so se dvakrat pelal, pol je pa en poležou pa je blo game over, al so se pa ustrašel drajverjev na supermotu!

Ja motorji so za na stezo, ne pa za po cest "s prvo v drva, z drrugo v trugo", do tretje pa ne prideš k se ti itak kakšen kamion nastav!

Pa srečno vožnjo, kjerkoli že!!!!!!!!!!!!!!

A ti si tud vozu po pisti tist dan, k tolk veš?

Ne vem kaj te moti fant, ki se je dvakrat pelu in ta drugič položu. Se zgodi! Ga je položu za svoj denar!

Upam da je z njim vse v redu in da se je srečno pripeljal do doma!

Noben se pa ni ustrašu supermoto drajverjev.

Si pomislu, da je bila temperatura zelo visoka in kot ti je znano je proga zelo počasna za cestaka, kar je posledično tudi visoka temperatura in pregrevanje mašine na visokih obratih.

Tudi sam sem zaradi tega spustil tri runde in ne zaradi supermoto voznikov!

Srečno vožnjo tudi tebi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si tud vozu po pisti tist dan, k tolk veš?

Ne vem kaj te moti fant, ki se je dvakrat pelu in ta drugič položu. Se zgodi! Ga je položu za svoj denar!

Upam da je z njim vse v redu in da se je srečno pripeljal do doma!

Noben se pa ni ustrašu supermoto drajverjev.

Si pomislu, da je bila temperatura zelo visoka in kot ti je znano je proga zelo počasna za cestaka, kar je posledično tudi visoka temperatura in pregrevanje mašine na visokih obratih.

Tudi sam sem zaradi tega spustil tri runde in ne zaradi supermoto voznikov!

Srečno vožnjo tudi tebi!

Joj fantje se opravičujem, če vas lahko ena punca takole vrže iz tira, pa vam dela sive lase. Mene je sam zanimal zakaj niste izkoristel celga dneva treninga, a je blo res prevroče? :whistle: Ste pa lahko vsaj mal barve dobil! Pa itak se vsi vozmo za svoje užitke, tko da z mojo Husqico mi je blo itak pol bolš, k sem bla skor sama na stezi.

Pa upam da se še kdaj vidmo v Krškem in si damo roko, pa pol pobarvamo te sive lase!

TWINGA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje se opravičujem, če vas lahko ena punca takole vrže iz tira, pa vam dela sive lase. Mene je sam zanimal zakaj niste izkoristel celga dneva treninga, a je blo res prevroče? :whistle: Ste pa lahko vsaj mal barve dobil! Pa itak se vsi vozmo za svoje užitke, tko da z mojo Husqico mi je blo itak pol bolš, k sem bla skor sama na stezi.

Pa upam da se še kdaj vidmo v Krškem in si damo roko, pa pol pobarvamo te sive lase!

TWINGA

Hehe, a misliš da si nas iz tira vrgla :lol1: :lol1: :lol1: !

Sem se pa res mal ustrašu ene bjonde v belem kombinizonu na 125 Husqarnici :whistle:

No glavn da si se navozla :) !

Jaz sem se danes cel dan :P , od supermota je uletu samo Rok in gokarti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje se opravičujem, če vas lahko ena punca takole vrže iz tira, pa vam dela sive lase. Mene je sam zanimal zakaj niste izkoristel celga dneva treninga, a je blo res prevroče? :whistle: Ste pa lahko vsaj mal barve dobil! Pa itak se vsi vozmo za svoje užitke, tko da z mojo Husqico mi je blo itak pol bolš, k sem bla skor sama na stezi.

Pa upam da se še kdaj vidmo v Krškem in si damo roko, pa pol pobarvamo te sive lase!

TWINGA

je blo prevroče...pa barvo smo tut dobl...pa dan smo izkoristl...kolkr smo ga lohk...no sm ga,da naum za druge govoru :P

PS:mojih ne boš barvala...nimaš kj barvat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy, prideš 6.7? :) twinga, barvat sicer ne bo potrebno nič, razen mogoče kakšne plastike konec dneva, ampak upajmo da ne, si pa vseeno vabljena, da prideš malo naokoli, punc se nikoli ne branimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy, prideš 6.7? :) twinga, barvat sicer ne bo potrebno nič, razen mogoče kakšne plastike konec dneva, ampak upajmo da ne, si pa vseeno vabljena, da prideš malo naokoli, punc se nikoli ne branimo :D

Ej...zlo rd bi šu samo sm glih iz nočne tko da žal ne...mogoče vs pridem pogledat pa prnesem plavo barvo za twingo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...zlo rd bi šu samo sm glih iz nočne tko da žal ne...mogoče vs pridem pogledat pa prnesem plavo barvo za twingo :evilgrin:

A ti bi jo rad kr poštrihu, da bo taka kot tvoj motor :kva2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel, da si bil ti ''rumenicestak'' v nedeljo na Racelandu.

Evo ti tvoji časi, ko sem se spomnil in te malo poštopal za foro:

min.sek.sto.

01.01.43

01.04.04

01.01.75

01.00.85

S teboj pa je bil še en na CBR RR, če se ne motim, njegovi časi pa so bili:

01.01.60

00.59.98

01.00.19

01.00.71

01.00.74

Eko, če vaju zanima, če pa ne pa tud prov.

Lp

Johnny

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel, da si bil ti ''rumenicestak'' v nedeljo na Racelandu.

Evo ti tvoji časi, ko sem se spomnil in te malo poštopal za foro:

min.sek.sto.

01.01.43

01.04.04

01.01.75

01.00.85

S teboj pa je bil še en na CBR RR, če se ne motim, njegovi časi pa so bili:

01.01.60

00.59.98

01.00.19

01.00.71

01.00.74

Eko, če vaju zanima, če pa ne pa tud prov.

Lp

Johnny

U, tenx!

Moj osebi rekord pol 1.00.85 :kva2:

Dej drugič k se vidmo ulet na sok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, velja. Pa sej bi že včer kako reku, pa sem vidu da uživate v senci, pa nisem bil ziher o tvoji identiteti. :krneki: Sicer sem pa prišel sam tko mal na hitro pogledat, pa še brez opreme, kaj se kej dogaja.

Mimogrede, imaš fuul hud zvok na tejle rumeni zverini. :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!