Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

jaz pa bil dol pa se nism upo it gor vozit :( nism vedo ka bi kdo reko od unih ko so tam bli.....lastnika pa nism vido oz vsaj noben mi ni zgledal tak da bi lahk lastnik bil.....bom sel v sredo se enkrat malo firbec matrat pa poskusit kak krog odvozit,jutr ni cajta :( ....bo kdo dol :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka to 30-40 evrov na uro???????

Za popoldne,drgač pa ne srat neki brez veze,počakte da se najprej nardi pa pol sprašujte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super :OK:

Zadovoljni pa itak nikoli ne bodo vsi. da bo potrebno nekaj plačati je pa povsem logično. kdo bi pa drugače investiral v kaj takega. socializma ni več.

Lastnik pa je Domen Staut. bivši dirkač v gokartu in v gorskohitrostnih dirkah.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil tam včeraj in odpeljal tri kroge...,tako na izi, za filing in se mi zdi kr v redu,pol je pa ž

e lastnik neki mahat začel,ko je vidu ,da ga mal bol tiščim (pista je polna praha in zemlje, pa še robnike so mel kr na sredi postavljene,tako ,da sm mel tudi dodatne ovire na progi :rolleyes: .

ja za telovadt bo taprava :P ,kakih velkih hitrosti pa po moji oceni tudi ni možno doseči,max.enih 110 bo zmogu kašn profi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem nikoli biw na kašni pišti..........kej z Banditom se da........bi prow probaw enkrat, sam bi mogu met kšno inštrukcijo prej :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem nikoli biw na kašni pišti..........kej z Banditom se da........bi prow probaw enkrat, sam bi mogu met kšno inštrukcijo prej :blush:

Da, da,

Da se z vsem, če se le hoče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsem kar sem prebrau od tega novga dirkališča, se sliš da bo primeren tudi za kako navito 50+ccm kot je moja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sm šel pogledat..... ni kaj... dirkališče je oz. se še dela. Sam se mi zdi, da kakšni močni cestaki tukaj ne pridejo v upoštev. Se ne bo dalo neke hitrosti razviti. Iz ovinka v ovink. Se da na mobikrogi hitreje peljat. Bo pa odlično služilo svojemu namenu..... gokard...supermoto..... no.... pa tud za kaj naučit kako v ovinke peljat bo super

Vse pohvale investitorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil prejšnji teden skupaj z davincijem na dotičnem dirkališču. Odvozil 4 kroge. Bolj tako za pokušino ker so še bankine neutrjene, še vedno so na stezi palete gradbenega materiala pa tudi nekaj peska se še najde.

Okvirno pa je zadeva takšnale. Kakšen ovinek ali dva bo kar dobro za odpeljati v globokem naklonu. Kar nekaj pa je takšnih, ki me bolj spominjajo na vožnjo osmice na poligonu (torej zelo počasni). Zadveva tudi v osnovi ni bila namenjena za težje motorje temveč gokarde in supermoto. Ti bodo na dirkališču najbolj uživali. V glavnem meni osebno še vedno manjka nekaj na sredi med takšnimi dirkališči in grobnikom. Ampak to so pač pobožne želje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dirkališče ima že tudi svojo uradno stran, kjer bo tudi koledar dogodkov, ceniki,...

http://www.raceland.si

Uradna otvoritev pa bo 23.9.2006 :OK:

Za začetek bi lahko kakšno pozivno dirko naredli??

Beri, kaj je višje napisal tom. Otvoritev - takrat so tudi pozivne dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!