Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Moj personal best: 54.0

Včerajšni best, oziroma best z GSXRjem: 55.3

Sem pa včeraj, ko sem en session spustil poštopal še par ostalih, triler se je v tistih par krogih, ki sem ga poštopal vozil okoli 1.01, fabo okoli 1.00, Mtebyker pa je vozil en session za mano in sva se takrat vozila okoli 57 in 58 (oziroma en krog 56.9) sodeč po lap timerju, verjamem pa da bi bil Mte, glede na to, da sem ga skozi slišal za mano, lahko takrat še kaj hitrejši :)

hmm... ja neuradno je 55,9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja vroče je blo... :yes: Drgač pa mal sm se zaje... ker sm mel te trde gume gor in se ni dal vozt normalno...sej kšno malenkost hitrejš bi se še dal če bi se mi dal mal več delat na motorju ampak cajti pridejo kdaj drugič na vrsto...še dobr da sm se po savi vozu :P k te dunlopke bi pomojm še slabš prjele... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravil sm svoj rekord 56.10 na Conti Sport Attack gumah :whistle:

Kolk je huuudo ko maš lap timer Dex :OK:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravil sm svoj rekord 56.10 na Conti Sport Attack gumah :whistle:

Kolk je huuudo ko maš lap timer Dex :OK:

Ja te gume so ble tud men všeč... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr vi hitr vozte sm jst prov en sucker...zgleda da rabm trenerja...bker77 se javiš?da mal poveš kaj delam narobe pa to :P

ma sam drgač pa...vežn da je kolen na tleh pa da uživam lajf B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj se js dam par slikc thanks to Jani, na konc so slike gum po prvem izhodu, ko se je gor naleplo en kup gokart gume...

Sploh ni blo guzve, lepo se je pelalo in gume je se dooost za naslednjic :)

post-3618-1215547554_thumb.jpg

post-3618-1215547725_thumb.jpg

post-3618-1215547796_thumb.jpg

post-3618-1215547879_thumb.jpg

post-3618-1215547907_thumb.jpg

post-3618-1215547932_thumb.jpg

post-3618-1215547949_thumb.jpg

post-3618-1215548907_thumb.jpg

post-3618-1215548963_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20080707085731img0166.jpg

Je blo kar fajn ja, jaz sem se najperj malo bal, da ni celo preveč gume na pisti, ampak meni se je zdel grip super, gumo, ki se je lepila, je pa sporti pucalo :D

Moje gume pa kot nove še, obraba minimalna, se očitno splača po Savi vozit :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne matrajte se tukaj no..ni za gledat..vsaj novi marof lepo prosim..ne zgleda..kaj naj še rečem?

sej vem da je fajn..sam vseen..

SM, skuterji, gokarti in "bonsaji" izvzeti

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne matrajte se tukaj no..ni za gledat..vsaj novi marof lepo prosim..ne zgleda..kaj naj še rečem?

sej vem da je fajn..sam vseen..

SM, skuterji, gokarti in "bonsaji" izvzeti

pa za take pussye kt sm jst je tut ql no... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne matrajte se tukaj no..ni za gledat..vsaj novi marof lepo prosim..ne zgleda..kaj naj še rečem?

sej vem da je fajn..sam vseen..

SM, skuterji, gokarti in "bonsaji" izvzeti

Sej si ti tut ene parkrat bil tle in takat zagovarjal, da je čist ok :)

Ne rečem, Marof je veliko bolj akcija, ampak meni je tudi tu čisto ok za kdaj malo potelovadit :) In konec koncev je "uživanje" tisto, kar nas vse žene v te zadeve in dokler mi je fajn, me niti ne moti ali zgleda ali ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si ti tut ene parkrat bil tle in takat zagovarjal, da je čist ok :)

Ne rečem, Marof je veliko bolj akcija, ampak meni je tudi tu čisto ok za kdaj malo potelovadit :) In konec koncev je "uživanje" tisto, kar nas vse žene v te zadeve in dokler mi je fajn, me niti ne moti ali zgleda ali ne :)

ne boš vrjel..ampak nisem vedel za marof..in na racelandu sem bil iz nekega drugega razloga..pa ne bi zdaj razlagal..

no..kakorkoli že..za 5 evrov manj in 100kilometrov manj se nikakor ampak res nikakor ne splača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor za koga, saj pravim, to počnemo zaradi uživanja in jaz, pa če je še tako težko razumljivo, se imam tudi na Racelandu fajn in bom ziher še kdaj šel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni..na marofu boš vsaj vozil..

vozm jst u idrijo B)

ma sj k bom mal bl zmožn bom šu...marof grobnik...sam da se mi rata pobrat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne matrajte se tukaj no..ni za gledat..vsaj novi marof lepo prosim..ne zgleda..kaj naj še rečem?

sej vem da je fajn..sam vseen..

SM, skuterji, gokarti in "bonsaji" izvzeti

Men je že marof muka, notranji del.

Po krškem pa še nisem peljal. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnje poletje sem se snemal. Po pisti je letelo ko stomater, doma sem gledal na kamero se mi je zdelo kot da vozim počasno osmico v autošoli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

Spoznate me po mojemu ZELENMU gokartu, je cisto zelene barve, in gor ima nalepke SAVA. Ker je prej vozil z njim en ki je dirkal za SAVO.

Me ne morte falit,ce bom dol.

Pridte me pocukat, pa se boste zapelal...

LP;Rock

OJ!

Mene pa zanima če boste v tem času še kaj prišli dirkat na Raceland. Ful rada bi si želela sprobat tekmovalni kart, pa me zanima če bi mi vi vašga posodl za 1 krog, al pa sm po parkirplacu. Vozila sm se že z Rent-a karti ampak tej tekmovalni zihr niso isti.

Lep pozdrav

Manja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ!

Mene pa zanima če boste v tem času še kaj prišli dirkat na Raceland. Ful rada bi si želela sprobat tekmovalni kart, pa me zanima če bi mi vi vašga posodl za 1 krog, al pa sm po parkirplacu. Vozila sm se že z Rent-a karti ampak tej tekmovalni zihr niso isti.

Lep pozdrav

Manja :rolleyes:

ne ne niso isti tekmovalni so ponavad 2-taktni pa za šaltat, sam tisto gre ko stomatr :OK:

te "freze" k jih majo na izposojo pa negrejo nikamr :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MteByKer82, dobro sliko dela tvoja kamera :yes:

Res ja, glede na njeno velikost :OK: :OK: :OK:

Še par fotk dodanih v albumu klik !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je pa že res velik fotk a ne :yes:

Še mal jih pustim, pol jih pa razrečim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tem ko je danes po Sloveniji divjalo neurje in padal dež....

Sva jst in še en prjatu švicala na racelandu, jau kako je sonce nabijalo :naughty: Če bi deževni del Slovenije to vidu bi nama bil siguren fovž :D

Fajn "pista", sicer moja krava aprilija že tko ni za preveč zaprte ovinke, tko da sem se konkretno nadelu, po eni rundi krogov sem se že slišov kako diham pa noge so mal mehke ratale.... Sam je blo vseeno fajn. Sploh ker sva bla najprej same 2 na pisti čez čas sta pa še 2 z supermoto pršla.

Je pa res cev cajt treba neki šopat, se sploh nimaš cajta kej počint ko vozeš, sam migaš, fajn za kondicijo :)

Sem že omenu da smo mel v naših koncih dans cel dan sonček? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!