Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

No, iz dva dni nazaj :)..

Blo je fino, vreme ravno prav vroče in ravno prav udeležencev, da ni blo ne gužve ne dolgčas, družba itak odlična. Pa še uradnega kamermana kocija smo mel :D.

Posnetki, sem dal na 2 dela, ker drugače je predolgo za youtube. Kvaliteta je bol boga, če bi kdo rad neurejeno-celo verzijo al pa tole v bolši kvaliteti lahko dobi pri meni na cdju :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga bom jaz malo izdal :D Ni KTM :evilgrin:

Ni KTM, je pa za ta denar hujše od vseh KTMov ki bi jih dobil. :evilgrin: Sam pelat se bo treba navadt :rolleyes: Ampak to bomo sigurno zrihtali.... :whistle:

V nedeljo pokažem :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.... zanimivo, se menite za 17-tega :) Mogoče bom pa tut jst kandidat za obisk :) Dex ti bi šel?

Mam še precej gume za obrabit :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.... zanimivo, se menite za 17-tega :) SIGURNO bom tut jst kandidat za obisk :) Dex GRE!

Mam še precej gume za obrabit :P

Lp Burnout

That's more like it :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni KTM, je pa za ta denar hujše od vseh KTMov ki bi jih dobil. :evilgrin: Sam pelat se bo treba navadt :rolleyes: Ampak to bomo sigurno zrihtali.... :whistle:

V nedeljo pokažem :winkiss:

Mnde nisi ki kakega VOR-a kupo? :whistle: No, bom počakal do nendelje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa vem kaj ma.... na-na - na-na-na :P

Pa ne povem :grrr :P

Samo povem da tut VOR ni :D

Bo treba kr do nedelje počakat :D

Burek... nice edit of my post :D :OK:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem na morje, pridem v soboto, tko da si kr razbijejte glavce :D

Tisti ki veste pa ne povedat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a burek ma kaj novga??? ce prov zastopm

:evilgrin:

Dost od mene, zmente se kdo vse pride, sam da ns ne bo preveč, ker ni prijetno preveč gužve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, iz dva dni nazaj :)..

Blo je fino, vreme ravno prav vroče in ravno prav udeležencev, da ni blo ne gužve ne dolgčas, družba itak odlična. Pa še uradnega kamermana kocija smo mel :D.

Posnetki, sem dal na 2 dela, ker drugače je predolgo za youtube. Kvaliteta je bol boga, če bi kdo rad neurejeno-celo verzijo al pa tole v bolši kvaliteti lahko dobi pri meni na cdju :).

Vidm, da ste se zabaval :yes: sam na posnetkih zmeraj bolj počas zgleda :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja počas je, novi marof k je bil včasih wannabe pista, pa so se vsi zmrdoval kako je zaprt pa počasen, v primerjavi s tem je k grobnik :D

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tistega strica, ki se je z nami fural z Z750, mamo kje na forumu? :)

nehi mi govort stric k pol se se starejsga pocutim kt sm ze uresnic :) blo je zlo fajn dol jap, nabrau velik izkusenj, priporocam usakmu se posebi zacetnikom.

jap, jz sm tisti :)

Popravljeno . Popravil hlebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehi mi govort stric k pol se se starejsga pocutim kt sm ze uresnic :) blo je zlo fajn dol jap, nabrau velik izkusenj, priporocam usakmu se posebi zacetnikom.

jap, jz sm tisti :)

No lepo da se še tu srečamo, drugače pa lepo voziš, sm treba se bo naučit presedat, če ne boš mogu stopalke kmal nove nabavt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin:

Dost od mene, zmente se kdo vse pride, sam da ns ne bo preveč, ker ni prijetno preveč gužve.

Itak se bomo porazgubili... jst bom pa po moje spet šraufal, pa okol v gatah skakal :lol1: :naughty: ... k lani na mobikrogu k je motorček reku da se mu ne da več :headbang:

Alora se bomo videli 17-tega dol :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak se bomo porazgubili... jst bom pa po moje spet šraufal, pa okol v gatah skakal :lol1: :naughty: ... k lani na mobikrogu k je motorček reku da se mu ne da več :headbang:

Alora se bomo videli 17-tega dol :D

Lp Burnout

A to si bil ti takrat, se te spomnem, revež si okrog motorja skakal pa šraufal po tisti vročini :). Kaj te je sploh hecal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je blo vroče :headbang: Probleme je pa delal desni fergazer, k je zalivalo mašino, ma zgleda neko svojo pamet, pa malo smeti se je našlo, pa pol še membranca ni hotla delat prav, pa se je nabralo dovolj problemov :( Upam da bom mel sedaj kaj več sreče :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo frišno zavorno tekočino notr in gasa. Da se vam ne bojo pregrevale zavore. Če kdo prnese pravo "opremo" lahko jaz nardim v ene 3-5minutah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo loctite naj ga prosim vzame s sabo. Da ne bo moja čbr spet šravfov od plastik okoli metala :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo frišno zavorno tekočino notr in gasa. Da se vam ne bojo pregrevale zavore. Če kdo prnese pravo "opremo" lahko jaz nardim v ene 3-5minutah.

Krško pa ni tolk hitra pista, da bi se zavore pregrevale na vsakem ovinku.

Drugače si pa največji as, da se ponujaš menjat zavorno tekočino. Če si enkrat na ktm-ju zamenjal še ne pomeni da znaš na vseh motorjih in poznaš vse fore. Pri teh zadevah se ni za hecat in delat z levo roko. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!