Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Jst ponujam nastavitve vzmetenja, burek a odpreva štant :D? Še enga z loctitom morva najdet, pa prevzamemo tist teritorij

ps: ne bom jezen če se ta objava izbriše

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja upam, da bo vreme zdržu 17. Se bom pršu mal zdivjat :grim

Jst bi šu tud, a bi lahko šu zraven? :)

Sem bil v nedeljo tam ampak pršu prepozno, so bli ze gokardi na sporedu, zgleda pa fino tist place :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi šu tud, a bi lahko šu zraven? :)

Sem bil v nedeljo tam ampak pršu prepozno, so bli ze gokardi na sporedu, zgleda pa fino tist place :OK:

Ja itak, da lohk....a Casper pa še nima zrihtan kolen. Ga morm mal poklicat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak, da lohk....a Casper pa še nima zrihtan kolen. Ga morm mal poklicat :whistle:

Ne moj kolen pa se ni zrihtan :headbang: in najman tri tedne se ne bo :headbang:

Ampak Rakitna mi je se zmer pr srcu :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domača stran, tam klikni "Iz smeri", pa ti naredi gps :). Med vikendom zmer lavfa, med tednom pa po dogovoru, pokličeš (kontakt na strani) pa vprašaš če se kej dogaja, al pa če bi odpru za tolk pa tolk oseb, seveda še prej pregledaš rezervacije, da že nima kdo zakupleno.

Simpl k filane paprike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden.. kateri dnevi so prosti, oz je sploh možn vozt med tednom? Nove gume pa to.. :krneki:

to si mislil z motorjem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj za jutri torej? Gebre?

Jaz če pridem prinesem roštilj in plin(ali oglje) tako da dejmo se kej zment. 031525777, če me ne bo na MSNju...

Vreme zgleda da bo zdržalo:

Jutri bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, na zahodu tudi pretežno oblačno. Čez dan bodo nastale krajevne plohe. Manj verjetne so na vzhodu države. Zjutraj bo ponekod po nižinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem okoli 15, najvišje dnevne od 19 do 24, na Primorskem do 26 stopinj C.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gebre bo jut3 ob 6.00 odkruzal z Bleda proti LJ in pobral še Tonyja, tem pa pičiva dol :naughty:

dej Burek vzemi še kak fotkič sabo, jest bi nucal kako sliko, da malo vidim kaj morm še popravit :D

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gebre bo jut3 ob 6.00 odkruzal z Bleda proti LJ in pobral še Tonyja, tem pa pičiva dol :naughty:

dej Burek vzemi še kak fotkič sabo, jest bi nucal kako sliko, da malo vidim kaj morm še popravit :D

Fotkanje bo mela bejba(zagrizena fotografinja) čez, tku da slik valda bo neki. Itak ne bo mela druzga dela :whistle:

Mi2 štartava ob 7h iz Ilirske z avtom, tko da upam da bom pred 9h že tam. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga dej vzemi še ključ za nastavljat preload zadnjega amortizerja, če imaš mogoče

drugače je pa lubica že skopana in skoraj pripravljena za jutri :naughty:

post-463-1218904938_thumb.jpg

post-463-1218905000_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike bojo verjetno jutri. Ne me preveč gnjavit, mam dost druzga dela zraven...

Blo je pa zakon, hvala za družbo in vse! Bomo šli po izpitih še kej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo menda v četrtek :krneki:

Prej pokličite ker načeloma ni odprto med tednom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1-074.jpg

Stric Burek je kupu Hondo CRF 450R SM :worship:

Zdej rabi sam še soft gumo zamenjat za hard ali medium, ker je bil drift v 3. brzini in praktično vsakič ko sem dal gas. Bo treba še delat za popravt cajt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena moja na supermoto motorju, sicer lanska, pa vseeno :)

post-1190-1219213661_thumb.jpg

Prodej ta clip-on jajca in nabavi Supermotarda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!