Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

nagnu je pa bolj kot ti s svojo super duper specialko :whistle:

To ti sam misliš :winkiss:

Pa tudi če je, sej ne vozim za druge :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti sam misliš :winkiss:

Pa tudi če je, sej ne vozim za druge :closedeyes:

in zakaj bi potem drugi mogl svoja "jajca" prodat in nabavit to kar maš ti? a ne vozijo zase?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj bi potem drugi mogl svoja "jajca" prodat in nabavit to kar maš ti? a ne vozijo zase?

Zato da nas bo več Supermotašev, poleg tega pa verjetno veš da sem od zmerej fan Suzukijev, tko da ni blo mišljeno da je Suzuki jajca, ampak cestaki. Pa tudi sam sem fan cestakov, še imel sem(in to Gixxerja). Bolj šala kot zares. No hard feelings, biker77 ;)

BTW, a nimaš ti ene Huse? Al je sam enduro? Nič ne vozš Supermoto??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato da nas bo več Supermotašev, poleg tega pa verjetno veš da sem od zmerej fan Suzukijev, tko da ni blo mišljeno da je Suzuki jajca, ampak cestaki. Pa tudi sam sem fan cestakov, še imel sem(in to Gixxerja). Bolj šala kot zares. No hard feelings, biker77 ;)

BTW, a nimaš ti ene Huse? Al je sam enduro? Nič ne vozš Supermoto??

zdej se pa odloči..so cestaki jajca al si fan od cestakov :D

ne vozim supermota..mi ne sede..prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je točno tale ta nov dirkališče u Krškem ko po tv-ju kažejo? A kr ud tanovga rondoja pa dol do Lidla? :krneki:

Nekje okrog smetišča pa nuklearke asfaltiran parkplac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je točno tale ta nov dirkališče u Krškem ko po tv-ju kažejo? A kr ud tanovga rondoja pa dol do Lidla? :krneki:

če prideš z AC greš čez Krško in potem zaviješ desno na prvi most (proti celulozi), takoj ko je konec prvega dela mostu zaviješ desno in nato po glavni cesti in mimo nuklearke, nato pa v križišču naravnost in ne levo (saj so take majhne table ob cesti), potem nimaš več kaj falit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato da nas bo več Supermotašev, poleg tega pa verjetno veš da sem od zmerej fan Suzukijev, tko da ni blo mišljeno da je Suzuki jajca, ampak cestaki. Pa tudi sam sem fan cestakov, še imel sem(in to Gixxerja).

Več k vas bo, več bo sranja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prideš z AC greš čez Krško in potem zaviješ desno na prvi most (proti celulozi), takoj ko je konec prvega dela mostu zaviješ desno in nato po glavni cesti in mimo nuklearke, nato pa v križišču naravnost in ne levo (saj so take majhne table ob cesti), potem nimaš več kaj falit

Ne, ne. Raceland vem kje je sm že bil dol. Sm mislu ta tanov dirkališče:

150 čez Krško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da to ne paše v to temo, ampak če prebereš tale člank, velik naslov 150kmh Z MOTORJEM, in cel opis kaj dela tale ganster, ki je imel še orožje sabo..

Spodaj pa tko na majhno, da so bli v istem dnevu 3je nasekanci na cesti s 4ri kolesniki, eden (ena no da ne bo pomote) je pa še nesrečo povzročila. In pol bereš komentarje, DOL S TAKIMI NORCI, SPRAVTE DIVJAKE S CESTE, KAJ SE PA TO GRE DA TAKO HITRO VOZI, una je pa najbolša, BLOKADE V MOTORJE DA SE VEČ K 130kmh NE BODO MOGEL VOZET!!!

Tud odvisen kje v Krškem so ga dobil, ker tam pred krškem je ena lepa ravnina kjer še nisem vidu avta k bi manj kot 100 šel (in tud jst nisem šel počas)

A to da so pa kolegi atomobilisti bli nasekani k kante na cesti, seveda ni pomembno, ker logično prej snameš nekoga z motorjem kot pa če si nasekan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenc, kaj misliš da bodo piksnarji v svojo skledo pljuvali :grrr

aja tistega so dobli na cesti od krškega proti sevnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenc, kaj misliš da bodo piksnarji v svojo skledo pljuvali :grrr

aja tistega so dobli na cesti od krškega proti sevnici

V črni kroniki je že slika opreme in verjetn tud voznika :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da to ne paše v to temo, ampak če prebereš tale člank, velik naslov 150kmh Z MOTORJEM, in cel opis kaj dela tale ganster, ki je imel še orožje sabo..

Spodaj pa tko na majhno, da so bli v istem dnevu 3je nasekanci na cesti s 4ri kolesniki, eden (ena no da ne bo pomote) je pa še nesrečo povzročila. In pol bereš komentarje, DOL S TAKIMI NORCI, SPRAVTE DIVJAKE S CESTE, KAJ SE PA TO GRE DA TAKO HITRO VOZI, una je pa najbolša, BLOKADE V MOTORJE DA SE VEČ K 130kmh NE BODO MOGEL VOZET!!!

Tud odvisen kje v Krškem so ga dobil, ker tam pred krškem je ena lepa ravnina kjer še nisem vidu avta k bi manj kot 100 šel (in tud jst nisem šel počas)

A to da so pa kolegi atomobilisti bli nasekani k kante na cesti, seveda ni pomembno, ker logično prej snameš nekoga z motorjem kot pa če si nasekan.

Kokr sm js vidu ko sm posnetek na TV vidu se je 150 pelu po tisti ravnin mim policije, ustavl so ga pa pol dol naprej proti Brestanc, mislm da približn tam ko se zavije za kamnolom. Je verjetn šel z morja al pa z zbora kr je bil čist nafilan s spalko in šotorom, pa kufr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker že dirkam z miniji sem posnel onboard furco na krškem z Minijem + padec :naughty:

Mini ima 15+ konjskih moči in se zavrti do 16.000, Motor pa je ZPF " Rossi ga je vozu k je dirkal kot otrok še " ( kdor misli da nakladam jajca naj si pogleda po netu... )

Slabosti motorja, da se na pistah kot so krško splho ne znajde zaradi svoje mednostne razadlje.... na tehničnih progah pa je raketa!

No postneki so tle:

Vožnja po pisti

http://www.cacdoo.com/minimoto/1.06.08%20Krško/Movie_1.wmv

Padec z mojo ritjo po usranih špičastih betonskih zaščit ob strani ceste.... ( nevem kako se jim reče pravilno slovnično žal... )

Pač zadnja guma je sama od sebe spustila, verjetno zaradi preogrete gume....

http://www.cacdoo.com/minimoto/1.06.08%20K...%20padec%20.wmv

Jst in P182 skoraj se dobila na ovinku, this is racing jebat ga :whistle:

http://www.cacdoo.com/minimoto/1.06.08%20K...blizu%20WOW.wmv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tudi prvič na tej in na pisti sploh. Kr vredu :worship: Neki časa na polno, po padcu pa samo še rekreacijsko :D

post-9211-1219514127_thumb.jpg

post-9211-1219514132_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima (mogoče mal čudno vprašanje), če je tm kakšna bencinska črpala, pač v okolišu in ne 20km stran??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tudi prvič na tej in na pisti sploh. Kr vredu :worship: Neki časa na polno, po padcu pa samo še rekreacijsko :D

Kva pa je blo. Kaj si zdrubu :blush: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima (mogoče mal čudno vprašanje), če je tm kakšna bencinska črpala, pač v okolišu in ne 20km stran??? :hmm:

Prva cca. 3 km. Če greš od Racelanda pri novogadnji zraven NEK zaviješ desno in nato preko železniških tirov, v krizišču levo in se pelješ po glavni cesti cca. 500m. Na tvoji levi je Petrol, kjer čakajo na tvoje € :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč, ročko sklopke, to je vse, ščitniki rok so pol dalje prevzel, na motorju ni praske :P Pa mal opremo valda, lepe škornčke nove :trance_33_sleep: :D Verjetno zato ker je že bil tak nagib da je tačka že lepo čohala in sm se samo ulegu :)

Pol na konc pa je že tak bla proga mal posvinjana ko so drifterji mel svoje fore z BMW-ji :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!