Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Prva cca. 3 km. Če greš od Racelanda pri novogadnji zraven NEK zaviješ desno in nato preko železniških tirov, v krizišču levo in se pelješ po glavni cesti cca. 500m. Na tvoji levi je Petrol, kjer čakajo na tvoje € :rolleyes: .

Hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao

Mene tudi čedalje bolj vleče na raceland pa se mi je porodilo par vprašanj:

- Kako je kaj z obiskom - je veliko bajkerjev dol al je čedalje manj (sam si namreč ne želim ravno, da nas je 30 na progi, sploh da niso še avti in karti... )

- Kako je kaj z gumami - ali je grob asfalt, da jo skurim v enem obisku - imam namreč Roadsmart gumo gor in ne vem, ali je sploh primerna, da obiščem Raceland

- Kaj če se dva menjujeva na enem motorju - ni problema z organizatorji?

hvala in LP

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao

Mene tudi čedalje bolj vleče na raceland pa se mi je porodilo par vprašanj:

- Kako je kaj z obiskom - je veliko bajkerjev dol al je čedalje manj (sam si namreč ne želim ravno, da nas je 30 na progi, sploh da niso še avti in karti... )

- Kako je kaj z gumami - ali je grob asfalt, da jo skurim v enem obisku - imam namreč Roadsmart gumo gor in ne vem, ali je sploh primerna, da obiščem Raceland

- Kaj če se dva menjujeva na enem motorju - ni problema z organizatorji?

hvala in LP

ajd

Med tednom se splača, ponavadi samo par komadov, ko sma bla z kolegom, sva najprej bial celo sama. Super! Če so avtomobili/karti, se pa dogovori kako se menjavate.

Asvalt ni preveč grob, z tvojo ST gumo boš dobro vozil, smao ne preveč krogov naenkrat, da je ne pregreješ.

Ni problema če sta 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še en fura je treba zgleda doplačat ;)

TRENING z lastnim vozilom (kart, minimoto, supermoto, ... 20€

Dodatni voznik (kart, minimoto, supermoto, ... 5€

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao

Mene tudi čedalje bolj vleče na raceland pa se mi je porodilo par vprašanj:

- Kako je kaj z obiskom - je veliko bajkerjev dol al je čedalje manj (sam si namreč ne želim ravno, da nas je 30 na progi, sploh da niso še avti in karti... )

- Kako je kaj z gumami - ali je grob asfalt, da jo skurim v enem obisku - imam namreč Roadsmart gumo gor in ne vem, ali je sploh primerna, da obiščem Raceland

- Kaj če se dva menjujeva na enem motorju - ni problema z organizatorji?

hvala in LP

ajd

Ti kar pejt... Samo PAZI, da je ne pregreješ. Ker če ne boš izkusil kako grob asfalt je na Racelandu. In ja, ni ravno nedolžen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pebi hvala vam, točn to me je zanimal. Po cestah se že kr več let pregajam, pa me res zanima kak se kaj obnese zadeva na mali pisti :)

No upam, da najdem čas pa se vidimo dol - za jutr so mi sicer rekl, da je odprto, za naprej pa še ne vejo - no najbrž je najboljš, da pokličem pa zvem kdaj je fraj pa kr prletim, ne?

ajd uživite, kmal pa na racelandu

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to odvisno samo od tega, koliko krogov si gor, odvisno je predvsem od tega kako hitro se pelješ.. Vozit se 1.00+, ali pa 0.55 je na Racelandu kot noč pa dan in pri 0.55 je že moja Gp Racer kdaj malo trznila pri agresivnem odpiranju iz ovinka, Roadsmart bi znala kaj hitro spustit..

Tako, da za začetek je verjetno čisto kul, ko se pa malo navadiš in časi padejo, se pa jaz ne bi preveč hecal z njo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, sej itak bom prvič na Racelandu tako da dvomim da mi bo uspelo že biti najhitrejši in podirati nevem kake rekorde... - pa tako ali tako se mi gre, da se še malo bolj naučim motorja, ker po cestah se mi je na moč pregajat iz dneva v dan manj. :wacko: zanimivo ne, ko pa vidiš toliko nesposobnežev, ki ti želijo vzet kak organ...

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če bo kdo šu naslednjo soboto (13.9) na raceland? Ker mi je ful želja it, pa mi starci ne dovoljo da grem sam :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še en fura je treba zgleda doplačat ;)

TRENING z lastnim vozilom (kart, minimoto, supermoto, ... 20€

Dodatni voznik (kart, minimoto, supermoto, ... 5€

Med tednom ti ziher nebo kompliciral zaradi tega..

Ti kar pejt... Samo PAZI, da je ne pregreješ. Ker če ne boš izkusil kako grob asfalt je na Racelandu. In ja, ni ravno nedolžen.

Eh, asvalt je čist vrei, povej tomazin :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!