Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

Najbrš bo tam nekje od 5-8k.

Proga pa piše da je že zakupljena, tko da edino če ti bo tist dovolu k jo je zakupu, da se vozeš, ponavad se da kej zment.

Asvalt je v vsakem primeru bolši kot je na cestah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo dol iz LJ in ma kak zic fraj? :) O:-)

Če bi napisala tole 30min prej, bi te peljal... pa čeprav na rezervarju :) ... bi že kako :P

... sem šel pogledat to nuklearno čudo. Obiskovalcev manj kot sem pričakoval. Ko so delali demonstracijo supermoto se je zraven "duval" tudi eden na srebrni 600f hondi s prtlažnikom (lekdobitolahkobilpress) - ki je spretno pokvaril vtis uporabnosti steze za superbike .) :OK:

Drgač pa SM zakon leti na tej stezi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi napisala tole 30min prej, bi te peljal... pa čeprav na rezervarju :) ... bi že kako :P

... sem šel pogledat to nuklearno čudo. Obiskovalcev manj kot sem pričakoval. Ko so delali demonstracijo supermoto se je zraven "duval" tudi eden na srebrni 600f hondi s prtlažnikom (lekdobitolahkobilpress) - ki je spretno pokvaril vtis uporabnosti steze za superbike .) :OK:

Drgač pa SM zakon leti na tej stezi!

Tenks... pa kdaj drugič... :)

Kake slikce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super. :yea1:

Pohvale vsem motoristom SM ,minimoto , Driftarjem in ostalim udeležencem.

Glede proge pa takole za SM tehniko ok,SS varjanta pomojem ne pride upoštev (prehitri ovinki).

:OK: :OK: :OK: :OK:

Slike sledijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proga se mi zdi kar OK za trening in nabiranje kondicije tudi z SS mopedi - res pa za SS dirke verjetno ne bo. :) Zdaj je žal asfalt še preveč nov in se drobi, tako da je zadeva zelo drseča (pa drifterji so kubik zemlje na progo spravli), bo pa naslednje leto zanimivo.

Obiskovalcev pa se mi je zdelo kar precej, še posebej glede na to, da v medijih (razen tu na MS) nisem zasledil ničesar o tej progi.

Močno upam, da bo lastniku s progo tudi finančno uspelo, da si ga bo še kdo vzel za zgled... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo bili tam, proga je res neverjetna. Ni besed super je, sam upam da ne bo tako ostalo, izletne coen nedokonlčane, paddocck nedokončan, brze elektrike, brez vode.....

Pa še nekaj, vse lepo in prav vendar drift NIKAKOR ne spada na tako stezo:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem šel pogledat to nuklearno čudo. Obiskovalcev manj kot sem pričakoval. Ko so delali demonstracijo supermoto se je zraven "duval" tudi eden na srebrni 600f hondi s prtlažnikom (lekdobitolahkobilpress) - ki je spretno pokvaril vtis uporabnosti steze za superbike

:whistle: O:-)

(je bilo zmenjeno tako, da se vidi, da trenutno cestni motor nima kaj delati na tej pisti, dokler se prva plast aslfata ne olušči, ko bo steza držala.... ker trenutno drsi kot prasica... škoda, da nisi šel v drugi rundi gor sam pogledat.... ;) )

Ste vsaj videli, kako SM leti in da je to prav primerno za SM.... :yea2:

Glede proge pa takole za SM tehniko ok, SS varjanta po mojem ne pride upoštev (prehitri ovinki).

Natanko tako, samo da bi na koncu moralo pisati: prepočasni ovinki... ;) Kot je Danci rekel: za trening tehnike bo tudi za SS motorje v redu, vendar v primerjavi z marofom je pista za SS še bolj zaprta... vsak se bo sam odločil, ali mu bo všeč... meni je bilo na SS motorju v tem trenutku preveč drseče (počakajmo, da se prva plast ostrga), na SM 125 mi je bilo pa prav prijetno brusiti tačke po ovinkih... :OK:

.... nedokončana....

Pa še nekaj, vse lepo in prav vendar drift NIKAKOR ne spada na tako stezo

Ja, ni še vse urejeno, ampak vedeti moraš, da je lastnik hitel, da bi še letos odprl... vsekakor pa se bo še urejala okolica, tako piste kot ostalih pritiklin, ki spadajo zraven...

Za drift je pa res preozka in prezaprta steza, vendar kot mi je znano, so bili tukaj predvsem zaradi promocije in dela programa, da je bilo bolj zanimivo...

Pista bo pa vsaj za nas Maksijevce zanimiva z vidika varne vožnje, ki ima idealno infrastrukturo za izvajanje vaj pri višjih hitrosti, tako da če se nas bo država usmilila in končno dala kaj denarja za koristno stvar, bomo kdaj naredili tam brezplačne delavnice varne vožnje za motoriste... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerja je blo pa kr zanimivo, najprej o progi, res je dobra zelo dobro narejena v bodoče vem da bodo naredili še več na sami progi, oklišu itd, velike izletne cone, pesek, solidno širok asvalt, sicer proga zelo namenjena za gokarte, minimoto in supermoto, edini za kitajske minimote sicer zelo odprta, predolga ravnina, pa vseeno kakšna šikana in proga bi bila fenomenalna, odlično za drugo leto, lahko bomo veliko trenirali se zabavali!

Kar se tiče same prireditve, naj malo pograjam organizatorje, zelo hitro menjanje vozil na pisti, oz. prehitro in samo dogajanje prekratklo cca do 15.30, lahko bi bilo vsaj do 18.00 ali 19.00h, še največ so se navozili supermoto in gokarti, zelo malo minimoto, pa še malo so jih hecali.

Odlična vozila, Evo, Fiat A, Ferrrari, Formula, odlična avtoakustika, za prvič zelo lepo všečno, falilo nam ni nič!

slike:

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

še ostale slike na:

http://minimoto.moj-album.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ste se pa zmenili? v naprej al ste kr pršli tja ,dnar na mizo, pa gas?

pa cena je bla za enga 5000? ste dobil kak količinski popus(mal s čudn sliš),... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pac.....steza je bila zakupljena s strani sportstila ki prireja karting dirko v krskem tudi naslednji teden, tako da je bil to trening za tekmovalce,placali smo 5000ja za cel dan, vozili smo po urniku, ker pac vsi karti ne morejo na enkrat po progi............verjetno da bo za posamezno treba placati malo vec......nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se bo slovenski dan an grobniku preselil v krško??????

Proga ni primerna za supersport motocikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!