Skoči na vsebino

Dirkališče Krško


greg570

Priporočene objave

SAm sem bil na tem dirkaliscu, ampak sem sel z gokartom, pa je to to, za SS motorje je pa za moje pojme cist prevec majhno...ok mogoce 2,3 ovinki, ostalo je pa bolj ali manj prevec zaprto, da se pa itak povsod peljat, tud tukaj, ali pa parkiriscu, samo tukaj pomoje za SS motorje ni nevem kaj, za supermoto pa :worship: tako da gre naslednjic z mano moj ktm.ck pa da vidim :)

Ce boste sli povejte, pridem se jaz malo z mojim igracam dol, da se malo zapodimo...

Je pa đabe pista, za 20€ cel dan :)

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAm sem bil na tem dirkaliscu, ampak sem sel z gokartom, pa je to to, za SS motorje je pa za moje pojme cist prevec majhno...ok mogoce 2,3 ovinki, ostalo je pa bolj ali manj prevec zaprto, da se pa itak povsod peljat, tud tukaj, ali pa parkiriscu, samo tukaj pomoje za SS motorje ni nevem kaj, za supermoto pa :worship: tako da gre naslednjic z mano moj ktm.ck pa da vidim :)

Ce boste sli povejte, pridem se jaz malo z mojim igracam dol, da se malo zapodimo...

Je pa đabe pista, za 20€ cel dan :)

LP,Rock

je zanimivo..tut z SS motorji..

drgač pa tut jest pridem z mojo husqvarno dol..sam da "se sestavi" do konca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola fantje, jaz pridem v nedeljo, ker v soboto piše da je trening le za KART. Tako da v nedeljo se pride za 9 uro zjutraj ko se začne in se konča ob 16 uri. Pridem z mojim športnikom, upam da bo ok. Z mano pa pride še en z tomos 125 cup. Pač državni prvak je pa je reku da bi šel z menoj ker mora trenirat. Vidmo se, več informacij bo v roku tega tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola fantje, jaz pridem v nedeljo, ker v soboto piše da je trening le za KART. Tako da v nedeljo se pride za 9 uro zjutraj ko se začne in se konča ob 16 uri. Pridem z mojim športnikom, upam da bo ok. Z mano pa pride še en z tomos 125 cup. Pač državni prvak je pa je reku da bi šel z menoj ker mora trenirat. Vidmo se, več informacij bo v roku tega tedna.

lahko greš tudi v soboto če hočeš..

tista informacija pa res ne drži..

se pravi soboto in nedeljo je odprto cel dan, razdeljeno na mini-kart, kart in motorji. vsaka grupa ima na voljo 20 min..

in dol lahko kupiš kavo (iz avtomata vendar dobra), vodo, pivo, union :whistle: , pa še hallo pizza vozi tja..

tako da ti ostane samo majica..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš bankrotiral na vodi;) (ne vem kake so cene) Te proga orng zdela, posebi če še sonce prpeka. Mobikrog je fura na izlet hehehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš bankrotiral na vodi;) (ne vem kake so cene) Te proga orng zdela, posebi če še sonce prpeka. Mobikrog je fura na izlet hehehe.

ja bo kr res tako ja..

sam majo pa tut šlauf pa se lahk mal "stuširaš"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem, če bo ta teden husa zrihtana se v soboto ali nedeljo prslikam dol..enkrat k bo še kdo drug s takim ali drgačnim motorjem da ne bom čist sam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti k ste ze bli dol...a je mogoce ksna senca kje al jo je treba sabo prnest...? B)

za senco je poskrbljeno, za osvežitev tudi..sam velik kondicije rabiš..ovink za ovinkom..pa 0,5 sekunde pavze na ravnini :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja če tko gledaš je v gostilni še dražja

....tam pa sediš na terasi pod streho v senci s pogledom na pisto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potemtakem, sprejemljivo! :OK:

A se mogoče da tu voziti tudi avtobus z zaprtimi očmi? :photo: :smoke: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki, kako je pa to da imaš samo 20 minut vožnje če je pa od 9 ure pa do 16 ure napisano da se lahko voziš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki, kako je pa to da imaš samo 20 minut vožnje če je pa od 9 ure pa do 16 ure napisano da se lahko voziš ?

Se menjavate z gokardi. Vso srečo na treningu tebi pa državnemu prvaku! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem, če bo ta teden husa zrihtana se v soboto ali nedeljo prslikam dol..enkrat k bo še kdo drug s takim ali drgačnim motorjem da ne bom čist sam..

Ce bom ze nazaj iz morja pridem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se menjavate z gokardi. Vso srečo na treningu tebi pa državnemu prvaku! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

A super za razlago, ok bova se potrudla. Prvak pa saj veš, bi rad da me še kej nauči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A super za razlago, ok bova se potrudla. Prvak pa saj veš, bi rad da me še kej nauči.

Zanimivo bo videt tvoj motor na tisti pisti :naughty:

Pa si siguren da bo šel državni prvak Tine Saražin s tabo gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kako zanimivo bo, natanko tako kot tvoj motor videt.

Sem siguren da gre z menoj, on je prvak samo na papirjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kako zanimivo bo, natanko tako kot tvoj motor videt.

Sem siguren da gre z menoj, on je prvak samo na papirjih.

Po srcu pa ni, ne? :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kako zanimivo bo, natanko tako kot tvoj motor videt.

Sem siguren da gre z menoj, on je prvak samo na papirjih.

Verjetno je lani, ko so bili vsi motorji enaki, imel Saražin pri vsakem žrebu (pred vsako dirko) daleč najboljšega :worship:

Fant bi mogu it v Vegas, s tako srečo bi obogatel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorska sekcija kombi, ready to race. Se vidimo jutri ob 9 uri malo prej, ob 6 uri štartamo iz kopra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!