Skoči na vsebino

Posojanje motorja Da ali Ne ?


JanezD

Priporočene objave

Par ( dva) sta, ki jima bi posodla motor.

Glede prodaje, pa nikar doma ( men lahko verjamete, da je nevarno :angry: ), konec koncev, pa če greš motor ( pa tudi rabljen) kupit v trgovino, ga ne mores probat. Najprej naj pokaze denar in ve naj, da v primeru, da se karkoli zgodi motorju je motor ze prodan. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ubistvu jes s prodajo nimam dost izkusenj.

Je pa še ena možnost. Če je motor kolikor toliko tip top, ga pelji recimo v TC motoshop, pa naj ti ga oni prodajo.

ja moj motor je cist tip top. ma sej sem pol motorja ze zamenjal:), drugac pa nikol zaleten res mi ga je kar skoda prodat zdej ko sem ga tko zrihtal.

sam kolk dobr ti pa v TC motoshopu kej placajo? a bi velik zgubil v primerjavi da bi ga sam prodajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi velik zgubil v primerjavi da bi ga sam prodajal?

Kolkr jaz vem posredniki pri prodaji kasirajo od 30 do 60 tisočakov za posredništvo... Pa mal višjo ceno nastavjo, pa ti potem tud nimaš nekih blaznih stroškov in dela s prodajo ...

Je pa res, da oni potem poskrbijo za use, izogneš se tudi morebitnim težavam z "tatovi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kolk dobr ti pa v TC motoshopu kej placajo? a bi velik zgubil v primerjavi da bi ga sam prodajal?

Sta dve možnosti:

1.možnost: Trgovina ti motor odkupi in ti da denar, potem ga pa oni prodajajo kakor vejo in znajo. To je pogosto pri star-za-novo nakupih in močno dvomim, da bi tvoja aprilija šla po tej poti.

2.možnost: Ti pripelješ motor v trgovino in se zmenite, da bo tam stal, oni ti ga bodo pa prodajali. Dokler se ne najde kupec si ti lastnik. Odločitev o ceni je več ali manj tvoja, hočejo pa imeti okoli 50kSIT. Ti pa uredijo t.i. prepis, ko se najde kupec, je tvoja naloga samo še do notarja skočit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm kupu motorcek sem ga posodu za en krog sam trem lcloveckom,prjatlom k majo prevozenih 20+ na let. potem pa nebenmu vec. preprican sm bil d so dost stari in izkuseni in d ne bo problemu. v primeru trosenja plastike po cest bi prsu do kr dobre menjave - vsi trije so mel (takrat) pan european jest pa transalpa. :huh: ^_^ :) :P :D

p.s zene ne bi posodu niti sosedu d mu kej skuha.

p.s.s. konc koncev se mi zdi kr mau kruto,d bi eni raj zeno posojal k motor. razn ce je niso kupl na bousjem sejmu al kod u ukrajini, mogoc tut u rusiji. <_< whatever. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s zene ne bi posodu niti sosedu d mu kej skuha.

p.s.s. konc koncev se mi zdi kr mau kruto,d bi eni raj zeno posojal k motor. razn ce je niso kupl na bousjem sejmu al kod u ukrajini, mogoc tut u rusiji. <_< whatever. ;)

na žalost se bolanih fetišistov povsod nekaj najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegom posodim motor brez zadržkov, saj so jih tudi oni meni,...S tem se seveda razume da kakršnokoli nastalo škodo krije voznik!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si kdo hoče sposodit motor

gre lahko k uradnemu zastopniku za BMW-je

rentabikepress

:D

Lahko si ga sposodi tudi samo pol, pol ga pa plača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je ' Nikoli se ne posoja zobne ščetke , žene in motorja '

Tocno tak, samo za mene bolj velja, da prve dve stvari ne posojam, tretjo pa.

Jaz mam namrec malo drugacno situacijo. Motor je bil kupljen v skupnem gospodinjstvu, tako da ma tud zena neomejeno pravico do voznje. Samo kaj, ko se pa noce vozit. :rolleyes:

Drugace pa jaz posodim motor tistim, ki jih osebno poznam in, ki lahko zastavijo motor v podobni vrednosti. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že res ,da mam ''samo'' 125 ,ampak vseeno posodim ZELO redkim ljudem. Najrajš pa neki tako zmutim ,da pol ne dam motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posodim-NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Do sedaj mogoče tri-štirikrat.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posodim-NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Do sedaj mogoče tri-štirikrat.)

Ne posodim vsakomur. Redkim. Lahko nastejem na prste ene roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očetu ja pa še to gledam bol čudno ;) , drugima pa ne ker jih večina misli da je to gas pa bremza kot avto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst tud ne posojam.... razn dobrim prijatlom(enemu ali dvema) za katere vem da vozijo pametno.....no pa punci kdaj posodm-za 30 metrov po parkirišču :D

Ali ima punca izpit?

Sprašujem, ker mene moja žica, da ji ga posodim za po parkirišču, pa nima izpita. Sicer pa je že vozila Fat Boy-a, ampak najetega, ne mojega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne posodim vsakomur. Redkim. Lahko nastejem na prste ene roke.

Če bi bil mizar, bi se znalo to število radikalno skrčiti. Recimo na 2 osebi in 1/2... :o ;) :D :D :D

No, yst sem doslej svojega solexa posodil 3 osebam: Klimbroidu, Udyzavru in Fischmeistru. Brez pomislekov.

2 prsta sta še prosta.

Čeprav sem nekaj časa tišlaril... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst svoj bike že posodim, vendar res takim, ki jih poznam. Še posebej zato ker testnih voženj pi nas skoraj da ni. Glede spoznavanja motorja pa itak bolš, da ga na testni vožnji ne spoznavaš preveč, ker se lahko žalostno konča. Je pa vseeno boljš 5 minut probe kot pa nič. Vsej malo začutiš kako diha motor. Sem absolutno za posojanje, sam moreš pa vedet komu ga zaupaš. Ne vem pa kako lahko primerjate ženo (moža) z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prodajal motor sem kupcu sam ponudil, naj se z motorjem malo zapelje. Sam ni prosil za test. Motor je potem tudi kupil ...

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!