Skoči na vsebino

Posojanje motorja Da ali Ne ?


JanezD

Priporočene objave

Motor posodim oziroma bi posodil kolegom, za katere vem da so zmerni in da ne bodo preikušali svojih in motorjevih meja.

Najboljša priložnost za posojanje je, da si na kakšni furi s kolegom za nekaj (deset-)kilometrov zamenjaš motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posojam samo kreditno sposobnim ... ;)

@čečo: nepretiravajzvelikostjoslik,kerpostanejoneuporabnopreširoke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ ceco

važno da se vidi zastava ne ? ameriška, ne ? pa smo nekaj nakladali ? ne ?

uuuuuuaaaaa....... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest fanta tudi ne posojam, pa pika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

( Ker namreč nisem peder, moram pa povedat, da punce pa tudi ne, preden si keri začne brusit g***c na ta račun)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ ceco

važno da se vidi zastava ne ? ameriška, ne ? pa smo nekaj nakladali ? ne ?

uuuuuuaaaaa....... :ph34r:

Slika je sposojena pri mojih VRCC kolegih in motor na sliki ni moj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ze posodil motor oz. zamenjal s katerim drugim motoristom za par km.

Ce poznas cloveka in ves, da ima nekaj v glavi mislim, da ni problema.

Ker pa nesreca nikoli ne pociva je najbolje, ce je financno krit za morebitne stroske, ki bi nastali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že posodila motor. Seveda sem ga. Saj sem si ga tudi že sposodila. Pa se je posojanje tut že slabo končalo. Sposojanje pa še ne (tok tok tok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že posodil motor ( Gregsu, Robycopu,..).

Načeloma posojam motor ljudem, ki jim zaupam ( bolj poznam) in ocenim, da ne bodo brezglavo norel oz že imajo nekaj km za seboj.

Se je pa že zgodil, da je poklical znanec, ki nima izpita za motor, skratka sploh ni motorist (nima opreme) - seveda da sem rekel ne. Če ne drugega bi se lahko že pri speljevanju zložu, ko bi mu motor ugasnu.

Tudi vozil sem že motor od Gregsa, Robycopa, takrat sem bolj pazljiv in ne tišim do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm motor posodil samo trem ljudem ..... dvema kolegoma in pa fotru ... ceprav fotru nezaupam najbolj :D :D :D

s kolegom smo pa zamenjali samo za par km .... tko da vidis kako se vozi sosedov konj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst tud ne posojam.... razn dobrim prijatlom(enemu ali dvema) za katere vem da vozijo pametno.....no pa punci kdaj posodm-za 30 metrov po parkirišču :D

Ali ima punca izpit?

Sprašujem, ker mene moja žica, da ji ga posodim za po parkirišču, pa nima izpita. Sicer pa je že vozila Fat Boy-a, ampak najetega, ne mojega. :)

ima izpit ...tako kot jaz...če je že kdaj vozila motor(moja je) pa ji zaupaš (jaz ji) da "zna" vozit ji ga posodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskušal sem ga posodit moji punci, pa noče, ker jo je strah vozit tako nizek motor (imam namreč VN, z nižjim sedežem).

Ponujam pa ga namreč v zameno, ker vedno, ko se mi zlušta makadama, si sposodim njeno HONDO TA600.

Popravljeno . Popravil StormBringer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajem v zameno? :unsure: :unsure: :unsure:

Vidiš na tak način pa o tem prej nikoli nisem razmišljal. :P :P :P

Mogoče mam pa slabo vest, in ji ga zato kar naprej ponujam. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm motor posodil samo trem ljudem ..... dvema kolegoma in pa fotru ... ceprav fotru nezaupam najbolj :D :D :D

s kolegom smo pa zamenjali samo za par km .... tko da vidis kako se vozi sosedov konj :D

poznam ta občutek o fotru, ko sem mu ga posodil (mu ga moram, ker mi je on vedno pososdil in avto in skuterčka) sem mu skoz govoru naj ne nori itd. pa strah me je bilo

posodu motor hočkotu on pa men; je hočo takoj rekel če se zložiš je tvoj ti pa meni denar za novega :lol:

jaz posodim motor tistemu, ki mu zaupam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram poste in razmišljam...posoditi ali ne posoditi........Posoditi. Nekomu, ki ga poznam in vem kako vozi in se vede do motorja-mene. Če bo slučajno imel smolo in padel, tudi meni bi se lahko zgodilo isto, morda še prej kot njemu.... ampak, vedno vem komu posojam motor, zato me ni strah, da bi me izkoristili v najslabšem pomenu besede... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[.....no pa punci kdaj posodm-za 30 metrov po parkirišču :D

Kupil motor, posodil moji za par krogov po parkirišču (še ni imela izpita), hotla na cesto, rekel naj gre delat izpit, pa sem bil ob 180 tisočakov, zdej moram pa še en motor kupit :huh: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posodu motor hočkotu on pa men; je hočo takoj rekel če se zložiš je tvoj ti pa meni denar  za novega :lol:

jaz posodim motor tistemu, ki mu zaupam

to si pa tko lepo napisal ;) ... :rolleyes:

no, to ne leti zdaj ravno na vaju, ampak pri taksnem dogovoru lahko pri nastanku pizdarije tudi pri dogovoru ostane :unsure:

a je imel kdo v praksi probleme s terjanjem denarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je imel kdo v praksi probleme s terjanjem denarja?

ja tezave smo imeli,......... ceprav kolega,.........

potem sm radikalno zacel razmisljati o tem kdo pravzaprav je tak moj kolega, da mu lahko v tej stvari popolnoma zaupam (financno kritje+zmoznost voznje), ter prisel do zakljucka da je takih za skoraj pol prstov na eni roki,........

ni kaj ocitno slaba druzba,........

pi es

zmanjsal kolicino kvazi kolegov na kolege rezultat=1/3 kvazikolegov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja se ne posoja in pika. Imam prijatelja, ki je zaradi tega ostal brez motorja. Končno je naredu izpit, posodu motor kolegu za probo po parkirišču, ta mu je pa motor spizdil in se razletu čist. Moj prijatelj ostal brez motorja in brez keša. Nauk te zgodbe je --> MOTORJA SE NE POSOJA!!! :angry:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali še bolje : motorja se ne posoja kretenom in ljudem, ki jih ne poznaš dovolj dobro, da bi jim lahko zares zaupal, da te ne bodo nategnili.

Kar se mene tiče - marsikdo mi je že posodil motor za sprobat, ker je vedu, da ga skor zihr ne bom razsul, pa tudi jaz sem ga že marsikomu, ker sem vedel, da ne bo težav, če ga razsuje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja se ne posoja in pika. Imam prijatelja, ki je zaradi tega ostal brez motorja. Končno je naredu izpit, posodu motor kolegu za probo po parkirišču, ta mu je pa motor spizdil in se razletu čist. Moj prijatelj ostal brez motorja in brez keša. Nauk te zgodbe je MOTORJA SE NE POSOJA

Tukaj ni tvoj prijatelj mona, ker je posodil motor, fant je pač prijazen in zaupljiv.... mona je njegov kolega, ker je motor ''spizdil''.....

Če ti nekdo posodi motor za probo...še ne pomeni, da moraš z njim narediti 100 km.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!