Skoči na vsebino

Novosti 2007


Erik

Priporočene objave

sej zato je pa ta tema da se limajo slike novosti.....niso to vse novosti .)

kjer bike je to, zadnji med slikami?

KTM :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm meni tole malo liči na photoshop, ne vse ampak ene par pa.

Še posebej tisti podpis luc1 mi je sumljiv, ker sem že večkrat videl photoshop spremembe z istim podpisom.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Khm, Šarc, tole najbrž ni novi Bandit ampak GSR 600, pri Panigazu v KR ga dobiš za 1.695 kSIT :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APRILIA pripravlja kup novosti, za sedaj so precej skrivnostni, no, najvili so notocikel (cestni) razreda 750 ccm!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tistega KTM super sporta, ni blo to ze 1x govora o tem na forumu? zna bit zanimiva stvar, ce bo tudi cena prava, bi se dalo kaj razmislat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tistega KTM super sporta, ni blo to ze 1x govora o tem na forumu? zna bit zanimiva stvar, ce bo tudi cena prava, bi se dalo kaj razmislat

Cena bo gotovo prava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvaljen Jezus da se je pred 60 in nekaj leti rodil Massimo Tamburini. Če tega deca ne bi blo, bi današnji in prihodnji nakedi (fazer 6 slečena, suzuki GSR slečen 600 in ta tanov 1200 al 1300 al kolk že bo, pa novi substituti za hornetke al kar pač že bo, edin kawasaki melje svojo oblikovalsko filozofij pri Z modelih)zgledal čist drugač. Ja, vse smo dožni enmu makaronarju. On pa že dela na tem kar se bo vozlo v letih 2010 naprej. neke odštekane supermoto zverine in nakedi, ki bodo z dandanašnimi očmi grdi ko... Ampak čas nagrajuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a yamah ne bo nič novih drugo leto?

kjer bike je to, zadnji med slikami?

Še ena fotka KTM-a RC8 (tudi ena tema je zanj že odprta, če se ne motim)

[attachmentid=79750]

post-6668-1156866976_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanimiva ugibanja (ER 1000n in ER 1000f, pa versys 1000 :rolleyes: )

Copy/paste:

Kawasaki have just launched pictures and details of the Versys 650. But our insiders have told us that Kawasaki are also in the process of developing a 1000cc parallel twin for a Versys 1000. Kawasaki will then also use the same engine for a ER1000N and F. These bikes will rival Yamaha TDM 900, BMW F800S and also V-twins such as Suzuki SV1000, Ducati Multistrada and others. Versys 1000 will most likely replace the current Suzuki powered KLV 1000. The new engine might already have been developed as we know that Kawasaki have planned to launch a surprise model early in 2007. Other Kawasaki news might involve a Z250 and a new learner legal 250 supermoto as well. TS/CG's by Robert O'Brien

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOVA 600 RR!! :wub:

http://powersports.honda.com/preview/

NI KAJ LEPA JE! :naughty:

Upam da se ji pridruži še nova VTR!! :worship: :worship:

lpT

Sprednji konec mi deuje kot, da bi zmešal zadnjo in predzadnjo generacijo R6-ke. Drugače pa moped zgleda super, da bi bila res še Firestorm takšna kot je gori na sliki :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!