Skoči na vsebino

Honda CB 1300 vs. Yamaha XJR 1300


cb1300

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Kakšna je razlika med modelom z vplinjači in novejšim einšpric. Verjetno novejši porabijo manj in tudi stroškov s čiščenjem vplinjačev ni!? Opažam pa, da nobena nima ABS.

Ljudje pišejo, da je motor precej težak, vendar ali je to tako moteče? Tudi Varadero, Caponord ,GS Adventure in ostali veliki motorji so težki, pa ljudje tega ne povdarjajo.

Baje naj bi bili problem dobiti nosilce za stranska kovčka. Je to res? Hepco Becker naj bi imel nekaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎26‎.‎4‎.‎2016 at 20:51, ponikipo pravi:

Mali Puig, po moje sem ga vzel od Alena ☺

ravno toliko, da ni treba mušic ven iz števcev drzat ..

A res?

Jaz ima Givi. Pa s temi vetrnimi sem naredil celo študijo. Eni previsoki pa je preveč turbolenc, če ga ni so kot praviš mušice, pa dež direkt... Je pa brez najtišje v čeladi in brez turbolenc in hrupa. Mogoče bom še kakega testiral. Če kdo rabi imam enega puig še doma. Je nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem s CB 1300 dobil neko višjo šipico. Hrup in turbolence okoli čelade... obup. Sem jo vrgel dol. Mušice se že vsake tolko počisti, dež se prevedri če ga je preveč, na splošno pa je boljš brez šipice. Precej manj butanja vetra v čelado in s tem poveznih neprijetnosti. Sprobal bi edino original Hondino, če bi jo kje zbrskal za neko normalno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Fadil pravi:

Kako pa se MRA obnese? Izgleda precej dobro.

Praviš da je brez še najbolje!?

Sem testiral MRA VTNB s tistim spojlerjem na vrhu. Ni mi ustrezala v nobeni poziciji. Na koncu sem kot jskrablin ugotovil, da je nižja boljša. Če bi dobil še kaj nižjega bi tudi potestiral. Sedej imam gor Givi A200.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A200 se obnese nekje na pol. Še vedno je čutiti turbolence. Ni pa ravno poceni mislim da pride okrog 60€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!