Skoči na vsebino

Prošnja za pomoč vsem motoristom


ThunderSeb

Priporočene objave

Na podlagi česa pa si dobil vrnjeno zavarovalno premijo?

Nek dokument si moral imet za zavarovalnico.

Novo polico, ali pa odjavljeno prometno(na katero se je ponavadi napisalo novega lastnika). Ne vem točno, kdaj se je menjal sistem.

Mogoče imajo še kopijo na zavarovalnici.

Vrnjeno zavarovalno premijo sem dobil na podlagi odjavljene prometne. Na tisto odjavljeno prometno se ni napisalo novega lastnika, to bi moral on storiti. V prejšnjem zakonu si potreboval odjavljeno prometno in uverjeno kupoprodajno pogodbo...in vse to on ima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od osnovnih stvari, ki jo je potrebno dokazati je, kdo je storil prekršek ali kaznivo dejanje. Policija nima niti najmanjšega dokaza da si to ti, le predpostavlja da bi lahko bil ti kot prejšnji lastnik motorja. Taka predpostavka ne velja in to moraš ponavljati vsak dan in na vsakem mestu. In pravzaprav policiji zagroziti zaradi maltretiranja in vznemirjanja. Najbolje v spremstvu odvetnika.

Začeli se bodo bistveno drugače pogovarjati in razmišlajtoi le o prekrških, povezanih z nevračilom tablice in podobno.

Jao, jao, organi pregona in vse naprej.

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in ugotovila, da je bil motor dne XXXXX prodan dotični osebi ter ti bo veselo napisala plačilni nalog za lažno prijavo.

Lej, prodal si motor 04' leta, pišeš da frajer še vedno s tvojo tablico fura okoli. Če je motor še vedno registriran, kako za vraga ga je lani ponovno registriral brez tvojega osebnega dokumenta? Če ga ni registriral, kako to, da te lani ni upravna enota pozvala, da vrneš tablico (včasih so to počeli).

Imajo kakšno fotografijo motorista in motorja? Kot so že napisali: je to sploh tvoj motor in ali imaš alibi za tiste dni (in ure), ko so bili storjeni prekrški?

V vsakem primeru mislim, da boš kaznovan, ker nisi pravočasno uredil prenosa lastništva.

http://www.amzs.si/data/pdf/4izjava.pdf Poglej ta obrazec in ti bo jasno, kako ga je registriral. Ne rabiš osebnega dokumenta niti podpisa lastnika. Samo svoj osebni dokument in svoj podpis. In to deluje, ker sem jaz tako registriral hčerki motor.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je meni čudno.

Odjavljena prometna in ne vrnjena tablica.

Saj to ni bilo možno.

Če nisi dal pleha na pult,

tudi odjave nisi dobil.

Če je novi lastnik, kupec, prevzel registrsko,

je moral biti tam in takoj urediti novo registracijo,

ali pa je šla tablica na čakanje ali pa v uničenje.

Od notarja ima dokument, da sem motor zares prodal in odjavil iz prometa.

Novi lastnik mi ni vrnil tablice, zato ga jaz nisem mogel odjavit iz prometa

Tudi to se mi zdi čudno.

Dve nasprotujoči si izjavi v istem prispevku.

Kaj je sedaj, si odjavil ali nisi?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[...ne rabiš osebnega dokumenta niti podpisa lastnika. Samo svoj osebni dokument in svoj podpis. In to deluje, ker sem jaz tako registriral hčerki motor.

to me čudi. sem bolj lene sorte in težko prenašam pomembne ljudi za šalterjem, zato največkrat

podaljšanje registracije zame opravi žena....

v kranju niti amzs niti alpetour ne podaljšata veljavnosti prometnega dovoljenja brez moje

osebne izkaznice in pisnega pooblastila, ki ostane tam. (čeprav lahko sedim v avtu, na motorju 10m od šalterja) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je meni čudno.

Odjavljena prometna in ne vrnjena tablica.

Saj to ni bilo možno.

Če nisi dal pleha na pult,

tudi odjave nisi dobil.

Če je novi lastnik, kupec, prevzel registrsko,

je moral biti tam in takoj urediti novo registracijo,

ali pa je šla tablica na čakanje ali pa v uničenje.

Tudi to se mi zdi čudno.

Dve nasprotujoči si izjavi v istem prispevku.

Kaj je sedaj, si odjavil ali nisi?

:?

Odjavil sem zavarovanje, za povrnitev premije, tablice pa nisem vrnil nikoli...mi je ni poslal nazaj, kot sem že napisal. Kljub klicarjenju in mnogim prošnjam je nikoli nisem dobil nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je meni čudno.

Odjavljena prometna in ne vrnjena tablica.

Saj to ni bilo možno.

Če nisi dal pleha na pult,

tudi odjave nisi dobil.

Če je novi lastnik, kupec, prevzel registrsko,

je moral biti tam in takoj urediti novo registracijo,

ali pa je šla tablica na čakanje ali pa v uničenje.

Tudi to se mi zdi čudno.

Dve nasprotujoči si izjavi v istem prispevku.

Kaj je sedaj, si odjavil ali nisi?

:?

To je tudi meni hecno :hmm: če nisi vrnil tablice, nisi dobil odjave iz prometa in nisi mogel dobiti od zavarovalnice denarja. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tudi meni hecno :hmm: če nisi vrnil tablice, nisi dobil odjave iz prometa in nisi mogel dobiti od zavarovalnice denarja. :yes:

Mene je to tudi begalo, samo tle (pod upravni postopki, 5 točka) KLIKNI,na AMZS pravijo da tablice po odjavi za nadaljno prodajo ostanejo na vozilu, razen tiste z izbranim delom označb.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smem nekaj dodati?

zakaj sploh razglabljate ali je to vse skupaj čudno ali ne. Vse kar človek prosi je, da če ga kdo pozna, da mu da informacije, katere si želi.

Če ne poznate te osebe, potem je pač ne poznate......... če je vse to res, verjetno tipu ni prijetno razlagat over and over again kaj, kako, komu, zakaj, kdaj.....

Sicer je fino, da tema ostaja vedno na prvi strani, da jo vsi novi preberejo, samo je pa tudi malo tečno, ker vsi delate neke špekulacije kaj bi lahko bilo res in kaj ne. Kaj je res in kaj ne ve samo lastnik tele teme (žal si nicka nisem zapomnila, pa se mi tudi ne da gledati), če mu zaupate, mu lahko pomagate sicer mu pač ne boste......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smem nekaj dodati?

zakaj sploh razglabljate ali je to vse skupaj čudno ali ne. Vse kar človek prosi je, da če ga kdo pozna, da mu da informacije, katere si želi.

Če ne poznate te osebe, potem je pač ne poznate......... če je vse to res, verjetno tipu ni prijetno razlagat over and over again kaj, kako, komu, zakaj, kdaj.....

Sicer je fino, da tema ostaja vedno na prvi strani, da jo vsi novi preberejo, samo je pa tudi malo tečno, ker vsi delate neke špekulacije kaj bi lahko bilo res in kaj ne. Kaj je res in kaj ne ve samo lastnik tele teme (žal si nicka nisem zapomnila, pa se mi tudi ne da gledati), če mu zaupate, mu lahko pomagate sicer mu pač ne boste......

Se podpišem pod to. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je to tudi begalo, samo tle (pod upravni postopki, 5 točka) KLIKNI,na AMZS pravijo da tablice po odjavi za nadaljno prodajo ostanejo na vozilu, razen tiste z izbranim delom označb.

lp

Kot ste lahko prebrali iz navedenega, se je motor prodal pred skoraj 2 letoma. V teh 2 sezonah sem zamenjal 2 motorja in osebno vozilo, se preselil na drugo lokacijo, imel za poštimat cel kup papirjev, pogodb, dovoljenj...sam ne vem kaj se je vse dogajalo...in zdaj se najdete pametnjakoviči ki mi solite pamet ''si odjavil ali nisi''?

Glede na to, da me iz upravne enote nikoli niso klicali, da sem komu kaj dolžan, sem verjetno vse pravilno porihtal...beri odjavil vozilo po predpisih. Sem vrnil tablico...kaj te vem, se ne spomnim, vrnil sem cel kup tablic, vsako sezono zamenjam motor...

Zato vas prosim, če nimate pametnejšega dela...dajte spregledat mojo prošnjo za pomoč...s tem mi res ne pomagate.

Morda se pa najde kdo, ki pozna motorista z motorjem Yamaha YZF 600R ThunderCat, MB-F9-50 iz okolice Celja, Laško, Konjice...in sem gor napiše ime in priimek. Vse ostalo zadržite zase...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodaj sliko ali pa napiši barvno kombinacijo, da bomo lažje okrog gledali in iskali. .)

Pa dodaj povezavo v temo Štamperli 03 sekcija.

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodaj sliko ali pa napiši barvno kombinacijo, da bomo lažje okrog gledali in iskali. .)

Pa dodaj povezavo v temo Štamperli 03 sekcija.

Prehitro je šel od hiše.... :whistle: ni imel časa slikat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato vas prosim, če nimate pametnejšega dela...dajte spregledat mojo prošnjo za pomoč...s tem mi res ne pomagate.

Morda se pa najde kdo, ki pozna motorista .... iz okolice Celja, Laško, Konjice...in sem gor napiše ime in priimek. Vse ostalo zadržite zase...

Hvala

Vse razumem, ampak glede na tvojo prošnjo za pomoč, si nas pa dobro napizdil. :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse razumem, ampak glede na tvojo prošnjo za pomoč, si nas pa dobro napizdil. :( :(

To je že peta stran...konkretne info. nobene...samo drkanje kako je bilo in kaj ni bilo in kako, da če ni bilo, bi bilo možno....človek ima kar močne živce....jaz ne bi prišla do druge strani bi vas že prej sterala..v k***...tako mu je pa Pupa mal pomagala, da ne bi računalnika čez okno zabrisal...ker človek rabi pomoč in se oklepa vsake možne biljke....vi mu pa koprive nastavljate.

No sam tok...žal, ne poznam niti se ne spominjam, da bi kje videla tvoj motor......sem pa dvignila temo na površje...mogoče jo bo pa opazil kdo, ki bo poznal tega, ki ti krati spanec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse razumem, ampak glede na tvojo prošnjo za pomoč, si nas pa dobro napizdil. :( :(

Ni mi jasno kaj misliš s tem??? Raje se posveti svoji ženski kot pa da glumiš in provociraš za stvar, o kateri se ti sanja ne!!!

Vidim da si eden takih kot storilec ki ga iščem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kaj misliš s tem??? Raje se posveti svoji ženski kot pa da glumiš in provociraš za stvar, o kateri se ti sanja ne!!!

Vidim da si eden takih kot storilec ki ga iščem...

Kaj pa, če sem jst?... :hmm:

Morda boš še kdaj rabil pomoč, pa ti nihče ne bo prisluhnil!

Poišči si ga sam, pa ne gnjavi drugih!!!

& Kar imava midva skupnega, je rojstni dan.

A hvala bogu, za razliko v letih!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kaj misliš s tem??? Raje se posveti svoji ženski kot pa da glumiš in provociraš za stvar, o kateri se ti sanja ne!!!

Vidim da si eden takih kot storilec ki ga iščem...

wow.... sicer se nisem strinjala s tem, da je bila sploh cela debata, samo prosim ne označuj ljudi za nekaj, če jih niti ne poznaš. Jaz fičota ne poznam, pa verjamem, da je izredno OK človek, že zaradi načina življenja itd.... če ne verjameš, si malo poglej njegovo www stran.

Pa to sploh ni poanta........ Enostavno ne moreš kar napizditi človeka in ga označiti za storilca nečesa, če ga niti ne poznaš...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če sem jst?... :hmm:

Morda boš še kdaj rabil pomoč, pa ti nihče ne bo prisluhnil!

Poišči si ga sam, pa ne gnjavi drugih!!!

& Kar imava midva skupnega, je rojstni dan.

A hvala bogu, za razliko v letih!

A je tebe kdo gnjavil??? A sem te prosil za komentarje??? A misliš da imam čas brat vso to solato???

Vse kar želim je ime in priimek tipa z mojo registrsko tablico...in to je vse!!!

Zakaj se sploh javljate tisti, ki ga ne poznate? A res nimate pametnejšega dela???

wow.... sicer se nisem strinjala s tem, da je bila sploh cela debata, samo prosim ne označuj ljudi za nekaj, če jih niti ne poznaš. Jaz fičota ne poznam, pa verjamem, da je izredno OK človek, že zaradi načina življenja itd.... če ne verjameš, si malo poglej njegovo www stran.

Pa to sploh ni poanta........ Enostavno ne moreš kar napizditi človeka in ga označiti za storilca nečesa, če ga niti ne poznaš...........

Kako lahko označiš nekoga, ki ga NE POZNAŠ za OK človeka?

Kaj pa če sem jaz svetnik v težavah? A pol nisem OK človek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en kiks! :o

Jaz ga pa poznam, pa ti ne povem! :P :D :D :D

Ti si mi faca!!!

Ampak ti vseeno želim, da ga enkrat najdeš!

Samo življenje, te bo moralo še veliko naučiti! :yes:

Sedaj grem pa raje v temo "O ljubezni na Dingl-dong", bo mnogo pametneje!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tebe kdo gnjavil??? A sem te prosil za komentarje??? A misliš da imam čas brat vso to solato???

Vse kar želim je ime in priimek tipa z mojo registrsko tablico...in to je vse!!!

Pojdi raje čimprej do odvetnika. To ,da ti dobiš tega tipa, ti dejansko ne bo nič pomagalo. Ker vidim, da si bolj vroče krvi, pa predvidevam, da ga iščeš, ker ga nameravaš malo obdelati s pestmi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!