Skoči na vsebino

Prošnja za pomoč vsem motoristom


ThunderSeb

Priporočene objave

Kako lahko označiš nekoga, ki ga NE POZNAŠ za OK človeka?

Kaj pa če sem jaz svetnik v težavah? A pol nisem OK človek?

ja lahko... ker najprej imam vse ljudi za OK, potem se mi šele zamerijo, če kaj takega naredijo.

Lej, boli mene ****** a si ti svetnik al si kriminalec itd...... te ne poznam in niti ne vem, če te hočem spoznati. Rabiš pomoč in upam, da jo boš dobil. Ampak ne moreš si pa privoščiti, da nadiraš folk po MS-ju samo zato, ker ni vse po tvojem okusu.........

No ja, pa saj itak ne boš dojel. Zavedaj pa se, da s tem pisanjem drugim, ki bi mogoče kaj vedeli le daješ en povod, zakaj ti ne bodo pomagali.............

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko... ker najprej imam vse ljudi za OK, potem se mi šele zamerijo, če kaj takega naredijo.

Lej, boli mene ****** a si ti svetnik al si kriminalec itd...... te ne poznam in niti ne vem, če te hočem spoznati. Rabiš pomoč in upam, da jo boš dobil. Ampak ne moreš si pa privoščiti, da nadiraš folk po MS-ju samo zato, ker ni vse po tvojem okusu.........

No ja, pa saj itak ne boš dojel. Zavedaj pa se, da s tem pisanjem drugim, ki bi mogoče kaj vedeli le daješ en povod, zakaj ti ne bodo pomagali.............

lp

kaki loji ste no...pa ka nemorte držat g_ _ _ _, če že neznate pomagat?! človek sam sprašuje in ne rab veleumnih motosvet glav, ki nimajo druzga dela kot da se neki šolane počutijo... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskrbi raje, da te ne bodo kaznovali po principu slikanja iz kangooja.. tvoj avto, posojen, položnico dobiš sam.

Pa dokler je še toplo, ti svetujem dnevne fure v laško iskat modela, pa pojdi za njim, dokler se ne prepričaš, kje je doma. Tam pokliči policijo, reči glejte, tu je oni, ko vam je sodelavca povozil in bo kibla hitro prišla.

Obstaja tudi možnost, da je model prebral tvoj post in že štriha motor, ali pa ga je porinil v savo, ker je videl, da nimaš do njega nič trdnega..

Vso srečo.

Slika ( vsaj simbolna) bi pa zares pomagala.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bedasto, ampak če bi jaz bil v tej situaciji, bi vzel dan, dva dopusta, pa tja kamor si ga prodal. Pa od hiše do hiše spraševati, če ga poznajo... Če drugega ne, eden se bo že spomnil takega divjaka, kje se vozi, pa od kje bi lahko bil.Smo šli enkrat s kolegi na tak način iskat nekaj v zvezi z enim K100. Tipa smo našli, tajil je. Pa je kolega bil videti bolj strašen in mu je zagrozil. V pol ure je bil denar na mizi. Namreč motor je kupil, nekaj ostal dolžan, potem pa se preselil. In pazi mali- sosedje niso vedeli kam se je preselil. Torej je bila cela Slovenija za preiskat... Ti pa veš kraj kje je. Ne vem, kaj naj si mislim. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem še jaz nekaj pripomnit....

Rekel si da si imel njegovo telefonsko. A si mogoče poskusil pri operaterju pridobiti naslov človeka, ki je takrat imel to številko? Če je takrat imel telefon na naročnino, ni šment, da ga nebi še kje v arhivu imeli.... Če je bil Mobi, pol bo to težje, čeprav se mogoče tudi to da izbrskat. :hmm:

Pa če boš spraševal pri telefonskih operaterjih, se oboroži s kakim papirjem od policije kot dokaz, zakaj to brskaš, nadeni si mil in obupan izraz (čeprav po zadnjih postih ne vem, če to sploh znaš) in se bo mogoče kaj izcimilo.

Čeprav bi mogoč že polcaji po sledi številke prišli do osebka.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni možno da ne gre za isto osebo, ki je leta 2004 ta motor kupila... ? Glede na to da 2005 ni naredil nobenega prekršak, letos pa se kar vrstijo. Po moje dost verjetno da ga je prodal naprej, kakšnemu večjemu 'divjaku'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem še jaz nekaj pripomnit....

Rekel si da si imel njegovo telefonsko. A si mogoče poskusil pri operaterju pridobiti naslov človeka, ki je takrat imel to številko? Če je takrat imel telefon na naročnino, ni šment, da ga nebi še kje v arhivu imeli.... Če je bil Mobi, pol bo to težje, čeprav se mogoče tudi to da izbrskat. :hmm:

V tem primeru je mogoče tip celo v telefonskem imeniku napisan ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni možno da ne gre za isto osebo, ki je leta 2004 ta motor kupila... ? Glede na to da 2005 ni naredil nobenega prekršak, letos pa se kar vrstijo. Po moje dost verjetno da ga je prodal naprej, kakšnemu večjemu 'divjaku'.

vedno bol se nagibam k tej ugotovitvi, da je lastnik motorja že tretja oseba.

...in iskal sem ga preko poznanstev na Mobitelu v LJ...žal mobi paket.

Tudi v Laškem sem že bil...po gostilnah ga ne poznajo, motor je marsikomu znan,po barvnem opisu lastnik pa žal nikomur.

Bo treba še it v Laško...

Hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, slej ko prej ga bomo že izsledili.. Najprej tipa, kateremu si prodal bajk. Če ga je prodal naprej, ni vrag, da ti ne bo povedal komu ga je,- razen če nima mirne vesti, pa je on tisti, ki dela te prekrške. Kaj pa vem, upajmo na srečen konec. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Hi!

Po naključju sem zašla na ta forum in naletela na tvojo težavo. Glede na to, da končujem pravni fax, ti lahko mogoče kako pomagam. Zadeva je zelo zanimiva in žal tudi zelo neugodna zate. Iz tega, kar si povedal ni namreč razvidno ali si motor v resnici odjavil ali ne. Ker se tvoje izjave nasprotujejo. Prav tako, mi ne gre skupaj, da bi ti notar overil pogodbo, če manjka pogodbi ena bistvenih sestavin, to so podatki o kupcu. Preko katerega posrednika si pa delal to? Ker omenjaš, da posrednika več ni, je moral sigurno biti opravljen stečajni oz. likvidacijski postopek.

Glede na to, da nujno potrebuješ pomoč, sem sigurna da mi boš podal odgovor (lahko tudi privatno sporočilo, glede na to, da gre za javne osebe). Upam, da ti bom lahko pomagala razrešiti problem.

Lep pozdrav

P.S. Za vsak problem se najde rešitev, ni vse tako črno kot izgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi!

Po naključju sem zašla na ta forum in naletela na tvojo težavo. Glede na to, da končujem pravni fax, ti lahko mogoče kako pomagam. Zadeva je zelo zanimiva in žal tudi zelo neugodna zate. Iz tega, kar si povedal ni namreč razvidno ali si motor v resnici odjavil ali ne. Ker se tvoje izjave nasprotujejo. Prav tako, mi ne gre skupaj, da bi ti notar overil pogodbo, če manjka pogodbi ena bistvenih sestavin, to so podatki o kupcu. Preko katerega posrednika si pa delal to? Ker omenjaš, da posrednika več ni, je moral sigurno biti opravljen stečajni oz. likvidacijski postopek.

Glede na to, da nujno potrebuješ pomoč, sem sigurna da mi boš podal odgovor (lahko tudi privatno sporočilo, glede na to, da gre za javne osebe). Upam, da ti bom lahko pomagala razrešiti problem.

Lep pozdrav

P.S. Za vsak problem se najde rešitev, ni vse tako črno kot izgleda.

Upam, da mu boš lahko kak pomagala.

Vso srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da mu boš lahko kak pomagala.

Vso srečo

Ja, zlasti ker se je vse skupaj odvijalo že pred skoraj štirimi meseci in je bila ThunderSebova zadnja aktivnost na forumu zabeležena 14 Sep 2006 ob 13:52.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!