Skoči na vsebino

Koliko je vredna Yamaha YZF - thunder cat?


Mali bik

Priporočene objave

Kolega prodaja Yamaho YZF Thunder cat, letnik 97, lepo ohranjeno, turistično voženo. Kakšno ceno naj postavi?

Upoštevajmo, da je glavna sezona!? Dobrodošle vse možne špekulacije... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksne gume? cca 50kSIT

kako dolgo registriran? cca 70kSIT

cez kako dolgo servis? cca 50kSIT (olje, svecke, veriga kit)

km niti ne toliko pomebni (al pa tudi ce bo kmalu potreben servis)

ohranjenost na splosno

Te zadeve zgoraj pomenijo cca 170kSITm, ce ni vse na novo porihtano. Npr. Jaz ga ne bi kupil za 1M SIT misim da majo tako ceno nekje v oglasniku. Prodal pa tudi ne za 830k SIT. Odvisno kako si ga kdo zeli prodat oz. kupit.

Za referenco:

Za mojega sem dal 1.4M SIT l.2000,

- 8.500km,

- nove gume,

- na novo registriran,

- narejen servis

- brez praske

Gledal sem pa enega za 1.37M SIT pa je bil podrsan, gume na polovici, brez servisa.

kaj konkretno pa ne bi znal ocenit

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je odvisno od stvari,ki ti jih je naštel loyo,če je vse tako kot mora bit,bi mu verjetno uspelo istržit 950.000sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo

Ko sem letos kupoval motor sem preizkusil tudi eno l97 s 17000 km ( se mi zdi ) pa je bla lepo ohranjena, neregistrirana, hotu je pa met 900k.

Pocasi mi bo ze zal da je nisem vzel, ampak glede na dogajanje na cesti mi je kr prav :(

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ce ga bo prodajov me lahko poklice, pa se bomo kej zmenil, ker iscem nekej podobnega, samo ce je motor dober da ni kej prikritega...

Aja pa da navs mislu da sem kaksen diler al pa kej takega cist za lastno uporabo..

Iz kje pa si...

Moja št : 041/793-293 - Robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za referenco... jz sm eno pozim prodal l.96/97 črno-srebrno, s knjižco, lepo ohranjeno, 20k km, gume za zamenat, servis za nardit, neregistrirano... za 1 MIO...

tko da letnik 97 sred sezone; če je lepo ohranjen pa okrog 1 MIO cena... je prov uredu nakup (pomojem)

Sicer pa thundercat-e glede na serijo 600 ccm mopedov kar lepo držijo ceno, kar pomeni da boš ob prodaji minimalno zgubil

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s to prodajo pa si zmagal, za razliko od onega ki je kupil :wink:

Sicer pa ce je motor lepo ohranjem res gre kot za med. Vsak da rajsi 100 cukov zraven pa me lep motor, kot pa celega pokotanega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!