Skoči na vsebino

Zajle med drevesi


Mitja99

Priporočene objave

v temi lahko sodeluje vsak, ki ve o čem se gre in kako stvari stojijo. se je pa tukaj usralo par filozofov in ljudi ki mislijo da je slovenski enduro sranje po gozdovih v popoldanskih urah.

lobo in brum brum bi se lahko udeležila kake enduro fure in potem govorila naprej, kake lokalne enduraše bosta že našla.

na cesti in makedamu lahko preverimo samo koga prej rit začne bolet :grrr

Ali lahko štejejo izkušnje z CZ175 iz leta 1982?

Sicer pa kot sem že napisal. Jokate sedaj, ko lahko delate skoraj vse, kar se vam zljubi po gozdovih in travnikih. Zato hitro na crosse in uživajte, dokler vam NSi ni postavila ograj. In legalnih zajl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lobo, nehaj izzivat. tudi moja malenkost se že kr nekej cajta voz na dvokolesnikih. mogoče še več časa kot ti. in ne počnemo vsega kar se nam zljubi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lobo, nehaj izzivat. tudi moja malenkost se že kr nekej cajta voz na dvokolesnikih. mogoče še več časa kot ti. in ne počnemo vsega kar se nam zljubi.

Misliš s tem sebe ali na splošno vse off road motoriste? Kajti nekateri so glede tega napisali:

...

(P.S.: Z cestnim motorjem ki ga imam, sproščam adrenalin, večinoma samo na dirkališčih, in neposeljenih območjih. Če, pa slučajno kak lovec v tistem trenutku prečka alsfaltt med levo in desno stranjo gozda, pa bog mu pomahaj)

(P.s.2: če pa gre za cross motor, pa se peljemo tudi po 100, 200 km daleč da najdemo lokacijo, kjer ni žive duše. Če pa SLUČAJNOO kje v tisti šumi preži lovec, pa samo bog mu pomahaj.)

...

tablco dol pa na full,ni kmetov ni srn men se jebe za use kmete in srnjake njihove govedi in lovce...gozd je sam moj :devil: ...

Če vidim lovca v gmajni, sam po gasu čez njega. :grrr

Maa kakšna policija take pijančke (lovce) bi mogla prefukat z njihovimi lastnimi puškami pol jim pa puške polomt. Policaji navjo nič nardil,sploh pa tam na kmeteh ne,k to so vse frendi z gostilne.

...

Ampak gospoda, žal, če dobim kakega tukaj pišočega čistuna ki mi bo kaj sral .. ne vem kasj bo.

...

Kot zadnje zaključujem temo : Stalno ko me bodo v gozdu dobili / predvidevajma 5 krat na leto / bom brez skrbi in z zadovoljstvom plačal tistih 5 jurjov kazni( če butli nočete poligona kjer bi to kasirali ).Enduro namreč ni šport za reveže !

V teh postih je hudo malo strpnosti do drugih in spoštovanja zakonov ter narave. Izgovori kot, če lahko kmetje rijejo s traktorji po zemlji in uničujejo naravo, zakaj ne bi smeli še mi, ne držijo vode. In ne vem kako to, da se prepoznaš v vsakem mojem postu, če pa pišeš, da se voziš po zakonu. Kje potem vidiš jabolko spora?

Zanima me koliko postov je dobil Sheriff na svojo ponudbo od vseh tistih, ki na veliko jokajo kako ni v Sloveniji niti enega enduro dirkališča?

Jaz pa vem za eno cross progo na Gorenjskem in še celo lastnika poznam. Pa bi se lahko vozili tam in bi bile strasti pomirjene, moj frend pa premožnejši. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti še ni prišlo iz riti v glavo da enduro in kros nimata nič skupnega razen podobnega izgleda motorja? :slap:

če osnovnih stvari ne ločiš res ne rabiš tukaj smetit.

v teh postih je kakšen napisan tudi iz provokacije, nekateri so replike ampak upam da se ne bomo zdej dajali in si metali neke citate pod nos, ker je brezveze. tudi jaz lahko grem nazaj gledat in citiram vse neumne poste drugega tabora in kaj pol? ehh

Popravljeno . Popravil kocka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v temi lahko sodeluje vsak, ki ve o čem se gre in kako stvari stojijo. se je pa tukaj usralo par filozofov in ljudi ki mislijo da je slovenski enduro sranje po gozdovih v popoldanskih urah.

lobo in brum brum bi se lahko udeležila kake enduro fure in potem govorila naprej, kake lokalne enduraše bosta že našla.

Saj, več kot "lokalnih endurašev" pri nas ni. :blush:

ti še ni prišlo iz riti v glavo da enduro in kros nimata nič skupnega razen podobnega izgleda motorja? :slap:

če osnovnih stvari ne ločiš res ne rabiš tukaj smetit.

v teh postih je kakšen napisan tudi iz provokacije, nekateri so replike ampak upam da se ne bomo zdej dajali in si metali neke citate pod nos, ker je brezveze. tudi jaz lahko grem nazaj gledat in citiram vse neumne poste drugega tabora in kaj pol? ehh

Točno tako.

Je pa dejstvo, da kake uradne enduro poti verjetno pri nas še hitro ne bo. Po drugi strani vem, da hodjo tut jodlarji k nam, nek KTM klub, prenočijo pri enem forumašu, ki ima tut gostilno, pol se pa furajo čist legalno bojda mal naokoli - ali pa tudi ne?

No, verjetno tut pr enduru obstajajo podzvrsti, a ne... ene bolj za pussyje, ene pa za 'taprave enduraše' ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš s tem sebe ali na splošno vse off road motoriste? Kajti nekateri so glede tega napisali:

V teh postih je hudo malo strpnosti do drugih in spoštovanja zakonov ter narave. Izgovori kot, če lahko kmetje rijejo s traktorji po zemlji in uničujejo naravo, zakaj ne bi smeli še mi, ne držijo vode. In ne vem kako to, da se prepoznaš v vsakem mojem postu, če pa pišeš, da se voziš po zakonu. Kje potem vidiš jabolko spora?

predvsem mislim sebe in une ki se skupaj vozimo. ostalih žal ne poznam..

jabolko spora pa vidim predvsem v takih kot si ti, ki vsako reč ki je drugačna od vas odločno odklanjajo.

nekje sem zapisal, da nimam problemov z lovci in ostalimi uporabniki narave. ampak počasi mi že preseda, da moram vedno jaz dajat ušesa dol in se posipat s pepelom, vse v imenu miru, ko srečujem občutljive osebke (tvoje baže) čeprav vem, da nisem sam popolnoma nič kriv..

moje povabilo pa še vedno velja.

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno nima smisla. tle poteka boj proti enduru, ki je prav neumen, kot če bi si človek z rakom stiskal mozolj da bi lepše zgledal.

prvi problem ki bi ga lahko rešili je ta http://www.breathingearth.net/

ko grem mimo kamnoloma je 500m okoli vse belo, 3/4 poti katere uporabljam imata dve kolesnici(traktor ali terenec) tako da tudi uničevanje podrasti odpade(vsaj na mojem koncu), ne vem, jaz sem igla v seniku problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jabolko spora pa vidim predvsem v takih kot si ti, ki vsako reč ki je drugačna od vas odločno odklanjajo.

nekje sem zapisal, da nimam problemov z lovci in ostalimi uporabniki narave. ampak počasi mi že preseda, da moram vedno jaz dajat ušesa dol in se posipat s pepelom, vse v imenu miru, ko srečujem občutljive osebke (tvoje baže) čeprav vem, da nisem sam popolnoma nič kriv..

Zgleda da enim nikoli ni bilo in nikoli ne bo jasno, da oni izvajajo svojo dejavnost zakonito. Ti pa če se voziš izven poti nezakonito. Zato se moraš ti podrejati njim! Ko pa ne boš kršil zakona - šele takrat si enakopraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam dokažem vašo nesposobnost karkoli organizirati, bom naslednjo spomlad organiziral enduro dirko v okolici Ptuja.

Me zanima, koliko od vas tu jokajočih se bo pripeljalo vozit in koliko tukaj jokajočih bo pripravljenih plačati tistih 5 čukov štarnine.

Sem skoraj prepričan, da bo več Avstrijcev, kot pa vas, zajokanih maminih sinkotov, ki ne znate drugega, kot jokati, kako so lovci zajebani, pa penzionisti, ki hodijo na Šmarno goro, da so preobčutljivi, ker nočejo, da se z odprtimi rori vozite mimo njih.

Lahko pa se gremo takole:

Dajte jo tudi vi organizirajte.

Pa da vas vidimo.

Meni bo uspelo.

In bom sam.

Vas pa je tukaj najmanj 20.........

Ajde junaki, bo padla stava, ali pa boste spet šli jokat, da vas napadam in izzivam???

Pa še nekaj:

Na moji dirki bo HHV skuhal golaž. Ga zna odlično narediti.

:grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa tudi jaz pridem (sicer brez motorja) in bom horjotov asistent pa, da vas vidim .)

Celo blizu mi je kraj dogodka.

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., bom naslednjo spomlad organiziral enduro dirko v okolici Ptuja.

...

Pa še nekaj:

Na moji dirki bo HHV skuhal golaž. Ga zna odlično narediti.

:grim :grim

Pridem. Če ne dirkat, pa na golaž in čvek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da enim nikoli ni bilo in nikoli ne bo jasno, da oni izvajajo svojo dejavnost zakonito. Ti pa če se voziš izven poti nezakonito. Zato se moraš ti podrejati njim! Ko pa ne boš kršil zakona - šele takrat si enakopraven.

preberi moj komentar še enkrat, mgoče boš ugotovu, da nisem nikjer napisal, da vozim izven poti.

pa vseeno jih poslušam.

hotel sem samo to povedat, da mam dovolj tega poslušanja in sebe dajanja v podrejen položaj s ciljem ljubega miru.

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberi moj komentar še enkrat, mgoče boš ugotovu, da nisem nikjer napisal, da vozim izven poti.

pa vseeno jih poslušam.

hotel sem samo to povedat, da mam dovolj tega poslušanja in sebe dajanja v podrejen položaj s ciljem ljubega miru.

Če ti kdo teži zaradi vožnje po cestah, ga pošlji v PM. Takšen človek ni čisto dihtig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam dokažem vašo nesposobnost karkoli organizirati, bom naslednjo spomlad organiziral enduro dirko v okolici Ptuja....

Če misliš tole resno, stavim gajbo pira proti tebi in držim pesti, da ti bo uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako z moje strani, za začetek pa seveda lahko napišeš kako si si progo zamislil in po kakšnem pravilniku bo stvar izpeljana.

ker pa je več kot očitno da si poln sran.a, se komot lahko nehaš oglašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam dokažem vašo nesposobnost karkoli organizirati, bom naslednjo spomlad organiziral enduro dirko v okolici Ptuja.

Me zanima, koliko od vas tu jokajočih se bo pripeljalo vozit in koliko tukaj jokajočih bo pripravljenih plačati tistih 5 čukov štarnine.

Sem skoraj prepričan, da bo več Avstrijcev, kot pa vas, zajokanih maminih sinkotov, ki ne znate drugega, kot jokati, kako so lovci zajebani, pa penzionisti, ki hodijo na Šmarno goro, da so preobčutljivi, ker nočejo, da se z odprtimi rori vozite mimo njih.

Lahko pa se gremo takole:

Dajte jo tudi vi organizirajte.

Pa da vas vidimo.

Meni bo uspelo.

In bom sam.

Vas pa je tukaj najmanj 20.........

Ajde junaki, bo padla stava, ali pa boste spet šli jokat, da vas napadam in izzivam???

Pa še nekaj:

Na moji dirki bo HHV skuhal golaž. Ga zna odlično narediti.

:grim :grim

ne bi rad neke kompliciral pa to ampak mam samo 1 mičken mičken komentarček. nekaj je 1no dnevna dirka nekaj pa statično dirkališče oz. poligon.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti kdo teži zaradi vožnje po cestah, ga pošlji v PM. Takšen človek ni čisto dihtig.

In on te potem pošlje nazaj v 3 PM. In potem, vrneš s 6 PM?

Se ti ne zdi, da se take reči najlepše uredijo na miren način? Lepo na mobitelu odtipkaš številko policijske postaje in prijaviš oviranje.

Smo imeli podoben primer. Po nekajkratnih konfliktih je šel možakar (ko je že prekršil pogojno) malo z na hrbtom zavezanimi rokavi na mesečni "dopust". Pred tem pa je napeljeval zajle, verige, podiral drevesa na pot, se metal pred avtomobile, grozil ipd.

enako z moje strani, za začetek pa seveda lahko napišeš kako si si progo zamislil in po kakšnem pravilniku bo stvar izpeljana.

ker pa je več kot očitno da si poln sran.a, se komot lahko nehaš oglašat.

Da bi samo prvi del stavka objavil, ostalo pa zadržal zase, to ne bi šlo?

Je problematična glava v podpisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam dokažem vašo nesposobnost karkoli organizirati, bom naslednjo spomlad organiziral enduro dirko v okolici Ptuja.

Me zanima, koliko od vas tu jokajočih se bo pripeljalo vozit in koliko tukaj jokajočih bo pripravljenih plačati tistih 5 čukov štarnine.

Sem skoraj prepričan, da bo več Avstrijcev, kot pa vas, zajokanih maminih sinkotov, ki ne znate drugega, kot jokati, kako so lovci zajebani, pa penzionisti, ki hodijo na Šmarno goro, da so preobčutljivi, ker nočejo, da se z odprtimi rori vozite mimo njih.

Lahko pa se gremo takole:

Dajte jo tudi vi organizirajte.

Pa da vas vidimo.

Meni bo uspelo.

In bom sam.

Vas pa je tukaj najmanj 20.........

Ajde junaki, bo padla stava, ali pa boste spet šli jokat, da vas napadam in izzivam???

Pa še nekaj:

Na moji dirki bo HHV skuhal golaž. Ga zna odlično narediti.

:grim :grim

pridem vozit, ampak zgolj zaradi svojeglavosti in izjemne občutljivosti pom pizdu 300/uro.

pa še vsaj 2 sotrpina prvlečem s sabo.

edina reč, ki me bo potolažla bo mogoče horjotov golaž.. pa če kšn šnops za kurajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi samo prvi del stavka objavil, ostalo pa zadržal zase, to ne bi šlo?

Je problematična glava v podpisu?

ker na kao fino dodelano pa vseeno primitivno provokacijo nima smisla drugače odgovort.

itak pa je najbolš ignorirat, ampak potem mogoče kdo drug ne bo vedel, da se tip le šali na tuj račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede postov na prvi strani

zajle, ja super, da si nekdo razčefra čutarico itd... zakaj enostavno ne naredijo 4 tablice "prepovedana vožnja z motorji na tem območju" pa jih nabijejo na drevesa okoli.. ja ja smešno :doze: ampak tisti ko ma vsaj malo odnosa se tam pač nebo več vozil.. Vse ostalo je njegov problem če bo nadaljeval in jo skupil na kak drugačen način. (primitivno razmislanje??) isto kot bi men šov sosed na kurac zaradi njegovega psa, pa bi mu sedaj nevem kaj nastavil, mino?

Popravljeno . Popravil Froš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker na kao fino dodelano pa vseeno primitivno provokacijo nima smisla drugače odgovort.

In po čem sklepaš že vnaprej, da je to provokacija? Oz, glede na odgovor kot si ga podal celo trdiš to in zajebavaš človeka, ki vam hoče nekaj dojazati?

Je tudi moja obljuba, da bom v primeru dogodka kuhal golaž, primitivna provokacija?!

Ja marsikaj v teh postih je primitivnega! A moje in Presenečenja obljube sigurno ne!

Preden ljudi tako grdo obtožuješ, jih najprej spoznaj! Na forum pa piši kot razmišljujoč polnopraven udeleženec in ne kot nekdo ki forum uporablja za pljuvalnik. Lahko pa greš v Kozlalnico nekaj tem nižje!

Pa na prvo vprašanje bi prosil odgovor!

... zakaj enostavno ne naredijo 4 tablice "prepovedana vožnja z motorji na tem območju" pa jih nabijejo na drevesa okoli..

To se že nekaj let nazaj naredili in zapisali v zakon in odredbo! In kot polnoleten udeleženec prometa, oz mladoleten z izpitom (če si nad 16let ipd.), si ju dolžan poznati!

Tistim, katerim pa to ni dovolj, je pa seveda treba nabiti tablice. Samo se še nisem odločil ali na čelo ali na hrbet! Zaleglo jim tako ne bi nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni po dolgem času. Imam eno vprašanje in kljub temu, da bo to v zadnjem času na tem forumu težko, bom hvaležen le za odgovore brez moraliziranja.

Torej: ali mi kdo lahko pove česa te v RS lahko obdolžijo, če se voziš po gozdu po potoku in kolikšna je kazen?

Oseba, ki bi hipotetično kaj takega lahko bila zagrešila, ne bere tega foruma, tako da bo vsakršno hipotetično moraliziranje izzvenelo v prazno, prenesel ji bom le koristne informacije, da bo glede na svoja mlada leta malo manj prestrašeno lahko zaspala.

Hvala in sončen pozdrav vsem,

DS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!