Skoči na vsebino

Zajle med drevesi


Mitja99

Priporočene objave

Dex, nekako se mi ne zdi smešno! Kot tudi zajla ne!

Malo heca more bit :) Drugače vem da ni smešno, prej žalostno, da se tako dogaja po svetu.. .)

Hehhhhe :D Batzajle med drevesi. B) :P

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še vprašanje: Če oni delajo pizdarijo, ali jo lahko potem počnete tudi enduraši? Zanimivo šlepanje na pizdarijah drugih, zanimivo!

horjo,če pogledaš eno stran nazaj,boš vidu kaj sem napisal v naslednjem postu .)

drgač pa pohvale,ker se ti ljubi odgovarjat vsem,k majo karkol povedat čez lovce. clo tolk,da se mi ne da več vsega brat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in seveda lada niva spljoh ne uniči tolko kukr nadebudni motokrosisti in enduraši, ki s(m)o mimogrede sami bedasti, zafrustrirani tipčki nesposobni se vozit po kros pistah.

ma ni bla debata o zajlah, mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, Braneta spet žulj boli!

Lej, mislim, da bi bilo mnogo manj težav z raznimi zajlami, če bi bile vožnje po naravnem okolju, mislim predvsem na poti, kolikor toliko umirjene. Tako z Lado NIvo ali z kakšno endiro mašinco se da voziti kulturno, brez razkopavanja terena. Za menoj boš težko našel razkopan teren, pa prakticiram oba načina vožnje po gozdnih poteh. Pač če ni nujno za premagovanje kakšnih res strmih poti, je moja vožnja z minimalnim gasom.

Ker pa se marsikdo z vožnjo po poljih in gozdovih sprošča, ne pa le prevaža, je običajni tempo takih voznikov nekako drugačen in moteč. Tak, kakršen bi spadal bolj na cross pisto. Dodamo potem še aroganten odnos vsaj nekaterih od njih in potem imamo zajle med drevesi. Pa kdorkoli jih že napelje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in seveda lada niva spljoh ne uniči tolko kukr nadebudni motokrosisti in enduraši, ki s(m)o mimogrede sami bedasti, zafrustrirani tipčki nesposobni se vozit po kros pistah.

ma ni bla debata o zajlah, mogoče?

Imam pri hiši nivo in dva enduro motorja. Nis(m)o vsi zgoraj našteto.

Aja, debata je o zajlah (in ostalih pizdarijah na poteh). Policija se je že dvakrat pripeljala do mene poizvedovat, ker so jagri dvakrat naleteli na žeblje na gozdnih cestah in predrli gume. Ta zadnji celo, ko se je peljal k svojemu vikendu.

HHV daj idi ti v penzijo.

Je v penziji. Zakaj pa misliš, da ima toliko časa viset na forumu in še na jago hodit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV daj idi ti v penzijo.

hotjo definitivno ni za v penzijo in ima popolnoma razčiščeno pod (lovsko) kapo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ce oni to delajo pol valda ne daje to tut nm pravice delat,samo dejstvo je da usi pa enak unicujemo hosto stem da pac jest puščam za sabo mal razmetano zemlo,lovci pa na kile svinca iz vasih sibr...tko da nam jest ratu ksn aktivist za zivali...pa naslednic k boste medveda jagal vm skaku pred puske pa se boste enak bedast pocutil...drugac pa nevrjamem da moja husa povzroca ekolosko opustošenje in paranojičen strah pri živalih.ŠE NAJMAN MI BODO PA TO GOVORIL LJUDJE K POBIJAJO ŽIVALI ZA UŽITEK.pa pokanje iz pusk to je pa tut poplnoma naravna zadeva...Fntje gdaj gremo eno hard turo dejte ksn pm napisat

Popravljeno . Popravil bboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ce oni to delajo pol valda ne daje to tut nm pravice delat,samo dejstvo je da usi pa enak unicujemo hosto stem da pac jest puščam za sabo mal razmetano zemlo,lovci pa na kile svinca iz vasih sibr...tko da nam jest ratu ksn aktivist za zivali...pa naslednic k boste medveda jagal vm skaku pred puske pa se boste enak bedast pocutil...drugac pa nevrjamem da moja husa povzroca ekolosko opustošenje in paranojičen strah pri živalih.ŠE NAJMAN MI BODO PA TO GOVORIL LJUDJE K POBIJAJO ŽIVALI ZA UŽITEK.pa pokanje iz pusk to je pa tut poplnoma naravna zadeva...Fntje gdaj gremo eno hard turo dejte ksn pm napisat

Pok od puške traja delček sekunde. Če bi kdaj bil zraven ko pride to teg bi vedel, da je res da se ob njem narava trenutno vznemiri. Takoj za tem v par sekundah pa je spet čista tišina in vse mirno kot je bilo pred njim. Ko pa kaki cepci s polnim gasom letajo pogozdu in 100 db pa divjad že par kilometrov pred njimi beži in se sploh ne ustavlja dokler zvoka spet ne sliši. Tudi ne vem kako lahko primerjaš tihi zvok avta (ki se ne more peljati povsod) in ropot motorja (po možnosti z odprtim izpuhom), ki lahko pelje tudi čist med drevesi in sploh ne rabi poti v vseh smereh (le redke ovire ga zmotijo).

Navsezadnje pa lovci v gozdu puščamo šibre in svinec legitimno in imamo podlago v zakonu, ti pa s svojim ritjem zemlje puščaš drek za sabo popolnoma brez vsake zakonske podlage.

HHV daj prosim nehaj se spuščati v debato s takimi, ki sploh še niso mentalno odrasli. Večina jih itak niti vseh postov (še posebej daljših) ne prebere, ker se jim enostavno ne da. Ti pa se brez veze trudiš. Tisti kateri so želeli razumeti imajo v tej verigi opisanih strani (še posebej v temi v drugi kategoriji) že itak dovolj komentarjev in si jih lahko preberejo, tisti ki pa nočejo razumeti pa itak nikoli ne bojo.

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je da večina v enduru vidi samo prdenje med drevesi in le zato, ker vas/jih ta "šport"(ki ima ponuditi veliko več) ne zanima niti tistim, ki pa jih ne privoščite. namesto da bi bilo neko sobivanje in da bi imeli celo koristi eni od drugih se je lažje postrani gledat. všeč mi je, da pa le niso vsi taki zafrustrirani bedaki in se tudi v gozdu, vasi, poti najde kdo, ki zna dve prijateljsko povedat in se gre potem svojo pot naprej z dobrimi občutki.

če se je pa že iz principa nestrpni potem se seveda ob vsakem srečanju to samo še bolj napihuje.

podobno kot se dogaja z istospolno usmerjenimi, manjšinami, drugače politično opredeljenimi, drugačemislečimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ganges, imaš res!

Jih prepuščam njohovem jokcanju kako so ogroženi in neškodljivi in ah in oh, vsi ostali packi pa jim hočejo igrače vzeti. Jih prepuščam zajlam, kmetom, policajem, jagrom, kirurgom grobarjem in gobarjem. :P :P

Čao! :yea1: Grem na jago! Medvede šuntat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao! :yea1: Grem na jago! Medvede šuntat!

Sam da ne boš zajl napenju med drevesa. :lol1:

HHV pa ne zameri, malo heca pa mora bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :hmm: Kaj! Še vedno ste pri zajlah in drevesih? A ja! Pa pri lovcih in medvedih...

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, ampak iz tvojih prispevkov marsikdaj veje taka mrznja do drugace mislecih, da bi se lahko malo zamislil. Na nedokoncani obvoznici bi jih dal postreliti, jim kopal jame z koli, v podpisu imas tudi cudno misel. Tak obcutek imam, da ni vec dalec do zajle med drevesi (v Podutiku?). Se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orožje iz tvojega avatarja in imena bi tudi bilo primerno za učenje discipline :naughty:

Orozje iz avatarja je bilo primerno za ucenje zemljepisa (nasi dedje so ucili lahe, kje je meja) na soski fronti. Drugace pa iz mojih postov ni razbrati kake nasilnosti, sem bolj pacifisticno razpolozen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, ampak iz tvojih prispevkov marsikdaj veje taka mrznja do drugace mislecih, da bi se lahko malo zamislil. Na nedokoncani obvoznici bi jih dal postreliti, jim kopal jame z koli, v podpisu imas tudi cudno misel. Tak obcutek imam, da ni vec dalec do zajle med drevesi (v Podutiku?). Se motim?

Motiš se.

Če bi malo gledal kakšne smajlije in kje Horjo uporablja in na katere poste odgovarja, potem bi tudi razumel, zakaj kje kakšno močnejšo napiše. Zato, ker je na začetku lepo napisal, kaj je po zakonu in kaj ne, kaj je prekršek in kaj je kaznivo dejanje in kako gre z odgovornostjo. A v nekatere betice to očitno ne gre zlahka ali pa ne gre nikakor. Ker je težko dojeti, da je vožnja z motorjem po večini gozdnih površin protipravno dejanje, tako kot nastavljanje zajle. Seveda ne gre za isto kategorijo kršitve zakona, vendar v obeh primerih govorimo o zavestnem kršenju zakona.

Vse skupaj me spominja na zgodbo o varnosti in glasnih izpuhih - "Jaz si bom montiral odprt izpuh, ker sem tako bolj varen." Da je to v nasprotju s predpisi in da je tak izpuh moteč za okolico - to pa ni moj problem, ane? Jaz, jaz, jaz in samo jaz... Nope, svet je preveč onesnažen s homo sapiensi, da bi to funkcioniralo kar tako.

In kolikor vem - kadar primerjate lovce in enduraše, imajo lovci, za svojo dejavnost, vso podlago v zakonodaji. Poleg tega ni tako lahko postati lovec. Za enduro/kros motor je pa potrebna samo zadostna vsota denarja pa si ga lahko takoj lastiš in hop, že letiš po gozdu. Na koncu se, kot vselej, vse konča pri odgovornosti. Odgovornosti do sebe in do drugih. To kar premlevamo tudi po drugih temah in kar je nekaterim tako hudičevo težko razumeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!