Skoči na vsebino

Zajle med drevesi


Mitja99

Priporočene objave

Pametno :) Tudi Onkel PEPE je že navsezgodaj naredil dobre pol kile "svojega", takole po filingu.

bravo! problem nastopi le, če meni zmanjka gozda in tebi papirja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo! problem nastopi le, če meni zmanjka gozda in tebi papirja.

Razsoden človek za take zadeve pač pravočasno poskrbi. In nimam osnove, da bi dvomil v tvojo razsodnost. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O danes nam je stezice fest namočilo da bo moja enduro competitionka bolše po vlakah držala.Enduraši lep vikend vam želim in ne se sekirat če vam kdo smradi.O gozdna zemlja kako si brhka!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razsoden človek za take zadeve pač pravočasno poskrbi. In nimam osnove, da bi dvomil v tvojo razsodnost. :)

ehehe

občutki so mutualni.

BOJZ, enake želje, lepa grupa se že zbira na gričih okoli barja, ki komaj čakamo žaganje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem zadnjič na poti v hribe srečal enega enduraša. 4t, to je vse kar znam povedat o motorju. Se ga je slišalo že od zadaj, izza ovinka. Ko me je zagledal, je lepo zmanjšal, na čisto malih obratih počasi peljal mimo mene in tudi naprej od mene. V glavnem, lepo počasi in po potki, kar se mene tiče, čist legalno in ok.

Popravljeno . Popravil Matic7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede teh zajl in podobnega.... :angry2:

Glede lovcev, pa grem glavo stavit da je tudi kakšen motorist lovec, pa naj povem naslednje. Naj bi bili varuhi gozdov, pa še zdaleč niso. Ker če bi bili, potem ne bi bila naša zakonodaja tako mila glede onesnaževanja gozdnih površin. Če stari razpadajoči avto stoji na moji zemlji v gozdu mi pa še sodišče nič ne more. Jah... se pa je na "moji" zemlji. Res je, onesnažuje pa še dva hektara gozda zraven.

Da ne govorimo o črnih odlagališčih globoko v gozdovih.

Živali pa streljajo samo zato, ker imajo potem razlog za veselico in postavljajne pred kolegi. Strinjam se, da je treba bolane živali odstraniti in na tak način poskrbeti za prostor ostalim. Samo streljanje za zabavo pa ne bi smelo biti dovoljeno. No... malo sem :topic:

V vsaki občini bi se lahko postavila proga za kros. sej pa to tudi ni taka huda kar se financ tiče. Pač odredi se del gozdne površine, kjer se lahko postavi proga, ostalo pa bodo že klubi poskrbeli, več ali manj s prostovoljnim delom.

Za takšne stvari pa bi morali naši vrli represivni organi kaznovati celo lovsko družino, potem pa bi že oni sami interno nardili red in mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takšne stvari pa bi morali naši vrli represivni organi kaznovati celo lovsko družino, potem pa bi že oni sami interno nardili red in mir.

:lol1: :lol1: :lol1:

In drugič, ko bo en motorist napravil prekršek moramo kaznovati cel njegov klub ali pa vse motoriste pa naj potem oni red napravijo.

Kako se lahko lepo nasmeješ, ko eni take neumnosti klatijo :OK:

Ti praviš, da če imaš avto v svojem gozdu, da ti nihče nič ne more. Kaj pa če jaz kak štrik napnem v svojem gozdu in rečem, da ga imam pač priložnostno za sušenje opranega perila,... In tako se ta krog nadaljuje,..........

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah dejstvo je da ne eno niti drugo ni uredu mislm da ns je vecina kle iz vasi in usi vemo da zmer kdar se kej ustreli je zurka :grim prav tako pa da norenje med drevesi ni glih za u mirno okolje.sam zajle to je pa ze ogrozanje zivljenj,tko k da bi kmetu bomobo nastavu v zamljo,al pa lovcu saboteru pusko da bi mu jo v rokah raznesl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah dejstvo je da ne eno niti drugo ni uredu mislm da ns je vecina kle iz vasi in usi vemo da zmer kdar se kej ustreli je zurka :grim prav tako pa da norenje med drevesi ni glih za u mirno okolje.

Če kdo nori med drevesi so to v prvi vrsti pijani jageri ki preganjajo in streljajo nemočno divjačino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en joker, ki je mantlno na ravni...... Torej na tisti ravni, ki se je sposoben vokalno spopasti s kaj jaz vem, osnovnošolci? Daj če že misliš biti pameten in debatirati si vsaj dejstva preberi. Će ne pa raje za svoj intlelekt svoj komentar obdrži.

Perovič prej pa kot kaj sploh pišeš pa se slovensko nauči. A si mogoče kak ausleneder al kaj da ne veš materinega jezika? In tak lolek bi rad resno debatiral. Hvala bogu da nas tu pa tam kdo nasmeje! :D Vsaj da se nekdo najde ki nas v smeh spusti.

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Daj če že misliš biti pameten in debatirati si vsaj dejstva preberi. Će ne pa raje za svoj intlelekt svoj komentar obdrži.

...

:lol1: Ganges, ti si pa za hece! Da bi povprečen Motoskretovec prebral dejstva in argumentirano debatiral??? :doze:

Ganges, Ganges, ti si res večni optimist! .)

Povprečni Motoskretovec se pač priključuje čredi ovac, ki bleja v tri krasne v tisto smer, kamor je začela najbolj blesava od njih! In zato se ta čreda tukaj tudi stalno veča. Ker je tako lepo v zboru blejati in pri tem pač ni treba razmišljati. Pač prideš do svojega glasu brez najmanjšega truda in brez pekoče bolečine v prostoru za možgane! :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa nabrž spadaš v kategorijo nadpovprečnežev :naughty: :whistle:

Nad ali pod levo ali desno naprej ali nazaj, to je vprašanje. V sredi tega kroga povprečnih ovčic pa niti ne želim biti. :P

Hja, kakšni dve leti nazaj sem bil čisto običajen in povprečen kar se tiče motosvetovih motoristov.

Kaj neki se je sedaj zgodilo, da temu ni več tako? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad ali pod levo ali desno naprej ali nazaj, to je vprašanje. V sredi tega kroga povprečnih ovčic pa niti ne želim biti. :P

Hja, kakšni dve leti nazaj sem bil čisto običajen in povprečen kar se tiče motosvetovih motoristov.

Kaj neki se je sedaj zgodilo, da temu ni več tako? :blink:

Uf Horjo, tako zelo boleče resnična, dolgo te nisem bral kolega po stažu, pa vidim, da glede na zadnje dva posta.....še vedno enako misliva....celih črev pa nimam več časa prebirati, predvsem zaradi tega, kar si napisal zgoraj....Mej si ga :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Spet en joker, ki je mantlno na ravni...... Torej na tisti ravni, ki se je sposoben vokalno spopasti s, kaj jaz vem, osnovnošolci? Daj, če že misliš biti pameten in debatirati, si vsaj dejstva preberi. Će ne, pa raje za svoj intlelekt svoj komentar obdrži.

Perovič, prej pa kot kaj sploh pišeš, pa se slovensko nauči. A si mogoče kak ausleneder al kaj, da ne veš materinega jezika? In tak lolek bi rad resno debatiral. Hvala bogu, da nas tu pa tam kdo nasmeje! :D Vsaj da se nekdo najde, ki nas v smeh spusti.

jáger -gra m (á) pog. kdor se ukvarja z lovom; lovec: družiti se z jagri; za jagre značilno pretiravanje (iz Slovarja slovenskega knjižnega jezika).

Pa lepo nakladanje še naprej... :zzz:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad ali pod levo ali desno naprej ali nazaj, to je vprašanje. V sredi tega kroga povprečnih ovčic pa niti ne želim biti. :P

Hja, kakšni dve leti nazaj sem bil čisto običajen in povprečen kar se tiče motosvetovih motoristov.

Kaj neki se je sedaj zgodilo, da temu ni več tako? :blink:

Ja zdaj si pa postal preveč pameten za motosvet.

Ja zdaj si pa postal preveč pameten za motosvet.

verjetno bo to da si jager,vi ste pa tak na višji stopnji.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdaj si pa postal preveč pameten za motosvet.

verjetno bo to da si jager,vi ste pa tak na višji stopnji.

A te možganska revma trga?

Če ti kaj ne paše v HHVjevih postih to ovrži z argumenti. S takšnimi izjavami samo dokazuješ, da so jagri res na višji stopnji kot ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

jáger -gra m (á) pog. kdor se ukvarja z lovom; lovec: družiti se z jagri; za jagre značilno pretiravanje (iz Slovarja slovenskega knjižnega jezika).

Pa lepo nakladanje še naprej... :zzz:

D.

hehe .)

res številni nesojeni profesorji slovenskega knjižnega jezika

in bolniki ki odobravajo nasilna dejanja.

sramota...

graje vredno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje zajle gor zajle dol umes pod drevesi,kokr kol da boste mene ustavl boste rabl precej vec k zajlo!!! :devil::krneki: :devil:

pa fantje hoste so godne še ni kol ni bil tak uzitek po razmocenem vozt k dons,tri ure hard endura no dobr dve ure pa umes sm se še zgubu za eno uro :OK: :OK: taki vzponi po razmocenem da sm prvo do konca u prazn vrtev da sm km prsu,taki spusti da sm se kr sanku juuuuuupppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,po cesti k se v dzju sprememeni v 15 cm globoko strugo na faking povno.fantje nehmo se kregat bomo mel dost cajta pozim se kregat dejmo se raj dobit skp na eni turci

Popravljeno . Popravil bboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje zajle gor zajle dol umes pod drevesi,kokr kol da boste mene ustavl boste rabl precej vec k zajlo!!! :devil::krneki: :devil:

pa fantje hoste so godne še ni kol ni bil tak uzitek po razmocenem vozt k dons,tri ure hard endura no dobr dve ure pa umes sm se še zgubu za eno uro :OK: :OK: taki vzponi po razmocenem da sm prvo do konca u prazn vrtev da sm km prsu,taki spusti da sm se kr sanku juuuuuupppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,po cesti k se v dzju sprememeni v 15 cm glovboko strugo na faking povno fantje nehmo se kregat bomo mel dost cajta pozim se kregat dejmo se raj dobit skp

Sicer ne odobravam divjanja z odprtimi rori po gozdu in uničevanja narave, vendar nastavljanje zajl, žebljev, kopanje jam, ... se mi pa zdi skrajno bolano. Ne vem, če takšen človek sploh pomisli, da lahko naredi iz motorista trajnega invalida ali pa celo mrliča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!