Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

V nedeljo se ponovno vidimo ....

KJE? - Tehnični pregledi Atos Vis, Cesta ljubljanskih brigad, Šiška, Ljubljana

KDAJ? - V nedeljo 10. septembra od 15.30 do 20. ure.

KDO? - Vsi motoristi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preizkusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ? - Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, pod vodstvom izkušenih motoristov, na varnem poligonu.

Zaradi povečanega zanimanja udeležence prosimo za predprijave na www.drustvo-maksi.si ali 041 850 850, kjer so dosegljive tudi dodatne informacije.

p.s.: Preizkusili boste lahko tudi nekaj "testnih" motorjev.

IPB SlikaIPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom preživu sobotni trening.... zakaj pa ne. Mrbit pridem :hmm: že dolgo nism vidu te klape :OK:

mogoče bo pa gregs/blazdo posodu moped :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi poudaril, da je to predzadnja delavnica v letošnjm letu in verjetno zadnja z "normalnim" vremenom (temperatura!!!). Svetujem vsem, ki vas to zanima, da jo izkoristite!!!

Na oktoberski delavnici bomo spregovorili nekaj o zimovanju motocikla in o pasteh pozno-jesenskih ali zgodnjih spomladanskih voženj. Najzvestejši obiskovalci delavnic pa bodo prejeli nekaj praktičnih nagrad od našega sponzorja Avtotehna oprema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom preživu sobotni trening.... zakaj pa ne. Mrbit pridem :hmm: že dolgo nism vidu te klape :OK:

mogoče bo pa gregs/blazdo posodu moped :whistle: O:-)

Sej lahko boš jahal tut mojo eriko :whistle: :whistle:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom preživu sobotni trening.... zakaj pa ne. Mrbit pridem :hmm: že dolgo nism vidu te klape :OK:

mogoče bo pa gregs/blazdo posodu moped :whistle: O:-)

Vedno z največjim veseljem posodim vsakemu motor, ki bi rad izpopolnil svoje znanje ali pa ga samo malo osvežil!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud biw. Bremzanje je zajeb.... Prvič sem se celo peljal 65 km/h; odpeljal sem se še 5 metrov naprej :blush: . Smo tudi to popravili. :OK: Koristno ni kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva super, zadeva ok, bil sem spet nadvse naudušen in pohvale organizatorjem za trud in delo!

Bi pa blo poleg zelo dobre vaje bremzanja dobro dodati vajo izmika ovire - mislim da je ta tudi kar precej zanimiva, glede na to kaj se na cesti dogaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

V galeriji imate cca 105 fotk. Mladine.

Nekaj ostalih slik bo dodanih kasneje, če pa hočeš kakšno posebno, pa sporoči na PM. B)

jaz bi prosil za fotke, ko ste me zasačili z mladoletno bejbo, ki sliši na ime Ella :)

/me babysitter :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeri končno zbral pogum in se z B12 zafijakal čez slovito rampo! :yea1: Morm priznat da me je potem kr mal šejkal. Ampak ni blo tolk grozn... tko da me bo tisti fosn naslednjič spet vidu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi prosil za fotke, ko ste me zasačili z mladoletno bejbo, ki sliši na ime Ella :)

/me babysitter :yea1:

:lol1:

Sta bla prav za skupaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je v redu,tako kot vedno. :OK: V začetku sem bil še mal lesen potem pa je šlo iz kroga v krog bolje.Bilo je kar nekaj "fotkanja" slik pa nikjer....Naj kdo prilima kakšno....

Se vidimo na zadnji delavnici.

lp brabos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!