Skoči na vsebino

Ko crkne motor na poti ?!?


šoško

Priporočene objave

Kaj narediti ko crkne motor na poti in si oddaljen od doma 1000 in vec km. Recimo pa, da drobno popravilo na cesti odpade tako da.....

Imate kaksne predloge in izskusnje kako, kam se v takih primerih obrnete in kaj se splaca in kaj ne ? :oops: :cry: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokličeš nekoga, na katerega se lahko resno zaneseš in upaš, da bo uredi prevoz... torej avto, prikolico ali kombi... da ti pridejo naložit motor... dotakrat se pa praskaš po jaj***. Ali pa narediš kot moj brat, ko se je zaletel v Franciji, pa je čakal na prevoz avtomobila v SLO en teden, pa se je šel vmes kar malo tetovirat.. iz dolgčasa :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja... je bil... pa je čakal na transport avta iz Francije v SLO, ker je totalko naredil..... no ampak samo povem, kaj se da delati med tem, ko čakaš na prevoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja... je bil... pa je čakal na transport avta iz Francije v SLO, ker je totalko naredil..... no ampak samo povem, kaj se da delati med tem, ko čakaš na prevoz.

čohaš se po jaj*** :twisted: (bypupa :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preračunaš, če maš finance za zrihtat na lokalnem servisu, nekako odpelješ zadevo tja, oz. zi kdo odvleče mofo, sicer pa posodo pomivat dokler ni dost dnarja za prpelat domov.

Se mi je zgodilo samo 1x... 1km od doma, sem rinil do doma po dežju.

Še dobr da je bil MZ pa je mel samo cca 154kg... če bi blo kej težjega bi crknil zraven. Moja malenkost namreč, mofa je bla že ded.

Sem klical najprej kolega, da mi prinese nekaj orodja, pa ključ za svečko.

Itak sem čakal pol ure (on je 10min stran), še enkrat poklical, pa reče: Aja, jest sem pa mislu da je 1. april. Pa še res je bil.

No ja, nič pametnega od orodja ni prinesel, pa sem rinil.

Zamenjal doma svečko, pa je delal...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V civiliziranem svetu, če imaš vsaj malo keša ni problema.

Še pred odhodom na pot nekaj pomembnih št. v GSM.

Kakšen pooblaščen servis za tvoj motocikel. Potem pa nekaj telefonarjenja, pa prevoz v servis, pa mnenje kolk bo to koštalo. Pol pa odločitev ali popravt ali ne.

Če greš pa v eksotične države - potem pa nimam blage veze ampak potopisov tovrstnih potovanj je ogromno.

Eden je na internetu od Benke, eden na Guzzijevem portalu od Uroša in tam iz prve roke zveš, kaj so morali početi v takem primeru.

Če si mal mehanika noč ne škodi.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledaš motor, ga zbrcaš k je crknu in ga zapelješ v ta prvi jarek. Vsedeš se na ta prvi taxi pa domov. Tuki pa kupš novega. Čist enostavno, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledaš motor, ga zbrcaš k je crknu in ga zapelješ v ta prvi jarek. Vsedeš se na ta prvi taxi pa domov. Tuki pa kupš novega. Čist enostavno, a ne?

:shock: :shock: Rad bi te videl...!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledaš motor, ga zbrcaš k je crknu in ga zapelješ v ta prvi jarek. Vsedeš se na ta prvi taxi pa domov. Tuki pa kupš novega. Čist enostavno, a ne?

Ja pišuka, ne, ne morem bit tiho!!! :evil: :twisted:

A kojn, ki te je potrpežljivo nosil toliko in toliko km, niti milostnega šusa v glavo ne zasluži? Ti bi kar nekaj brcov? De nam jest tebe..... :twisted: :evil: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokličeš mene in te pridem iskat s kombijem

Mogoče pa nebi bilo nič narobe, če objaviš GSM številko... :wink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri drugi številki sem pozabil napisati 05.

05 37 76 015

Dore,a opravljaš prevoze tudi v zamejstvu ?Kakšen cenik imaš ? Kakšen kombi premoreš?....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni predaleč ,tudi v tujino.To ni moj poklic . Ker imam vw transporterja kot osebni avto,pa naredim kakšno furo.Cena ni določena. odvisna od št.

km. Brez problema peljem dva motorja. Na voljo vse dni ,če je nujno tudi

ponoči. Seveda v kombinaciji s službo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni predaleč ,tudi v tujino.To ni moj poklic . Ker imam vw transporterja kot osebni avto,pa naredim kakšno furo.Cena ni določena. odvisna od št.

km. Brez problema peljem dva motorja. Na voljo vse dni ,če je nujno tudi

ponoči. Seveda v kombinaciji s službo.

Številke sem si napisal, pa v denarnico zataknil. Upam da se ne hecaš.

:)

Pa da te ne bom nikoli rabil. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,se ne hecam.Tudi jaz upam ,da se srečamo ob kaki drugi priložnosti,

na motorju na primer.

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra zadeva Dore, upam, da te ne bomo nikoli rabili ampak nikoli ne ves. Imam pa tudi jz napisan tvoj telefon pa ce kdaj......no ja dobimo se lahko res ob kaki drugi priloznosti, danes v medvodah ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!