Skoči na vsebino

Tourer


tommb

Priporočene objave

Zdravo ... brskam po motoscout-u, ebay-u, avtonetu ... in se oziram po tourerju. Takšnem dovolj močnem za dva potnika in prtljago, takem, na katerem me pri 140 ne bo premetavalo od vetra in takem, da ne problem narediti malo več kilometrov v enem ... je pa malo problem v finančni omejtivi, tam okol miljončka. Kak predlog? Aha še to ... sedaj vozim Pegasota.

Popravljeno . Popravil tommb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam kakšen starejši letnik Ducati ST2 ali ST4. Dobra vetrna zaščita in za tourerja odlične vozne lastnosti.

Ali pa morda honda Varadero, če želiš pokončno sedenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od naštetega je pravi turer honda pan european (je eden na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)) sicer pa honda varadero. precej moćnejši od AT, vendar manj okreten. za dva s prtljago je potrebno malo več kubikov, ki pridejo prav pri prehitevanju. predlagam da gledaš vsaj od 750 dalje. nedolgo nazaj sem videl v oglasih tudi v strom 1000 (s 3 kufri)za zelo ugoden denar in mislim da je zelo pametna izbira. (mašina navdušuje)

tdm 850 ali 900 je tudi iizbira na mestu, če iščeš potovalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hvala ... Vara in ST4 sta bila v ožjem izboru, kaj pa mislite o Suzuke GSX750F , našel sem pa tudi eno starejšo Pan European ...

Po mojih izkušnjah je SUZUKI GSX 750F eden izmed najboljših tourerjev na tržišču, pa tudi vzdržljiv, sej je nespremnjen že 15 let ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gsf 1200 s, fj 1200, gts 1000, gsx 1100 f, cb 1000 s (f ?), cbx 1100, falco 1000, 885 (900) sprint, 900/1200 trophy, vfr, gl 1500, itd. itn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SI OPAZIL!

Vsak lončar svojo malho hvali. Nekateri pa kar vse.

Veš kaj hočeš in koliko je "Špage".

Če je le mogoče preizkusi preden kupiš. Presedlal boš iz "podhranjene endure",

ki je odličen za slabe ceste na potovalnika.

Če je mogoče kupi potovalno enduro "AT, Vara,FV ali celo GS".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW K 100 RT ali K 75 RT (vsak cigan svojga konja hvali)

Trpežna mašina, majhni stroški vzdrževanja (kardan) veliko zadovoljstva (sploh 100 predvidevam)

Jih je kar nekaj v naših oglasih

Tale je še tudi naprodaj R 1100 GS je pa malo čez 1 M

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hvala ... Vara in ST4 sta bila v ožjem izboru, kaj pa mislite o Suzuke GSX750F , našel sem pa tudi eno starejšo Pan European ...

Suziko ne poznam!

Varo itaQ priporočam

Pan European, ... zelo priporočam!

Opcija iz tabora Yamahe = TDM

Verjetno bo Vara ipaQ boljša od dveh Hond, sploh glede na starost in prevožene kilometre, ker za isti denar je verjetno Pan European občutno starejša oz. zvožena?

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem mnenju - XX, če hočeš športni potovalnik. Ob pogoju, da najdeš kakšno za ta denar.. mislim, da bi morala biti kaka letnik 97.

Drugače pa kot ne-športni potovalnik sta Varadero in V-Strom odlična.

Pred nakupom malo pofirbcaj in se vsaj usedi na kakšnega, če ne že zapelji. V vsakem primeru bo to od Pegasa ogromen napredek..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete. Pri Pegasu me precej moti slaba vetrna zaščita in moč motorja, sploh kadar sva gor dva in naložena. Je pa res, da je žena zelo zadovoljna s sedenjem na Pegici, ker na nekaterih drugih motorjih mora sopotnik imeti precej pokrčene noge in nasploh je sopotnik več ali manj zgužvan odzadaj, kar pa na dolgi duri ni prav prijetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš 1000ccm+, ravno pravšnja višina sprednje šipe, glede na tvojo višino, da ne bobni v čeladi, udoben zic in pa dobro ohranjen primerek, ker verjamem da se rajši voziš kot pa po servisih skačeš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš 1000ccm+, ravno pravšnja višina sprednje šipe, glede na tvojo višino, da ne bobni v čeladi, udoben zic in pa dobro ohranjen primerek, ker verjamem da se rajši voziš kot pa po servisih skačeš. :)

Zdaj si povedal vse in nič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj še kak tolar zraven pa se ti odpre svet neomejenih možnosti. ni samo problem kupit tourerja za 1 mio sit, če hočeš še kufre in ostale namenkosti ki ga naredijo potovalnika (pri predpostavki da za tak dnar večinoma tega ljudje ne prodajajo zraven) si hitro še ob nekaj 100 tisočakov lahko.

drugače pa saj malo bolj opredeli kaj te zanima, sporttourer ala XX, zr1100 (če že iščemo poceni), gsx750f itd, šmink-enduro v-strom, TDM & co., naked z poloklepom (bandit, zr7-s, fazer,....) ali enduro ala africa twin, super tenere,.....

ampak za miljon si malo kratek v izbiri :hmm:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se men zdi al je možakar napisal, da išče turerja . Potem to ni športno potovalni ali pa enduro . Dajte še kazga pravga turerja predlagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ... iščem tourerja ... strinjam se z Pervy-jem(sem danes gledal tistega ST4 na Belokrajnski, pa to ni lih to kar iščem) -

- pri miljončku si omejen, a ta moment, imajo še določene investicije okoli hiše prioriteto ( pa tudi vzdrževanje in registracija dveh avtov + motor ni hec). Ko bom velik in bogat bom kupil pravega bemfla ali pa Pan European z vsem šnik šnakom, sedaj pa bi kljub temu rad pač potoval z malo manj muke kot sedaj, kajti ko v petek rečem: "Tak stara, grema na bike, pa pičima do nedelje" je kljub temu fajn se lepo peljat, pa makar z malo starejšo mašinco ... hmmmm - upam, da me kdo razume, ali pa sem res totalni sanjač :blush:

PS: (btw. Pervy a si ti Bistričan? pol sva skoraj soseda .) )

Popravljeno . Popravil tommb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ... iščem tourerja ... strinjam se z Pervy-jem(sem danes gledal tistega ST4 na Belokrajnski, pa to ni lih to kar iščem) -

- pri miljončku si omejen, a ta moment, imajo še določene investicije okoli hiše prioriteto ( pa tudi vzdrževanje in registracija dveh avtov + motor ni hec). Ko bom velik in bogat bom kupil pravega bemfla ali pa Pan European z vsem šnik šnakom, sedaj pa bi kljub temu rad pač potoval z malo manj muke kot sedaj, kajti ko v petek rečem: "Tak stara, grema na bike, pa pičima do nedelje" je kljub temu fajn se lepo peljat, pa makar z malo starejšo mašinco ... hmmmm - upam, da me kdo razume, ali pa sem res totalni sanjač :blush:

PS: (btw. Pervy a si ti Bistričan? pol sva skoraj soseda .) )

Potem bi zate znala biti kar pravšnja Bandit 1200 S ali XJ 900 Diversion.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!